بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی را بیشتر بشناسید.

صرافی اینانس که قبلا ایران بایننس نام داشت یکی از پلتفرم های آنلاین شرکت اروم فناوری ایده پرداز آذربایجان (افیپا) است که در حوزه تبادل ارزهای دیجیتال فعالیت میکند. این صرافی فعالیتش را از سال 1396 شروع کرده و با اهتمام ویژه ای که دارد در جهت رفع نیاز های جامعه ارزهای دیجیتال ایران تلاش می نماید.

صرافی ارز دیجیتال چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ قدیمی ترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی بودن یکی از پارامترهای بهترین صرافی ارز دیجیتال بودن است. وقتی یک صرافی به مدت بیش از 6 سال در مارکت حضور داره، یعنی مشتری داره و مشتری ها راضی هستن که این صرافی تونسته این مدت رو در بازار دوام بیاره. برترین صرافی ارز دیجیتال باید و باید تعداد ارز بیشتری رو در مجموعه خودش داشته باشه و بتونه همه نیاز های مشتریان رو برآورد کنه.اینانس با بیش از 700 نوع ارز دیجیتال میشه گفت که صرافی ارز دیجحیتال بهتری در میان سایرین است. صرافی ارز دیجیتال ایرانی با تنوع زیاد ارز رو میشه در اسم صرافی ارز دیجیتال اینانس نیز یافت. اینانس اکسچنج ایرانی است که ارزهای صرافی بایننس را پشتیبانی میکند. امن ترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی لازم هست که ارزهای کاربران در ولت خود نگهداری نکند و هرکسی را ملزم به نگهداری ارزهای خود کند تا در صورت بروز مشکلی، دارایی های کاربرانش دچار مشکل نشوند.

بهترین صرافی ارز دیجیتال

چندین سال پیش که با ارزهای دیجیتال آشنا شده بودیم هنوز هیچ مرجع قدرتمندی برای ارائه ارزهای دیجیتال و خرید و فروش بیتکوین و اتریوم و ... در ایران نبود. اکثر فعالیت ها بصورت نا امن در بستر فضای مجازی انجام میپذیرفت که موجب کلاهبرداری و خسارت به عده کثیری از هموطنان گردید. تصمیم بر آن گرفتیم تا با اراده خدمات در بستر وب ، خدمات امن و مطمئنی را در اختیار کاربران گرامی قرار دهیم. خدماتی همچون حفاظت و حراست از اطلاعات شخصی و بانکی و ارزی کاربران گرامی. امید آن داریم تا با عنایت خداوند متعال روز به روز خدمات خود را توسعه داده و بستر مناسبی را برای سرمایه گذاری کاربران فراهم آوریم.

آماراینانس

بهترین صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال

600,000

تراکنش خرید

400,000

تراکنش فروش

500,000

موجودی تتر

100,000

کاربر فعال

معرفی اینانس

مجموعه اینانس با تکیه بر دانش بومی و بکارگیری جوانان با انگیزه به منظور تامین راهکار مناسب برای سرمایه گذاری در بازار های جهانی قدم بر عرصه نهاده و در این مسیر پرفراز ونشیب توانسته اعتماد جمع کثیری از مخاطبان حوزه ارزهای دیجیتال را کسب نماید و بعنوان یکی از بهترین صرافی های ارزهای دیجیتال خدنمایی کند. این مجموعه در سال 1396 فعالیت رسمی خود را آغاز نموده و در طی سالیان گذشته توانسته با ارتقای روزافزون خدمات خود، رضایت کاربران را جلب نماید. مجموعه اینانس با بهره گیری از سرویس های مالی خارجی بستر مناسبی را برای سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال و رمز ارزها را فراهم آورده است.