قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

" ايران بايننس در زمينه خريد و فروش ارز هايي همچون دلار و يورو و ... هيچگونه فعاليتي نداشته و ندارد "

" اين وبسايت در راستاي تامين نياز مردم به ارزهاي ديجيتال (غيركاغذي) فعاليت مي نمايد و تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران است "

 

كاربراين عزيز ايران بايننس رعايت قوانين و مقررات زير براي استفاده از خدمات اين وبسايت ضروري است.

 

1-  ايران بايننس از ارائه خدمات به افراد مقيم خارج از كشورو همچنين افراد با هويت ناشناس و مجهول معذور است و جهت استفاده از خدمات وبسايت احراز هويت لازم و ضروري است.

2-در صورت هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های هکی، مشخص نبودن منبع پول، پولشویی و … که قصد فریب سایت  ايران بايننس را دارد، سایت  ايران بايننس  حساب کاربر را معلق و به مراجع ذیصلاح اطلاع خواهد داد.

3- واریز وجه به حساب سایت  ايران بايننس توسط شخص ثالث ممنوع میباشد، لذا واریز کننده وجه ریالی و درخواست کننده سفارش باید یکسان باشند. معادل ریالی در هنگام واریز وجه به حساب سایت  ايران بايننس باید از حساب شخص متقاضی از طريق شماره كارت تاييد شده صورت پذيرد.در غیر این صورت تمامی مسئولیت قانونی بر عهده کاربر بوده و در صورت ارائه شکوائیه از طرف صاحب حساب، ایران بایننس مجاز به ارائه مدارک به مراجع قانونی است. 

4-  انتخاب كيف پول به عهده مشتري بوده و ايران بايننس هيچ كيف پولي را پيشنهاد نميدهد. همچنين در صورت ثبت نادرست آدرس كيف پول گیرنده و یا عدم اطمینان از سمت گیرنده، سایت  ايران بايننس هیچ گونه مسئولیتی را در این راستا نمی پذیرد.

5- پس از اتمام خرید محصول، مسئولیت محل و مکان و زمان و نحوه استفاده از محصول بر عهده کاربر می باشد.

6-خدمات وب سایت  ايران بايننس بصورت مستقل ارائه مي گردد و وابسته به هيچ شركت و نهادي نيست.

7-لغو سفارش توسط خريدار به هر بهانه اي با فرانشيز 5 درصد امكان پذير است.( به ازاي هر 100 تومن 5 تومن كسر خواهد شد.)

8-اگر سفارش در زمان غیرکاری (8-15) ثبت گردد و نوسانات قیمت ارز خریداری شده تا شروع ساعت كاري قابل توجه باشد، ايران بايننس حق خود می داند مبلغ پرداخت شده کاربر را به حساب وی عودت نماید یا با توافق بین کاربر و وب سایت نسبت به قیمت به روز اقدام به معامله نمایند.

9-واریز ارز های متفرقه (الت کوین ها) برای وب سایت ممکن است بین ۱ الی ۱۲ ساعت درساعات کاری زمان ببرد اما قیمت و تعداد خریداری شده توسط کاربر قطعی و وب سایت تضمین پرداخت آن را بر عهده میگیرد.

10-قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر درصورت محرز شدن , موجب اخراج کاربر از سایت می شود و عواقب ناشی این امر بر عهده کاربر می باشد.

11-در زمان ثبت نام و ثبت سفارش در سایت  ايران بايننس کاربر تائید می کند که موارد فوق را مطالعه و پذیرفته است و هرگونه اعتراض بعدي فاقد اعتبار خواهد بود.

12-با توجه به مشکلات عدیده ای که در مورد شبکه ها و والت های ارز های دیجیتال ممکن است رخ دهد , کاربر با خرید خود از وب سایت می پذیرد در صورت بروز مشکلات شبکه در ارز خریداری شده تا زمان رفع مشکل صبر و شکیبایی داشته و هر گونه درخواست عودت وجه را از خود صلب می کند. در چنین شرایطی که پس از ۴۸ ساعت امکان ارسال توسط كيف پول مبدا مقدور نباشد اما دسترسی به ارز خریداری شده توسط وب سایت میسر باشد دو طرف می توانند پس از توافق نسبت به تغییر ارز اقدام کرده و مشتری ارز دیگری را دریافت نماید , در شرایطی که ارز از کیف پول وب سایت خارج شده و به کیف پول مقصد نرسیده است یا به عبارتی در حالت پندیگ قرار گیرد خریدار باید تازمان بازگشت وجه به کیف پول وب سایت یا رسیدن به کیف پول مقصد صبر کرده که این پروسه ممکن است تا یک هفته زمان ببرد در چنین شرایطی خریدار حق هر گونه اعتراضی را از خود صلب می نماید .

13-هنگام خريد ارز از ايران بايننس كارمزد و هزينه انتقال ارز خريداري شده بر عهده خريدار است.

14- ايران بايننس هزينه ارز دريافت شده از طرف فروشنده را پرداخت خواهد كرد. لذا فروشندگان محترمي كه درصدد فروش ارز به ايران بايننس هستند توجه كنند كه مقدار خالص ارزي كه به ايران بايننس تحويل ميدهند را در فرم فروش وارد كنند. با توجه به نوسان قیمت ارزها، مقدار ریالی ارز پس از دریافت توسط ایران بایننس محاسبه و واریز میگردد و زمان ثبت سفارش ملاک عمل نیست. لذا پس از حصول اطمینان از دریافت ارز توسط ایران بایننس، سفارش فروش خود را ثبت نمایید. در صورت عدم تطابق مقدار ارسالي تنها هزينه مقدار دريافتي توسط ايران بايننس قابل پرداخت خواهد بود و فروشنده حق هرگونه اعتراضي را از خود صلب مي نمايد.

15-اين وبسايت تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران است.

 

خرید و فروش بیت کوین پشتیبانی تلگرام ایران بایننس

دانلود اپلیکیشن اندروید (كليك كنيد)

شماره تماس : 09144224056 , 02191012496