register-help

راهنمای تصویری افتتاح حساب کاربری در صرافی ایران بایننس

 

 

برای ثبت نام در صرافی ایران بایننس و خرید و فروش 600 ارز دیجیتال مراحل زیر را انجام دهید:

گام اول: ورود به سایت

ابتدا وارد صفحه اصلی سایت شده و گزینه ثبت نام را بزنید

شروع ثبت نام

گام دوم: وارد کردن شماره موبایل

در صفحه جدید شماره موبایل خودتان را وارد کنید. بعد از وارد کردن شماره تلفن برای شما یک کد تایید چهار رقمی ارسال خواهد شد که با وارد کردن ان وارد مرحله بعدی خواهید شد.

ثبت نام
 

گام سوم: شروع فرایند ثبت نام

بعد از تایید شماره تلفن، در این مرحله ایمیل و نام و نام خانوادگی خود را وارد کرده و یک پسورد قوی برای اکانت خود انخاب کنید.

تکمیل ثبت نام

 

گام چهارم: احراز هویت

بعد از وارد کردن شماره موبایل یا ایمیل و رمز عبور که قبلا در قسمت ثبت نام انتخاب کرده بودید، روی گزینه ی ورود کلیک کنید.
نکته 1: در صورت فراموشی رمز عبور با کلیک روی بازیابی رمز عبور، رمز عبور جدید برای خود تعریف کنید.
نکته 2: اگر ایمیل خود را تایید نکرده اید حتما تایید فرمایید.
نکته 3: در صورتی که ایمیل خود را تایید نموده و با خطای 404 یا هر خطای دیگری مواجه شدید لینک تایید قرار داده شده در ایمیل را کپی کرده و در همان مرورگر که با آن وارد پنل احراز هویت شده اید جایگذاری کنید. با جایگذاری لینک تایید در آدرس گفته شده و باز کردن آن ایمیل شما تایید خواهد شد. 

 

بخش 1: وارد کردن اطلاعات شخصی بطور دقیق

در این قسمت از کاربر خواسته شده که اطلاعات و مدارک هر یک از بخش های اطلاعات فردی، مدارک شناسایی و بانکی را تکمیل کنند. برای این کار روی هر کدام از بخش ها  به ترتیب کلیک کنید.
ابتدا روی گزینه ی اطلاعات فردی کلیک کنید:

 

تکمیل اطلاعات شخصی

در این بخش اطلاعات فردی کاربر خواسته شده است. 
فرم را منطبق با مدارک شناسایی خود تکمیل نموده و روی گزینه ثبت اطلاعات فردی کلیک کنید.
نکته 1: کد ملی و تلفن ثابت خود را با کیبورد انگلیسی وارد کنید.
نکته 2: احراز تلفن ثابت الزامیست. تلفن ثابت را با پیش شماره وارد کنید.
نکته 3: آدرس منزل را به صورت دقیق و با ذکر خیابان و کوچه و پلاک وارد نمایید.

بخش 2: اپلود مدارک شناسایی

برای تکمیل فرایند احراز هویت در این قسمت مدارک شناسایی خود را به ترتیب باید آپلود کنید که شامل عکس کارت ملی و عکس کارت بانکی و اخر سر عکس سلفی خواهد بود که به همراه یک نوشته از خود خواهید گرفت. در این قسمت از کاربر خواسته شده که مدارک را مطابق نمونه و به ترتیب مسیردهی کرده و آپلود نماید که شامل 3 قسمت 1:تصویر کارت ملی یا گواهینامه معتبر یا پاسپورت، 2:تصویر کارت بانکی و 3: متن تعهدنامه دست نویس و عکس سلفی با متن و کارت شناسایی می باشد. که در ادامه انها را برای شما توضیح خواهیم داد. هر قسمتی را که درست انجام داده باشید با تیک سبز مشاهده خواهید کرد.

مدارک لازم جهت احراز هویت

 

آپلود عکس کارت ملی 

در بخش اول اپلود مدارک شناسایی، عکس کارت ملی یا گواهینامه یا پاسپورت خود را با کیفیت خوب ارسال کرده و برای این کار در سمت راست گوشه پایین همانطور که در تصویر می بینید گزینه Borrows رو بزنید و مدرک شناسایی خود را آپلود نمایید

تصویر کارت ملی

آپلود عکس کارت بانکی و ثبت مشخصات حساب بانکی 

بعد از اینکه کارت ملی خود را مطابق توضیحاتی که دادیم آپلود کردید نوبت به کارت بانکی می رسد که باید مطابق تصویر زیر عکس انرا برای ما بفرستید. میتوانید قسمت cvv2 را بپوشانید. سپس نام بانک شماره حساب و شماره کارت بانکی ارسال شده به همراه شماره شبا را مطابق توضیحات داده شده تکمیل کنید و بعد از تکمیل بخش های مربوطه گزینه ثبت را بزنید تا وارد مرحله نهایی احراز مدارک شناسایی شوید.

اپلود عکس کارت بانکی

در بخش حساب بانکی از کاربر خواسته شده به دقت اطلاعات بانکی خود را وارد نماید.  
نکته 1: شماره حساب، شماره کارت و شماره شبا با کیبورد انگلیسی وارد شود.
نکته 2: تاریخ انقضاء کارت باید مشخص باشد اما میتوانید روی cvv2 را بپوشانید.
نکته 3: در صورتی که کاربر نیاز دارد تا تعداد کارت بیشتری را در سایت ثبت کند، این امکان بعد از احراز هویت در پنل کاربری او فراهم شده است.

فرستادن عکس سلفی

اخرین مرحله احراز هویت فرستادن یک عکس سلفی بوده که باید از خودتان در حالی که در یک دست، متن تعهد نامه ای که بصورت دست نویس بوده و مطابق عکسی که مشاهده می کنید آنرا نوشته و کارت ملی و کارت بانکی در دست دیگر دارید از خود عکس گرفته و برای ما بفرستید.

عکس سلفی
 

نکته 1: متن تعهد نامه باید دست نویس باشد و شماره موبایل ثبت نامی حتما در آن ذکر گردد. 
نکته 2: عکس سلفی شامل تعهد نامه دست نویس و کارت شناسایی و چهره کاربر می باشد. مدارک را مانند نمونه در دو دست گرفته و دستها در تصویر مشخص باشد. 
نکته 3: کپی مدارک قابل قبول نیست.
نکته 4: تصاویر باید کیفیت مطلوب را دارا و مطالب روی کارت ها و تعهدنامه خوانا باشد.
با رعایت نکات بالا در هر قسمت گزینه ی Choose file را کلیک کرده و عکس مورد نظر را انتخاب و آپلود نمایید.
در این مرحله کار کاربر به اتمام میرسد. بعد از تایید احراز هویت که توسط صرافی صورت می پذیرد، کاربران میتوانند وارد پنل خود شده و به راحتی اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال نمایند.