خرید بیت کوین ارزان | قیمت بیت کوین | فروش بیت کوین BTC

قیمت خرید بیت کوین

قیمت خرید بیت کوین
67,358.30 $ = 3,933,689,316 تومان

قیمت فروش بیت کوین

قیمت فروش بیت کوین
67,358.20 $ = 3,886,568,140 تومان

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین

با نحوه خرید بیت کوین آشنا شوید

تحلیل قیمت بیت کوین 1403/03/03

کاربرای عزیز صرافی اینانس سلام وقتتان بخیر، امیدواریم هرجا که هستید حالتان عالی و معامله های پرسودی داشته باشید. ما با یک تحلیل قیمت بیت کوین دیگر در خدمت شما هستیم تا یک نگاه کلی را به ارز دیجیتال بیت کوین(BTC) بندازیم، تارگت های احتمالی ارز بیت کوین را تشخیص دهیم و ببینیم که در هفته گذشته چه اتفاقی رخ داده و چرا قیمت بیت کوین افزایش یافته است.

بیت کوین به عنوان اولین ارز دیجیتال دنیا شناخته می شود و تاریخچه عملکرد این ارز نشان می دهد که مستعد نوسانات شدیدی است و از این رو علاقه مندان به خرید و فروش بیت کوین بهتر است جدیدترین تحلیل ها و داده های قیمتی بیت کوین را در اختیار داشته باشند. ارز بیت کوین(BTC) از سمت شاخص ها و اندیکاتورهای آنچین و تکنیکال سیگنال صعودی می گیرد. در این میان، جریان ورود سرمایه به ETFهای اسپات همچنان ادامه داشته و شاخص های اقتصادی آمریکا نیز باید زیر نظر گرفته شوند. بر اساس داده های سایت کوین مارکت کپ، بیت کوین در سطح 69500 دلار در بازارها معامله می شود و نسبت به 24 ساعت گذشته بیش از 0.64 درصد افزایش یافته است.
یکی از عوامل رشد قیمت بیت کوین، جریان مثبت ورود سرمایه های جدید به ETFهای اسپات این ارز دیجیتال بود که در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ادامه داشت. بیت کوین اکنون در ناحیه خیلی مهمی قرار گرفته است که اگر بتواند این ناحیه را به سمت بالا بشکند، می تواند رشد چشمگیری را تجربه کند. یکی از اولین تارگت های بعدی بیت کوین، ناحیه 85 هزار دلار است. همچنین ناحیه 65 هزار دلار نیز به عنوان یک ناحیه حمایتی در نظر گرفته می شود که قیمت بیت کوین با برخورد به این نقطه به سمت بالا برمی گردد.

 

اگر قصد خرید بیت کوین را دارید، اول باید قیمت بیت کوین را تجزیه و تحلیل کنید. ارز بیت کوین در نمودار یک روزه فعلا بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 روزه و 200 روزه معامله می شود. به این معنی که این اندیکاتورها، سیگنال صعودی برای قیمت بیت کوین ارسال می کنند. البته که در تحلیل بیت کوین شاخص های اقتصادی آمریکا اقدامات سازمان SEC و عملکرد ETFهای اسپات بیت کوین نیز اهمیت زیادی دارند. به این ترتیب، اگر قیمت در مرز 70 هزار دلار یک شکست صعودی را رقم بزند، پتانسیل رشدهای بیشتر تا سقف تاریخی 73 هزار دلار را پیدا خواهد کرد.

تحلیل قیمت بیت کوین 1403/02/27

کاربرای عزیز صرافی اینانس سلام وقتتان بخیر، امیدواریم هرجا که هستید حالتان عالی و هفته معاملاتی پرسودی را پشت سر گذاشته باشید. ما با یک تحلیل قیمت بیت کوین دیگر در خدمت شما هستیم تا با یکدیگر وضعیت ارز بیت کوین(BTC) را تجزیه و تحلیل کرده و بهترین موقعیت های خرید و فروش این ارز را تشخیص دهید. همچنین سعی می کنیم تا تارگت های بعدی ارز بیت کوین را برای هفته آینده مشخص کنیم.

