پولکادات

پولکادات (DOT)

خرید از ما : 1,135,222 تومان

فروش به ما : 1,122,700 تومان

نرخ جهانی : 41.21 دلار

خرید پولکادات | فروش Polkadot | قیمت DOT

پروژه ی ارز دیجیتال پولکادات یکی از پروژه هایی هستش که اخیرا ارزهای رمزنگاری شده ایجاد کرده و مورد توجه مردم دنیا قرار گرفته. دلیل این توجه هم اینه که این پروژه ی جدید به دنبال سقوط اتریوم با یک شبکه ی مقیاس پذیر و کارآمدتره. علاوه بر اون امکان اتصال متقابل بلاکچین های مختلف و تبدیل شدن به یه مرکز توسعه ی بی نظیر بین زنجیره ای رو ارائه میده و این باعث میشه پولکادات به پروژه ای با هدف بسیار بالا تبدیل بشه.

در ادامه ی مقاله های مربوط به معرفی ارزهای دیجیتال، با این مقاله با شماییم تا با ارز دیجیتال پولکادات و نحوه ی خرید DOT و فروش Polkadot  و قیمت پولکادات آشنا بشیم. پس با ما همراه باشین.

ارز دیجیتال پولکادات چیست؟

خرید پولکادات | فروش DOT | قیمت پولکادات

شبکه ی بلاک چین پولکادات با ارز رسمی خود با نماد DOT با هدف ایجاد پتلفرمی به منظور تبادل و اشتراک گذاری داده ها در میان شبکه های بلاکچینی ارائه شده. هدف این پروژه ارائه یه اینترنت کاملا غیر متمرکز هستش. لازم به ذکره که یکی از مدیران ارشد بلاکچین polkadot  از بنیانگذاران بلاکچین اتریومه. در طی چند ماه اخیر این شبکه با ارائه توکن رسمی خودش، رویکردی مشابه با افزایش سرمایه در بازار سهام داشته و همچنین لیست شدنش در صرافی بایننس نیز یکی دیگه از دلایل رشد قیمت این ارزدیجیتال هستش.

بیشتر رمز ارزها با هدف رفع مشکلی در فضا های بلاکچینی بوجود میان. نکته ای که کارکرد شبکه پولکادات را از سایر ارزها متمایز می کنه اینه که پولکادات به منظور حل مشکلات بسترهای بلاکچینی توسعه پیدا کرده. بر اساس گزارش وبسایت رسمی این بلاکچین، پولکادات در واقع یه فناوری چند زنجیره ای هستش که سایر بلاکچین ها رو به یکدیگه متصل میکنه. یکی از اهداف اصلی پولکادات، رفع مشکلاتیه که از ورود بلاکچین به زندگی روزمره جلوگیری میکنه.

ارز دیجیتال پولکادات جزء ده ارز برتر بازار ارز دیجیتال هاست. بر همین اساس خرید پولکادات مورد توجه کاربرا قرار گرفته بنابراین قصد داریم در این مقاله شما رو با نحوه ی خرید polkadot ، فروش پولکادات و راه های دونستن قیمت DOT آشنا کنیم:

خرید و فروش ارز دیجیتال پولکادات | نحوه ی خرید و فروش ارزهای دیجیتالی

برای خرید پولکادات و فروش پولکادات و همچنین آگاهی از قیمت پولکادات راه های متفاوتی وجود داره. این معامله میتونه به صورت سنتی یعنی معامله با افراد حقیقی یا مجازی باشه و یا اینکه معامله در صرافی های ارز دیجیتال (که عاقلانه ترین راهه) باشه. در ادامه درباره ی هر یک از این روش ها صحبت خواهیم کرد.

