50,000 تومان هدیه عضویت در ایران بایننس - به مناسبت پنجمین سالگرد تاسیس صرافی
آيوتا

آيوتا (IOTA)

خرید از ما : 34,652 تومان

فروش به ما : 34,136 تومان

نرخ جهانی : 1.09 دلار

خرید آيوتا | فروش MIOTA | قیمت IOTA

بشر همیشه برا زندگی بهتر و راحتتر تلاش کرده و دست به اختراعات و اکتشافات به منظور راحت تر کردن کارهای روزمره و آسایش بیشتر زده. از ابتدای انقلاب صنعتی که با پیدایش اینترنت اتفاق افتاد این روند سریعتر و دیجیتالیتر شد. تا الان که حتی پول ها هم به سمت دیجیتالی شدن پیش میره و با پیدایش هر کدوم از ارزهای دیجیتالی خدمت و هدفی جدید برای کمک به زندگی بهتر و دیجیتالی بشر بوجود میاد. در کنار این با سرمایه گذاری روی رمز ارزها میشه کسب درآمد هم داشت. یکی از این ارزهایی که در این راه میتونه خدمات ویژه ای ارائه بده ارز دیجیتال آیوتا هستش. حالا اگه میپرسین آیوتا چیست؟ خرید IOTA و فروش آیوتا به چه شکلیه؟ قیمت آیوتا چطوری مشخص میشه؟ میتونین مقاله ی ما رو دنبال کنین و جواب سوالاتتونو بگیرین.

ارز دیجیتال آیوتا چیست؟

آیوتا بر روی شبکه ی تنگل راه اندازی شده. که باعث میشه سرعت تراکنش ها سریع با کارمزد صفر باشه. به طور کلی در پاسخ ارز دیجیتال آیوتا چیست باید بگیم که: ارز دیجیتال آیوتا یه دفتر توزیع شده ی متن بازه که برای قدرت دادن به اینترنت اشیاء و یا IOT و همینطور برای انتقال پول بدون هزینه ایجاد شده. شبکه آیوتا به یه سیستم مقابله با حملات کامپیوترهای کوانتومی مجهز هستش با این وجود گفتن اینکه آیوتا از قراردادهای هوشمند و یا برنامه های متمرکز پشتیبانی میکنه درست نیست چون ارز آیوتا برای پرداخت های توسعه داده شده بوجود اومده. مشکل مقیاس پذیری مشکلیه که اکثر بلاک چین ها باهاش روبرو هستن. بعضی از ماینرها برای اینکه معامله ها رو زودتر از زمان تعیین شده انجام بدن هزینه های زیادی دریافت میکنن. ارز آیوتا مانند بعضی از رمز ارزها قصد داره این مشکل رو حل کنه و همینطور در کنار حل این مشکل (مقیاس پذیری) هزینه ی معاملات رو هم البته با استفاده از شبکه ی جدید خودش کم و واسطه رو حذف کنه.

آیوتا چطور کار میکند؟

خرید آیوتا | فروش iota | قیمت آیوتا

آیوتا IOTA همان اینترنت اشیاء هستش که بوسیله ی یه شبکه ی اختصاصی ساخته شده و قراره که زندگی ماشینی رو راحتتر کنه. حالا چطوری؟ با یه مثال توضیح میدیم:

اطراف ما پر از وسایل ماشینی از گاز و یخچال بگیر تا ماشین و... . با اینترنت اشیاء این وسایل به صورت هوشمندانه کارهای خودشونو انجام میدن بدون اینکه ما متوجه بشیم که کی و کجا این اتفاقات افتاده و هزینش کی پرداخت شده! مثلا ما در سایت اشتراک فیلمی هستیم و حق اشتراکمونو پرداخت کردیم بعد از تموم شدن زمان اشتراک، تلویزیون به صورت خودکار حق عضویت رو از سایت خریداری میکنه و هزینش توسط ارز آیوتا انجام میشه و تلوزیون خودکار این پرداخت رو انجام میده و تمام این فرایند بدون اینکه ما دخالت کنیم و یا حتی متوجه باشیم انجام میشن. سفارش و پرداخت هزینه های وسایل تموم شده ی یخچال توسط خود یخچال، شارژ شدن ماشین برقی و پرداخت هزینه ی برق توسط خود ماشین و... تمام این موارد در حوزه ی اینترنت اشیاء قابل انجامه و آیوتا پرچم دار این طرحه که در آینده محقق خواهد شد. حالا که در مورد آیوتا اطلاعات خوبی بدست آوردیم بریم سراغ بخش هیجانی و پولی ماجرا که خرید آیوتا، فروش IOTA و قیمت آیوتاست، این بخش رو از دسن ندین.