به طور کلی، در هفته قبلی یک کندل نزولی در نمودار ارز دیجیتال بیت کوین(BTC) تشکیل شد و در حال حاضر بازار کریپتو دارد کندل های سبز رنگی را تشکیل می دهد و این هفته نیز داریم یک حرکت صعودی را انجام می دهیم. توجه داشته باشید که اکنون SAM6 ما که بالای قیمت بیت کوین قرار گرفته است، می تواند یک ناحیه مقاومتی خیلی خوبی را برای قیمت ارز بیت کوین در حوالی 64500 دلار داشته باشد. از سمت دیگر، می توانیم انتظار داشته باشیم که با نزدیک شدن SMA25 به قیمت بیت کوین یک حرکت صعودی دیگری را می توانیم در بازار ببینیم.
اگر در تایم فریم روزانه بخواهیم قیمت بیت کوین(BTC) را بررسی کنیم، ما همچنان در یک فاز اصلاح قیمتی قرار داریم و نکته ای که وجود دارد این است که ما داریم یک کف بالاتر را ایجاد می کنیم و یک باکس رنجی را در تایم فریم های پایین تر تشکیل داده ایم. اگر بتوانیم از سطح 64 هزار دلار بگذاریم، می توانیم انتظار داشته باشید که دوباره به تارگت های قیمت 67 و 72 هزار دلار دست یابیم.


همانطور که در هفته گذشته نیز گفتیم، بیت کوین یکی از ارزهای رمزنگاری شده محبوب است که نوسانات زیادی دارد و شما می توانید از بالا و پایین شدن قیمت این ارز سود زیادی به دست آورید. اگر به چارت بیت کوین نگاه کنید، متوجه می شوید که بیت کوین با سطوح حمایت و مقاومتی مهمی روبرو است. سطح 69 هزار دلار به عنوان سطح مقاومتی بیت کوین شناخته می شود که اگر بیت کوین بتواند از این ناحیه با موفقیت عبور کند، می تواند رشد قابل توجهی را تجربه کند و به اعداد بالاتری برسد.
سطح 68500 دلار نیز به عنوان ناحیه حمایتی بیت کوین شناخته می شود که اگر قیمت بیت کوین از این ناحیه حمایت شود، از ریزش بیشتر بیت کوین جلوگیری می شود. بیت کوین اکنون در زمان نوشتن این مطلب با قیمت 69500 دلار خرید و فروش می شود که نسبت به 24 ساعت گذشته بیش از 0.80 درصد افزایش یافته است. بیت کوین اکنون در بالای خط روند صعودی خود قرار دارد و می تواند همچنان به روند صعودی خود ادامه دهد.

خرید بیت کوین ارزان و سریع، چیزی که همه در موردش حرف میزنن. این روزها شاید کلمه ای که زیاد به گوش مون آشنا میاد، تغییر هستش و سیستم های مالی که بصورت سنتی کار میکردن هم از این قاعده مستثنا نیستن و اختراع بیت کوین در سال 2009 اونا رو دست خوش تغییرات زیادی کرده. بیت کوین امروزه نه تنها بعنوان یک روش جدید نقل و انتقالات مالی در نظر گرفته میشه بلکه خرید بیت کوین یکی از ارزشمند ترین و مطمئن ترین سرمایه گذاری های چند سال اخیر درسطح دنیا بوده و خیلی از مردم و موسسات مالی این ارز دیجیتال رو بعنوان یک گزینه عالی برای سرمایه گذاری مثل طلا میدونن و بهش لقب طلای ارز های دیجیتال رو دادن. تقریبا خرید بیت کوین خیلی ها رو در سطح جهان ثروتمند کرد و امروزه توجه اکثر کشورها و سازمان های مالی دنیا رو به خودش اختصاص داده و پیش بینی ها نشون میده که باز هم رشد قیمت خودش رو ادامه خواهد داد. 