خرید از افراد حقیقی و یا مجازی : روشی سنتی اما پردردسر

خرید پولکادات | فروش Polkadot | قیمت DOT

مثل روال گذشته و سنتی متعاملین با قرار قبلی، معامله ی خودشونو انجام میدن. یعنی خریدار با پرداخت قیمت DOT  که فروشنده تعیین کرده، پولکادات به کیف پولش انتقال داده میشه. حرف اول رو در این روش اعتماد میزنه. اگه واضحتر بگم پایه و اساس این روش اعتماد کردن دو طرف به هم هست که البته در بسیاری از موارد عامل اصلی ایجاد اختلاف هم هست. اینکه کی اول پولو واریز کنه و یا ارز رو، باعث اختلاف میشه که البته حق هم دارن. در این دوره زمانه ای که اگه کلاتو محکم نگه نداری باد میبردش، اعتماد کردن حتی به فامیل و آشنا هم سخته چه برسه به افراد غریبه. در بازار رمز ارزها گرگ های زیادی هستن تا از سادگی و ناآکاهی افراد برای پر کردن جیب خودشون سوء استفاده کنن. مثل همین آقا احسان ما که به کسی که تازه در فضای مجازی آشنا شده بود و تعداد زیادی فالوور داشت، اعتماد میکنه و مثل خیلیای دیگه مجذوب حرفای قشنگ و به نظر منطقی اون میشه، مبلغ زیادی به حساب اون فرد واریز میکنه که به خیال خودش خرید پولکادات کرده باشه تا با قیمت پولکادات بالا، فروش پولکادات انجام بده و سودی کنه بس کلان. اما همشون با مسدود شدن اکانتشون و در دسترس نبودن موبایل اون فرد مواجه میشن و تازه به عمق ماجرا پی میبرن. از این آقا احسان ها در دورو برمون و در راهرو های دادگاها زیادن که در اثر اعتماد نسنجیده تمام دارایاشون بر باد رفته و خودشونو به این در و اون در میزنن تا پولشونو برگردونن ولی دستشون از همه جا کوتاهه! پس لطفا هرگز وارد چنین معامله هایی نشین.

خرید از صرافی ها: خریدی مدرن و مطمئن

صرافی های آنلاین ارز دیجیتال مکانی مخصوص و مطمئن برای خرید polkadot هستش. این صرافی ها قانونین و قابلیت پیگرد قانونی دارن. در سایتشون پنل قیمت پولکادات یا سایر ارزهایی که پشتیبانی می کنن موجوده که کاربرا با مراجعه به اون پنل و مقایسه ی نوسان قیمت در زمانی مناسب اقدام به خرید پولکادات کنن. در ضمن قیمت پولکادات در صرافی ها مناسب هستش. شما در صرافی میتونید به دور از استرس و دعدغه هایی که در بالا گفته شد با خیالی راحت اقدام به خرید DOT  کنین تا در آینده از سود حاصل از فروش DOT موفقیتتونو در این بازار جشن بگیرین.

فروش به صورت سنتی روش دردسر ساز

برای فروش polkadot میتونین به روش سنتی اقدام کنین. یعنی مستقیم به شخص حقیقی یا مجازی که خواهان خرید پولکادات شماست، پولکادات خودتونو بفروشین. شاید بگین که اینجا ارز دست ماست و از دردسرهای قسمت خرید، خبری نیست. البته حق با شماست. درسته که از اون دغدغه ها دورین اما جونم بگه براتون از دردسرهای این نوع معامله: یکی از دردسرهایی که در این معامله ممکنه باهاش مواجه بشین، پول دزدی یا فیشینگی هستش. یعنی شما نمیدونین که پولی که طرف معاملتون از بابت خرید پولکاداتهاتون به حساب شما میزنه، از منبع پول دزدی یا نه؟ یا کارتی که طرف برای انتقال وجه استفاده میکنه از جمله کارت های اجاره ای هستش یا نه؟ که در این صورت باید جوابگوی قانون باشین و پول عودتی رو به صاحب اصلیش برگردونین. از انجام چنین معامله هایی دوری کنین و از سرمایه هاتون که حاصل تلاش و زحمتتونه محاافظت کنین.

فروش در صرافی های ارز آنلاین:

بهترین جا برای معامله ارز دیجیتال، صرافی ها هستن. در صرافی های ارز دیجیتال بدون اینکه نگران پولی باشین که به حسابتون میاد، میتونین با قیمت پولکادات مناسب، اقدام به فروش DOT کنین.صرافی ها به خاطر سختگیری هاشون که در قسمت احراز هویت دارن از وارد شدن پول فیشینگی به حسابشون جلوگیری میکنن و در صورتی که چنین اتفاقی بیوفته این صرافی هست که جوابگوی قانونه و نه شما!

هشدار

خرید پولکادات | فروش Polkadot | قیمت DOT

البته چون صحبت از دنیای دیجیتاله و فضای مجازی، باید اشاره کنم که هر صرافی ای مطمئن و قانونی نیست و در این حوزه هم امکان کلاهبرداری وجود داره. بوده و هستن افراد کلاهبرداری که با نام صرافی ارز دیجیتال اقدام به دزدی پول افراد ناآگاه کردن. پس با تحقیق و جستجو صرافی ارز رو انتخاب کنین. یه نکته ی دیگه اینکه درسته در دنیا صرافی های معتبر و مشهور زیاده اما این صرافی ها ایرانیا رو پشتیبانی نمکنن و در صورتی که در این سایت ها اقدام به خرید پولکادات یا فروش پولکادات داشته باشین، احتمال بسته شدن اکانتتون وجود داره. که در این صورت دیگه به هیچ وجه نمیشه پول یا ارزتونو برگردونین. توصیه ی ما استفاده از صرافی ارز دیجیتال ایرانی هستش البته بعد از تحقیق و بررسی کافی.

