سلف کی

سلف کی (KEY)

خرید از ما : 197 تومان

فروش به ما : 195 تومان

نرخ جهانی : 0.01 دلار

خرید سلف کی | فروش سلف کی | قیمت KEY | خرید و فروش Selfkey

حمید چند روز پیش برای کاری به اتاق رئیسشون می ره و اتفاقی مکالمه ی تلفنی رئیسشونو می شنوه. از اون روز همش تو فکره، بین خودمون باشه مثل خواب زده ها شده، همش با خودش حرف می زنه: مگه میشه، مگه داریم، شده ورد زبونش. هر چی هم ازش می پرسیدیم که چی شده، جواب نمی داد. تا اینکه امروز تونستم قفل زبونشو باز کنم. جریان از این قرار بوده که رئیسشون تو مکالمش، در مورد ارزهای دیجیتالی و موفقیت یکی از همکاراش در این زمینه، صحبت می کرده. در مورد اینکه همکارش چطور با خرید سلف کی و صبر در نگهداریش و بعدش با فروش سلف کی تونسته کلی سود کنه. حمید که شناخت کامل از همکارش داشت و متوجه وضعیت بد اقتصادی اون بود، از فکر هوشمندانه ی اون و همینطور از سود زیادی که در مدت زمان کم، نصیبش شده متعجب میشه و بهتر بگم هنگ میکنه. منم متعجب شدم اما تعجب من از ناآگاهی حمید از بازار رمز ارزها بود. آخه امروزه کمتر کسی پیدا میشه که از ارزهای دیجیتالی چیزی ندونه. دور و برمون پر از آدماییه که در این بازار سرمایه گذاری کردن. حالا گذشته از این جریان که در این بازار بسته به آگاهیشون سود کردن یا زیان! حمید ازم خواست در مورد ارز سلف کی براش توضیح بدم اینکه سلف کی چیه؟ خرید سلف کی چطوریه؟ فروش KEY به چه شکلیه؟ آیا با خرید و فروش SelfKey  می شه به سود رسید؟ اگه شمام مثل آقا حمید ما کنجکاو شدید که در مورد سلف کی بدونید لطفا مقاله ی ما رو دنبال کنید.

سلف کی | selfkey | KEY

سلفی کی بلاک چینی هستش که برای حفظ هویت دیجیتال و حریم شخصی طراحی شده. سلف کی متعلق به شرکت "SelfKey Foundation" هستش. این شرکت تلاش میکنه که همه ی تراکنش ها رو کاملا غیر متمرکز، ایمن و خصوصی نگه داره. شعار این شرکت اینه که "محافظت از هویت دیجیتالی حق طبیعی و اساسی انسان هست". سلف کی کوین "KeyCoin" توکنی هستش که ازش برای مدیریت پیشامدها و تضمین عملکرد تراکنش ها استفاده میشه. با داشتن کی کوین میشه گذرنامه ی دوم تهیه کرد، معامله ی بانکی انجام داد و حتی میشه خرید و فروش املاک و شرکت کرد بدون اینکه شناسه ی فرد فاش بشه. سلف کی یه انبار اختصاصی ذخیره ی اطلاعات داره که خودش صاحب اونه، در حالی که سیستم های مشابه از انبارهای عمومی استفاده می کنن. خوب اگه می پرسین مگه چه فرقی داره؟ باید بگم فرقش اینه که وقتی با یه شرکت یا سیستمی ارتباط دارید، دیگه هیچ راهی برای اینکه شخص ثالثی اطلاعات شما رو بدزده و یا ازش سوء استفاده کنه نیست و این سلف کی رو خاص می کنه. در اکوسیستم سلف کی، برای انجام معاملات از واحد پولی کی کوین استفاده می کنیم. خوب تا حالا اطلاعات جامعی از اینکه SelfKey چیه، خدمتتون عرض شد. اما اگه می خواین معامله گر بازار رمز ارزها بشین باید بیشتر در مورد خرید و فروش سلف کی بدونید پس برسیم سر موضوع اصلی و جذاب خودمون یعنی خرید KEY، فروش KEY ، قیمت سلف کی.

خرید سلف کی | فروش سلف کی | قیمت KEY

چگونه سلف کی بخریم؟ از کجا بخریم؟

در مورد خرید سلف کی باید خدمتتون عرض کنم که، با راه های گوناگون میشه سلف کی خرید. میشه از دوست، آشنا، فامیل یا در واقع هر شخص حقیقی دیگه که ارز سلف کی داره، خرید KEY انجام داد یا در فضای مجازی از شخصی مجازی این خرید رو انجام بدید و راه دیگر و مطمئن تر خرید از صرافی ارز دیجیتال هست. حالا چرا مطمئن تر؟ در ادامه کامل توضیح داده شده پس ما رو همراهی کنید.