راه های خرید و فروش ارز دیجیتال

خرید iota | قیمت آیوتا | فروش آیوتا

برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال باید اول ارز مورد نظرتو بخری تا بعد بتونی با فروش به موقع اون به سود مورد نظرت برسی. اگه ارز آیوتا چشمتو گرفت و میخوای از معامله گران این ارز باشی باید راه های خرید آیوتا و فروش آیوتا رو بشناسی و با تکنیکال قیمت آیوتا هم کم و بیش آشنایی لازمو داشته باشی.

برا خرید MIOTA و فروش آیوتا و همینطور دونستن قیمت IOTA راه های مختلفی وجود داره که لزوما همه ی این راه ها اصولی نیستن و ممکن در آخر به از دست دادن سرمایه و به خطر افتادن جونتون مواجه بشین. در ادامه به بررسی این راه ها و خطراتش می پردازیم و آخر سر اصولیترین و مطمئن ترین راه خرید آیوتا و فروش IOTA رو خدمتتون معرفی خواهیم کرد.

 خرید و فروش ارزهای دیجیتال به سبک سنتی!

خیلی از افراد معتقدند که هر چیزی قدیمیش خوبه حتی روش معامله کردن ارزهای دیجیتال هم بهتره به شیوه سنتی (معامله پایاپای) انجام بشه. چون تو روش سنتی شما مطمئنی که با یه آدم حقیقی معامله می کنی و می تونی طرف حسابتو از نزدیک بببینی. ولی آیا مطمئنی طرف معاملت آدم مطمئنی و کلاهبردار نیست؟ یادت باشه که برای انجام معامله پایاپای باید به صورت حضوری سر قرار حاضر بشی. تو با صدقِ دل میری سرقرار و تا به خودت بیای میبینی کیف و کفش و ماشینو موبایلت با سرعت دارن ازت دور میشن. بله در اکثر چنین معامله هایی مخصوصا در حوزه ی ارز دیجیتال با خفت گیری و از دست دادن دارایی و جون افراد تموم میشن. واقعاً حقت این نبود؟! اما خب کدوم آدم عاقلی دار و ندارشو بر میداره میره سر قرار با یه غریبه؟

شاید همه کسایی که ارز دیجیتالو بصورت حضوری خرید و فروش می کنن با جگیر و شارلاتان نباشن، شاید آدم صاف و صادقی باشه. با فرض اینکه شما با یه آدم درست قرار گذاشتین، خب مشکل بعدی جواب این سواله که کی قراره قیمت آیوتا تعیین کنه؟ اصلاً قیمت IOTA در چه زمانی مبنای معامله شما خواهد بود؟ آخه می دونین که قیمت ارزهای دیجیتالی در لحظه عوض میشه. حالا قیمت MIOTA از لحظه ای که شما دو تا با هم شروع به مذاکره می کنین مبنای معاملتون قرار می گیره یا قیمتی که در لحظه تحویل گرفتن رمز ارز  قراره محاسبه بشه؟ مطمئنین کسی که باهاش معامله می کنین دبه نمی کنه و یا سرتون کلاه نمی ذاره؟  به خاطر خطرات مالی و جانی که این روش خرید آیوتا و فروش MIOTA داره و همچنین مشکلاتی که برا تعیین قیمت ارز دیجیتال آیوتا وجود داره، این روش به هیچ وجه توصیه نمیشه حتی با فامیل و دوست و آشنا!

خرید و فروش ارز دیجیتال در تلگرام و...