 صرافی ایران بایننس (بایننس ایرانیان) با کادری مجرب، حضور چند ساله ی مستمر و موفق در این حوزه داره و با گروه پشتیبانی که داره، سعی در رفع امشکلات کاربرا در احراز هویت و خرید پولکادات و فروش پولکادات و سایر ارزها داره تا کاربرانش با اونو با خاطره ای خوش به یاد داشته باشن.

چشم انداز پولکادات برای آینده

خرید پولکادات | فروش Polkadot | قیمت DOT

پولکادات برای موفقیتش تلاش می‌کنه و به مأموریتش در زمینه توسعه ی شبکه ی بلاک چین ادامه میده، اما تنها پلتفرمی نیست که برای بهبود مقیاس‌پذیری و حاکمیت و تعامل‌پذیری متمرکزه. اگه ترید و خرید ارز بیت کوین و ارزهای قدیمی‌تر به ‌اندازه کافی براتون جذاب نیستن، پولکادات میتونه گزینه ی مناسبی برایتان باشه. 

اکثر تحلیلگران بازار ارز دیجیتال با ‌‌توجه‌‌‌ به رشد سریع DOT، به آینده این رمزارز خوش‌بین هستن و قیمت پولکادات را رو ‌به ‌رشد ارزیابی می‌کنن. اما نکته ی قابل توجهی که وجود داره اینه که بازار ارزهای دیجیتال نوسان‌ های زیادی داره و درست و یا نادرست بودن پیشبینی منوط گذشت زمان است. بر همین اساس آینده رمزارز پولکادات و ارزش آن در بازار رو نمیشه به طور قطعی پیش‌بینی کرد و باید منتظر آینده موند.

 سخن آخر

در آخر باید بگم که هرگز از تحیق و مطالعه خسته نشین. برای موفقیت در این عرصه با علم و آگاهی  از نوسانات قیمت قدم بردارین و با تکیه بر یک صرافی خوب و معتبر از قدم زدن در این دنیای جدید لذت ببرید.

برای خرید پولکادات با قیمت مناسب کلیک کنید.

خرید پولکادات فروش پولکادات

خرید و فروش پولکادات در ایران بایننس


برای خرید پولکادات از سایت ایران بایننس یا فروش پولکادات باید مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت ایران بایننس به آدرس (ثبت نام در بایننس) و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به بخش فروش یا خرید ارز دیجیتال
انتخاب "پولکادات | Polkadot | DOT" و ورود آدرس کیف پول پولکادات و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش پولکادات
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت پولکادات یا ریال

فرآیند خرید ارز پولکادات یا فروش ارز پولکادات در ایران بایننس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول پولکادات شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید DOT کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال Polkadot را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

خرید پولکادات (آموزش خرید پولکادات)


برای خرید پولکادات از صرافی ارز دیجیتال ایران بایننس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری ایران بایننس
ورود به خرید ارز دیجیتال از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "پولکادات | Polkadot | DOT"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول پولکادات
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار پولکادات درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید DOT و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید ارز دیجیتال پولکادات در ایران بایننس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال پولکادات را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. ایران بایننس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در ایران بایننس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید پولکادات احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره Polkadot خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال DOT به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید Polkadot در ایران بایننس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

فروش پولکادات (آموزش فروش پولکادات)


فروش پولکادات در ایران بایننس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش پولکادات در صرافی ایران بایننس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "پولکادات | Polkadot | DOT"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول پولکادات ایران بایننس و انتقال میزان فروش DOTبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار پولکادات انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول DOTخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت Polkadot توسط سیستم ایران بایننس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال پولکادات به ایران بایننس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال پولکادات و سایر رمز ارز ها در ایران بایننس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش DOT شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال ایران بایننس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش Polkadot میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول پولکادات خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز DOT می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت پولکادات را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال DOT نمایید.

کیف پول پولکادات (چگونه پولکادات را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری پولکادات یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

ایران بایننس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید پولکادات از ایران بایننس میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای Polkadot را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

برای خرید پولکادات با قیمت مناسب کلیک کنید.

خرید پولکادات فروش پولکادات