خرید از افراد حقیقی یا مجازی: روشی سنتی اما پر ریسک

در این روش شما از شخصی حقیقی یا مجازی که ارز سلف کی داره و می خواد فروش سلف کی داشته باشه، وارد معامله میشین و در ازای قیمت سلف کی که طرف تعیین میکنه، سلف کی می خرید. اما به قول یکی از تبلیغات تلویزیونی، به همین راحتی و به همین خوشمزگی، نیست! این روش درسته که سنتی هست و آشنای همه ی ما، اما وقتی پای معامله ی ارز دیجیتال میاد وسط به روشی دردسر ساز و پر ریسک تبدیل میشه. اعتماد داشتن در این روش خیلی مهمه. دلیل عدم اعتمادمون به طرف مقابل شاید به خاطر این سوالات باشه که در مغزمون مدام می چرخه: اگه بعد از واریز پول، سلف کی دریافت نکردم چی؟ اگه این معامله یه کلک باشه و بخوان پولامو بدزدن چی؟ اگه بعد از واریز پول طرف زیر قولش زد و کمتر از قرارمون سلف کی زد چی؟ و ده ها اگر های دیگه. که این اگر ها با توجه به انواع کلاهبرداری هایی که در این حوزه وجود داره و وجود افراد مال باخته ای که تعدادشونم کم نیست، زیاد هم بی جا نیست. اگه دنبال راه حل هستید مقاله ی ما رو دنبال کنید.

خرید از صرافی های آنلاین

شمام با من موافقید که برای موفقیت در هر کاری و پایین آوردن درصد شکست، باید اون کار رو به صورت اصولی انجام داد؟ مثلا برای خرید طلا شما چیکار می کنید؟ با یه شخصی در یه مکانی قرار میذارید و بعد از دادن پول از طرف مقابلتون طلا دریافت می کنید؟! قطعا نه. برای این کار شما به طلا فروشی میرین و مطمئن خریدتونو انجام می دین. در مورد رمز ارزها هم به همین شکله. بهترین و مطمئن ترین جا برای خرید ارز های دیجیتال صرافی های آنلاین ارز های دیجیتال هست. این صرافی ها مطمئن و قانونیه و در صورت بروز مشکلی قابلیت پیگیری قانونی هست. در ضمن می تونید مناسب تر از هر جایی خرید سلف کی داشته باشین.

فروش سلف کی |آنچه در فروش باید بدانید

الان اگه شمام سرمایه گذار رمز ارز شدین و خرید سلف کی انجام دادین، لازمه از قیمت سلف کی خبر داشته باشین و طبق روند بازار سرمایه گذاری موقعی که به سود دلخواهتون رسیدین، زمان فروش سلف کی هاتون هست. اما چطوری؟

به روش های مختلفی می تونید فروشSelfKey  داشته باشین. فروشش به شخص حقیقی که میتونه هر کسی از دوست و آشنا گرفته تا افراد غریبه و یا فروش اون در فضای مجازی به افراد مجازی و یا فروش key به صرافی های آنلاینه. در ادامه به بحث و بررسی در مورد هر روش می پردازیم.

فروش به روش سنتی: معامله با افراد حقیقی یا مجازی

دیروز که به خاطر کاری در دادگاه بودم، حرفا ی یه آقایی توجهمو جلب کرد. داستان این آقا از این قرار بود که: ایشون برای سرمایه گذاری، بازار ارز ها ی دیجیتالی رو انتخاب می کنه. و با سرمایه ای که حاصل چند سال کار و تلاشش بوده، خرید سلف کی انجام میده. بعد از مدتی که قیمت سلف کی بالا می کشه و وقت برداشت سود این سرمایه گذاری هست، شخصی بالاترین قیمت رو میده، و بدون فوت وقت پولو واریز میکنه و این آقا هم که خوشحال و هیجان زده از سود زیادی که کرده، ارز سلف کی رو به کیف پول طرف مقابل انتقال میده. چند روز بعد با احضاریه ی دادگاه مواجه میشه. با تعجب روز دادگاه متوجه میشه که این پولی که از بابت خرید سلف کی ها به حسابش زدن از منبع پول دزدی هستش و بعد از دوندگی های زیاد ، آخر سر رای دادگاه مبنی بر برگردوندن پول به صاحب اصلیش میشه. داستان این مرد خیلی غم انگیز بود و حسابی منو به هم ریخت. وقتی با دقت به دورو برم نگاه کردم، افراد دیگه ای دیدم که مثل این آقا کلاه سرشون رفته بود و خودشونو گرفتار کردن.

فروش سلف کی به افراد حقیقی یا مجازی هم دردسر هایی از این قبیل داره و اصلا توصیه نمی شه. اما برای اینکه از این دردسر ها دور باشید و یه معامله گر ارز دیجیتال موفق باشید با حوصله مطالب ما رو دنبال کنید.