بحث بعدی هم اینکه پول مهمترین عامل توی زندگی آدما شده و همه به هر نحوی به دنبال زیاد کردن سرمایه و دارای هاشون هستن. عده ای برای خودشون کار میکنن و افراد زیادی ترجیح میدن تا در ی شرکتی یا جایی مشغول بشن. وجه اشتراک همه اینه که بتونن جیبشون رو پر کنن. در این بین مردم علاقه دارن تا علاوه بر شغل اصلی که انجام میدن یک حرفه دیگه ای انجام بدن تا بتونن پول بیشتری به دست بیارن. عده ای به معاملات خودرو و ملک و ... می پردازن ولی اکثریت مردم نمیتونن. چرا؟ . چون برای این نوع معاملات نیاز به تخصص و صد البته سرمایه داره. راهکار بسیار ساده ای که حتی با سرمایه خیلی کم هم میشه انجامش داد خرید و فروش بیت کوین (BTC) هست. خرید بیت کوین حتی با یک میلیون تومان هم قابل انجامه و نیاز به تخصص بالایی برای این کار نیست و حتی برای خرید این ارز از صرافی های خارجی هم ابتدا از یک صرافی داخلی اقدام به خرید تتر میکنین و بعد اون و به صرافی خارجی انتقال میدین و باهاش بیت کوین می خرین و به سادگی میشه این ارز دیجیتال رو تهیه کرد. نکته مهم در این فرایند اینه که چطور بیت کوین بخریم؟ با ما همراه باشین تا در ادامه روش های خرید بیت کوین و فروش اون رو بهتون معرفی کنیم اما قبل از این لازمه که بدونین ارز دیجیتال بیت کوین چیست و چطوری بوجود اومد؟

معرفی ارز دیجیتال بیت کوین

در سال های گذشته فناوری بلاک چین و دنیای رمز ارزها پیشرفت بسیار زیادی کرده است؛ اما همچنان با شنیدن اسم کریپتو کارنسی ها اولین چیزی که همه به خاطر میارن، بیت کوین است. bitcoin اولین ارز دیجیتالی بود که بر پایه فناوری بلاک چین ساخته شده. درسته که در ابتدا قیمت بیت کوین بسیار ناچیز بود، اما در سال های گذشته به یکی از ارزشمندترین دارایی های جهان تبدیل شده و خرید بیت کوین در سبد اکثرسرمایه گذارها جای داره.

فروش و خرید بیت کوین چگونه است

ارز دیجیتال بیت کوین نوعی ارز دیجیتال غیر متمرکز هست که در معاملات با اسم اختصاری BTC شناخته میشه. همچنین فرد یا گروهی ناشناس با اسم مستعار ساتوشی ناکاموتو در سال 2009 ایده از ارز دیجیتال رو در قالب یه وایت پیپر عنوان کرد. هویت سازنده های بیت کوین همچنان تا به امروز ناشناخته مونده. نکته قابل توجه این هست که ارز دیجیتال بیت کوین نسبت به سازوکارهای سنتی کارمزد تراکنش کمتری رو از کاربران دریافت می کنه و علاوه بر این، برخلاف ارزهای سنتی رسمی کشورها به صورت غیر متمرکز و بدون رهبری مرکزی اداره و کنترل میشه که همین موضوع نیز باعث میشه تا محبوبیت زیادی به دست بیاره.