خرید آیوتا | قیمت IOTA | قیمت آیوتا

خب شاید بخواین ارز مجازیتونو تو گروه های تلگرام یا واتس آپ و... بفروشین. اگه بخوام خلاصه بگم تقریباً تو شیوه مجازی از بی نهایت راه میشه کلاهبرداری کرد. در واقعه پلتفرم هایی مثل تلگرام و ... طراحی شدن که مردم توش دوست پیدا کنن و سرگرم شن، نه اینکه ازش برای معامله کردن استفاده کنن. اینجور اپلیکیشن ها اصلا برای انجام معاملات تجاری و رد بدل کردن پول مطمئن نیستن. بیاین تصور کنیم شما قصد خرید آیوتا دارین تو یکی از گروه های تلگرام کسی رو پیدا می کنین که ارز دیجیتال IOTA برا فروش داره، با هم قرار می ذارین شما صادقانه سر قولتون میمونین و پولو به حسابش واریز می کنین ولی اون شخص مجازی از صداقت و سادگی و البته ناآگاهی شما در این حوزه سوء استفاده میکنه و به جای انتقال ارز حساب شما رو مسدود میکنه و بلاکتون میکنه. حالا شما چجوری می تونی پیداش کنی؟ اصلاً می تونی ثابت کنی که این شخص به شما بدهکاره و پولتونو دزدیده؟

خلاصه تو خرید و فروش آیوتا از طریق اپلیکیشن های دوست یابی هزاران راه برای کلاهبرداری و انجام فیشینگ وجود داره و دوستان زحمت کش کلاهبردار هر روز راه های جدیدتر و کارشناسی تر به راه های قبلی اضافه می کنن و طوری ذهن افراد رو آلوده میکنن که اونا حتی از خودشون بیشتر بهشون اعتماد میکنن و هرچی گفتن باورشون میشه حتی بعد از شکست و از دست دادن داراییشون تا مدتها از قبول اینکه به افراد کلاهبردار اعتماد کردن سرباز میزنن و هضم این قضیه براشون خیلی سخته! پس بهتره هر چه سریعتر دور فرضیه خرید و فروش ارزهای دیجیتال از طریق پلتفرم های مختلف یه خط قرررمزه بزرگ بکشی و هرگز  وارد چنین معامله هایی نشین.

مطمئن ترین راه خرید و فروش ارز دیجیتال چیست؟

خرید آیوتا | فروش iota | قیمت miota

ساده ترین و امن ترین راه خرید و فروش ارزهای دیجیتال استفاده از صرافی ارز دیجیتال معتبره.  می تونین برای اطمینان از معتبر بودنشون گوگل سرج کنی یا به تعداد کاربرایی که در صرافی عضو هستن و همینطور تعداد معاملاتی که در روز صرافی مورد نظرتون داره توجه کنی. با استفاده از صرافی های ارز دیجیتال شما می تونین در کسری از ثانیه یه معامله رو انجام بدین و سود کنین بدون اینکه ذره ای بابت مورد فیشینگ یا کلاهبرداری قرار گرفتن، نگران باشین. سراسر دنیا از صرافی های معتبر بین المللی برای خرید و فروش کریپتوکارنسی ها استفاده می کنن. مانند بایننس و ... .  البته متاسفانه ما ایرانی ها به خاطر قوانین تحریم اقتصادی نمی تونیم از صرافی های بین المللی استفاده کنیم. ولی خب خیلیم مهم نیست چون داخل خود ایران یه سری صرافی مهم و معتبر داریم که با استفاده از اون ها می تونیم از معامله ارزهای دیجیتال کسب درآمد کنیم. یکی از صرافی های معتبر ارز دیجیتال در ایران، صرافی ایران بایننس هست. این صرافی مجوز رسمی و معتبر انجام معاملات ارزی رو داره. در این پلتفرم تمامی تدابیر امنیتی لازم برای جلوگیری از هرگونه کلاهبرداری و فیشینگی پیش بینی شده. تازه اگر تو هر معامله ای هر مشکل قانونی پیش بیاد، این خود صرافی ایران بایننسِ که باید پاسخگو باشه و شما شما تو هیچ دردسری نمیوفتین. تو صفحه خرید و فروش ایران بایننس شما می تونین قیمت آیوتا را به صورت لحظه ای ببینین و با بهترین قیمت و در سریعترین زمان اقدام به خرید IOTA یا فروش آیوتا کنین. البته این صرافی بیش از 1000 ارز رو پشتیبانی میکنه و امکان خرید و فروش اونها در این سایت وجود داره. در انتهای مقاله راه خرید و فروش آیوتا در صرافی ایران بایننس گذاشته شده ولی باز اگه به مشکلی برخورد کردین میتونین به مقاله خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایران بایننس مراجعه کنین.