فروش در صرافی آنلاین

به طبعیت از روش اصولی که در بخش خرید سلف کی گفتیم، در مورد فروش سلف کی هم بهترین روش فروش به صرافی های آنلاین ارز دیجیتاله. در این روش مطمئن، با مشاهده قیمت KEY دست به فروش ارز می زنی بدون اینکه نگران این باشی که این پول از منبع پول دزدی هست یا نه؟ چون صرافی ها با سخت گیری هایی که در بخش احراز هویت دارن، از وارد شدن پول دزدی و مورد دار به حسابشون جلوگیری می کنن و در صورت بروز مشکلی این صرافی ها هستن که جوابگوی قانونن و شما دچار هیچ دردسر و مشکلی نمیشید.

در دنیا، صرافی های زیاد و معتبری کار میکنن، اما توصیه ی من به شما اینه که با صرافی های خارجی معامله نکنید چون ایرانیا رو پشتیبانی نمی کنن و در موقع خرید سلف کی و یا فروش سلف کی ممکنه که اکانت شما رو مسدود کنن. در این صورت دسترسی به سایت اون ها براتون غیر ممکنه. با تحقیق از صرافی های معتبر ایرانی برای خرید و فروش سلف کی استفاده کنید تا از انواع مشکلات گفته شده دور بمونید و تجربه های شیرینی از دنیای رمز ارز ها داشته باشین.

صرافی ایران بایننس - مکانی برای خرید و فروش سلف کی

یکی از صرافی های معتبر ایرانی که قصد معرفیشو دارم، صرافی آنلاین ایران بایننس (صرافی بایننس ایرانیان) هست. این صرافی از اوایل ظهور رمز ارز ها در ایران فعالیت خودشو در این حوزه شروع کرده و موفقیت های زیادی در این بازار داره و با گروه پشتیبانی که داره همیشه در پی حل مشکلات و سوالات کاربراشه. شما می تونید هر ساعت از شبانه روز از قیمت های به روز شده ی ارز ها آگاه بشید تا حساب شده در این بازار قدم بر دارید.

کلام آخر

وقتی صحبت ارز های دیجیتال وسط میاد، شاهد دو نظر موافق و مخالف هستیم. بعضیا بر این معتقد هستن که رمز ارز ها یه حقه هستن که از مدت ها قبل برنامه ریزی شده اند، اما در مقابل افرادی نظر مثبت به این حوزه دارن و امیدوار به آینده. اما یه قانون طلایی در مورد رمز ارز ها وجود داره و اون اینه: "تا زمانی که ارز دیجیتال مفید باشد، زنده خواهد ماند" سلف کی در این زمینه موفق بوده. سلف کی تونسته کمک های زیادی به مردم در حفاظت از اطلاعاتشون و حتی اموالشون بکنه و این خود عاملیه که آینده ی این رمز ارز رو درخشان نشون می ده. اما شما تنها به حرفایی که در این مقاله اومده اکتفا نکنید و قبل از خرید سلف کی یا فروش سلف کی تحقیق کافی انجام بدید و آگاهانه قدم بردارید.

 

ایران بایننس همیشه در کنار شماست و آرزوی معامله های پر سود براتون داره.

برای خرید سلف کی با قیمت مناسب کلیک کنید.

خرید سلف کی فروش سلف کی

خرید و فروش سلف کی در ایران بایننس


برای خرید سلف کی از سایت ایران بایننس یا فروش سلف کی باید مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت ایران بایننس به آدرس (ثبت نام در بایننس) و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به بخش فروش یا خرید ارز دیجیتال
انتخاب "سلف کی | Selfkey | KEY" و ورود آدرس کیف پول سلف کی و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش سلف کی
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت سلف کی یا ریال

فرآیند خرید ارز سلف کی یا فروش ارز سلف کی در ایران بایننس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول سلف کی شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید KEY کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال Selfkey را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

خرید سلف کی (آموزش خرید سلف کی)


برای خرید سلف کی از صرافی ارز دیجیتال ایران بایننس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری ایران بایننس
ورود به خرید ارز دیجیتال از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "سلف کی | Selfkey | KEY"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول سلف کی
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار سلف کی درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید KEY و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید ارز دیجیتال سلف کی در ایران بایننس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال سلف کی را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. ایران بایننس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در ایران بایننس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید سلف کی احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره Selfkey خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال KEY به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید Selfkey در ایران بایننس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

فروش سلف کی (آموزش فروش سلف کی)


فروش سلف کی در ایران بایننس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش سلف کی در صرافی ایران بایننس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "سلف کی | Selfkey | KEY"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول سلف کی ایران بایننس و انتقال میزان فروش KEYبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار سلف کی انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول KEYخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت Selfkey توسط سیستم ایران بایننس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال سلف کی به ایران بایننس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال سلف کی و سایر رمز ارز ها در ایران بایننس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش KEY شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال ایران بایننس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش Selfkey میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول سلف کی خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز KEY می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت سلف کی را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال KEY نمایید.

کیف پول سلف کی (چگونه سلف کی را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری سلف کی یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

ایران بایننس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید سلف کی از ایران بایننس میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای Selfkey را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

برای خرید سلف کی با قیمت مناسب کلیک کنید.

خرید سلف کی فروش سلف کی