اولین اشاره به محصولی به نام بیت کوین در آگوست 2008 صورت گرفت که دو برنامه نویس با استفاده از نام های Satoshi Nakamoto و Martti Malmi دامنه جدیدی را با نام bitcoin.org ثبت کردن. در اکتبر همون سال، ناکاموتو سندی رو منتشر کرد با نام کاغذ سفید با این عنوان که: "بیت کوین: سیستم نقدی الکترونیکی همتا به همتا". در چند ماه گذشته از این تاریخ هم، ناکاموتو و گروهی از محققان داوطلب، نسخه های مختلفی از این مفهوم رو در انجمن ها و موضوعات ایمیل ارائه داده بودن اما در سال 2008 همه چیز جمع بندی شد. 

 در واقع بیت کوین، یه سیستم پرداخت الکترونیکی را بیان می کنه که با اطمینان از معاملات مطمئن و قابل تأیید، نیاز به هر مقام مرکزی رواز بین می بره. اگه مختصر بخوام بگم، این سند شکل جدیدی از ارز رو توصیف میکنه که اجازه پرداخت غیر قابل اعتماد در وب رو می ده- یعنی اونها به مقدار حداقل یا حتی عدم اعتماد طرفین احتیاج دارن. به عبارت ساده تر، این سیستم به دو کاربر که همدیگر رو نمی شناسن و به هم اعتماد ندارن، اجازه داد پول رو به همون روشی که می تونن به عقب و جلو انتقال بدن، مبادله کنن.

این سیستم همچنین به کاربران اجازه می داد تا پیام ها، معاملات و داده ها رو با استفاده از ابزاری به نام رمزگذاری کلید عمومی تأیید کنن و از این طریق دیگه نیازی به افشای هویتشون برای شرکای معامله یا اشخاص ثالث نیست.

مهمترین دلایل خرید بیت کوین

در این بخش می خواهیم برای شما توضیح دهیم که جرا باید خرید بیت کوین در برنامه سرمایه گذاری ما باشه

1. ارزش ارز دیجیتال بیت کوین

2. بررسی قیمت بیت کوین در طی این سال ها

3. بیت کوین یک سرمایه گذاری مطمئن

4. تبدیل شدن به پول رایج

5. سود آوری بیت کوین نسبت به سایر ارز های دیجیتال زیاد هست

6. قیمت بیت کوین توسط مردم تعیین میشود

7. بیت کوین ها کم یاب هستن.

8. محافظت دارایی در برابر تورم

9. غیر متمرکز بون بیت کوین

10. انتقال سریع، کارمزد کمتر با خرید و فروش بیت کوین

نحوه خرید و فروش بیت کوین چگونه است؟

 

یکی از نکات مهم در زمان خرید Bitcoin که باید مورد توجه قرار بگیره، انتخاب شبکه بلاک چین برای نقل و انتقالات هست. بهتره بدونین یکی از چالش ها و دغدغه های معامله گران و تریدرها در زمان خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، کارمزدهای پرداختی هست. قطعا شما نیز دوست دارین تا بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال رو با کمترین کارمزد خرید و فروش کنین. بنابراین باید به شبکه انتخابی خودتون توجه داشته باشین و شبکه ای رو انتخاب کنین که کمترین کارمزد رو از شما دریافت می کنه. نکته قابل توجه این هست که صرافی های آنلاین ارز دیجیتال نیز در هنگام خرید و فروش از شما کارمزد دریافت می کنند که باید به این موضوع نیز توجه داشته باشین.

جالب اینجاست که بدونین ارز دیجیتال بیت کوین شبکه اختصاصی خودش رو داره که به علت قدیمی بودن مکانیزم شبکه بلاک چین، در مقیاسه با سایر شبکه های انتقال، کارمزد بیشتری دریافت می کنه. بنابراین اگه دوست دارین تا با کمترین کارمزد اقدام به خرید Bitcoin کنین، از این شبکه استفاده نکنین. همچنین شبکه ERC20 نیز یکی از شبکه های انتقال ارز دیجیتال هست که کارمزد بیشتری دریافت می کنه، ولی ممکنه در بعضی مواقع مجبور بشیم تا از این شبکه برای خرید و فروش استفاده کنیم. شبکه ERC20 استاندارد مخصوص ارز دیجیتال اتریوم و سایر توکن های مبتنی بر بلاک چین اتریوم هست.