روش های خرید ارز دیجیتال در صرافی ها

خرید مستقیم با ارزهای سنتی مانند ریال

خرید آیوتا به روش مستقیم با ریال از طریق صرافی های داخلی انجام میشه. اما یه مشکل اینجا وجود داره اونم اینه که چون بیشتر صرافی ها ارزهایی مثل بیت کوین یا اتریوم رو پشتیبانی میکنن کمتر سایتی پیدا میشه بشه از این روش خرید MIOTA داشته باشین. اکثریت صرافی ها به صورت نمادین و با موجودی صفر اسم این ارز رو در سایتشون قرار دادن.

خرید ارز دیجیتال با دلار

خرید مستقیم با ارز سنتی دلار یه روش ی هستش که در کل دنیا متداوله البته به غیر ایران! چون ما ایرانیا در تحریم هستسم و همینطور که قبلا هم اشاره کردیم نمیتونیم به راحتی از صرافی های خارجی خرید و فروش داشته باشیم چون امکان بلوکه شدن حساب و داراییهامون وجو داره در این صورت دستمون به جایی بند نیست و امکان برگردوندن ارز و پولمون وجود نداره.

تبدیل سایر ارز دیجیتال ها به ارز دیجیتال آیوتا

این روش از متداولترین روش هایی که برای خرید آیوتا و دیگر ارزها استفاده میشه. در این روش شما ارز بیت کوین یا اتریوم میخری و بعد ارزتو به صرافی انتقال میدی و تبدیل یه ارز دیجیتال آیوتا می کنی.

حرف آخر

ارز دیجیتال آیوتا از سری ارزهای نسل سوم که به خاطر ویژگی هایی که داره محبوبیت زیادی از بین کاربرا پیدا کرده تا جای که پیش بینی میشه که در آینده ای نه چندان دور بخش عظیمی از بازارهای ارز دیجیتال رو به خودش اختصاص بده. اما در نهایت این یه پیش بینی هستش و درست یا غلط بودنش منوط گذشت زمانه. قبل از خرید و فروش ارز دیجیتال حسابی تحقیق کنین و بعد اقدام کنین. با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما: صرافی ایران بایننس.

برای خرید آيوتا با قیمت مناسب کلیک کنید.

خرید آيوتا فروش آيوتا

خرید و فروش آيوتا در ایران بایننس


برای خرید آيوتا از سایت ایران بایننس یا فروش آيوتا باید مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت ایران بایننس به آدرس (ثبت نام در بایننس) و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به بخش فروش یا خرید ارز دیجیتال
انتخاب "آيوتا | MIOTA | IOTA" و ورود آدرس کیف پول آيوتا و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش آيوتا
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت آيوتا یا ریال

فرآیند خرید ارز آيوتا یا فروش ارز آيوتا در ایران بایننس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول آيوتا شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید IOTA کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال MIOTA را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

خرید آيوتا (آموزش خرید آيوتا)


برای خرید آيوتا از صرافی ارز دیجیتال ایران بایننس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری ایران بایننس
ورود به خرید ارز دیجیتال از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "آيوتا | MIOTA | IOTA"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول آيوتا
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار آيوتا درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید IOTA و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید ارز دیجیتال آيوتا در ایران بایننس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال آيوتا را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. ایران بایننس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در ایران بایننس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید آيوتا احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره MIOTA خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال IOTA به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید MIOTA در ایران بایننس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

فروش آيوتا (آموزش فروش آيوتا)


فروش آيوتا در ایران بایننس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش آيوتا در صرافی ایران بایننس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "آيوتا | MIOTA | IOTA"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول آيوتا ایران بایننس و انتقال میزان فروش IOTAبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار آيوتا انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول IOTAخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت MIOTA توسط سیستم ایران بایننس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال آيوتا به ایران بایننس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال آيوتا و سایر رمز ارز ها در ایران بایننس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش IOTA شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال ایران بایننس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش MIOTA میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول آيوتا خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز IOTA می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت آيوتا را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال IOTA نمایید.

کیف پول آيوتا (چگونه آيوتا را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری آيوتا یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

ایران بایننس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید آيوتا از ایران بایننس میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای MIOTA را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

برای خرید آيوتا با قیمت مناسب کلیک کنید.

خرید آيوتا فروش آيوتا