با توجه به توضیحاتی که برای شما ارائه کردیم، برای اینکه بتونین با کمترین کارمزد اقدام به خرید Bitcoin کنین، باید شبکه ای رو انتخاب کنین که کارمزد تراکنش هاش پایین باشه. شبکه انتقال BEP20 یکی از شبکه های انتقال ارز دیجیتال هست که شما می تونین ارز دیجیتال بیت کوین رو در بستر این شبکه خریداری کنین. این شبکه نسبت به سایر شبکه های کارمزد کمتری از شما دریافت می کنه.

اولین قدم برای خرید بیت کوین

 

با افزایش اطلاعات در مورد بیت کوین و بیشتر شدن پلتفرم های معاملاتی، خرید بیت کوین بسیار آسان شده و فقط باید به چند مورد در هنگام خرید بیت کوین دقت داشت. این چند مورد میتونه انتخاب صرافی که قرار است با آن به معامله بپردازین و یا انتخاب کیف پول هست که نقش اصلی در خرید و نگهداری ارز دیجیتال داره. با رعایت این موارد میتونین به راحتی ارز دیجیتال مورد نظر خودتون رو بخرین.

بهتره بدونین اولین قدم برای خرید بیت کوین، ساخت کیف پول برای ذخیره و نگهداری ارز دیجیتال Bitcoin هست. به عبارت دیگه اگه قصد خرید و فروش BTC رو دارین، باید قبل از هر اقدامی، کیف پولی برای ذخیره بیت کوین داشته باشین تا در ذخیره و نگهداری اون دچار مشکل نشین. همچنین با گسترش بازار ارزهای دیجیتال کیف پول های زیادی به وجود اومدن که هر کدوم از اون ها به دلیل داشتن ویژگی ها و سطح امنیت خاص خودشون مورد استقبال قرار می گیرن و محبوبیت به دست میارن. از جمله از این ولت ها می تونیم به تراست ولت، لجر، متامسک، ترزور، کوین بیس، اتمیک ولت و... اشاره کنیم.

جالب اینجاست که بدونین برخی از صرافی های آنلاین ارز دیجیتال، کیف پول اختصاصی خودشون رو دارن و شما بعد از خرید ارز دیجیتال مورد نظر خودتون، اون ها رو در ولت اختصاصی صرافی نگهداری کنین. البته توجه داشته باشین که این کار درست نیست و باید ارزهای دیجیتال رو به کیف پول معتبر انتقال بدین چون ممکنه صرافی هر لحظه حساب شما رو مسدود کنه و سرمایتون از دست بره. بنابراین توصیه می کنیم برای اینکه امنیت سرمایه و دارایی های خودتون رو تضمین کنین، از کیف پول ارز دیجیتال استفاده کنین. برای این کار نیز می تونین هم از ولت های سخت افزاری و هم از ولت های نرم افزاری استفاده کنین.

سوالات متداول خرید بیت کوین و فروش آن

صرافی اینانس بستر مناسب خرید و فروش بیت کوین است.


کیف پول هایی مثل تراست ولت، لدجر و ...


بعد از خرید بیت کوین توسط شما، ارسال بلافاصله و بصورت اتوماتیک انجام میشود.


بسته به شبکه انتقال که موقع خرید انتخاب میکنین کارمزد ها متفاوت است.


برای فروش بیت کوین کافیه وارد پنل کاربری بشوید و بعد از ارسال بیت کوین به ولت های ما فرم فروش را تکمیل نمایید تا فاکتور صادر شود


در نمودار قیمتی بیت کوین در سایت صرافی و سایت هایی مانند تریدینگ ویو و ارزسنج