خرید لونا - ترا ارزان، فروش لونا - ترا LUNA، قیمت لونا - ترا

خرید لونا - ترا

40,552تومان

قیمت لحظه ای لونا - ترا

قیمت خرید لونا - ترا
0.80 $ = 40,552 تومان

فروش لونا - ترا

40,053 تومان

قیمت روز لونا - ترا

قیمت فروش لونا - ترا
0.80 $ = 40,053 تومان
با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.

ما سعی می کنیم در راهنمای خرید و فروش لونا، اطلاعاتی در مورد ارز دیجیتال لونا برای شما ارائه کنیم و به بررسی آینده و قیمت لونا بپردازیم و نحوه خرید لونا و فروش اون رو برای شما یاد بدیم تا اطلاعاتی در این زمینه داشته باشین و بتونین با بهترین راه اقدام به خرید لونا کنین. بازار ارزهای دیجیتال نوعی بازار نوپا و نوظهور هست که به دلیل رشدهای قیمتی زیادی که در سال های گذشته داشته، تونسته به یکی از محبوب ترین بازارهای مالی با حجم بازار بزرگ تبدیل بشه. شما نیز می تونین وارد بازار کریپتوکارنسی ها شده و با خرید و فروش رمز ارزها سودهای زیادی به دست بیارین. البته ابتدا باید آموزش های لازم رو فرا بگیرین.

بازار کریپتوکارنسی ها شامل ارزهای دیجیتال زیادی هست که هر کدوم از اون ها به دلیل ویژگی ها و کاربردهای خاص خودشون مورد استقبال قرار می گیرن و محبوبیت زیادی به دست میارن. ارز دیجیتال لونا نیز نمونه ای از این رمز ارزها محسوب میشه. به همین منظور ما سعی می کنیم در راهنمای خرید و فروش LUNA، اطلاعاتی در مورد ارز دیجیتال لونا برای شما ارائه کنیم و به بررسی آینده و قیمت لونا بپردازیم و نحوه خرید لونا و فروش اون رو برای شما یاد بدیم تا اطلاعاتی در این زمینه داشته باشین و بتونین با بهترین راه اقدام به خرید LUNA کنین.

آشنایی با ارز دیجیتال لونا(LUNA)

آشنایی با ارز دیجیتال لونا

همونطور که گفتیم، بازار کریپتوکارنسی ها شامل هزاران ارز دیجیتال هست که هر کدوم از اون ها ویژگی ها و کاربردهای خاص خودشون رو دارن. ارز دیجیتال لونا نیز دومین ارز دیجیتالی که هست که توسط اکوسیستم ترا صادر میشه. دارنده های ارز دیجیتال لونا از کارمزدهای تولید شده توسط شبکه پرداخت لونا پاداش می گیرن و به طور متوسط 0.5 درصد پاداش برای هر معامله به کاربران تعلق می گیره. با توسعه رفتار ترا، دارندگان ارز دیجیتال لونا پاداش زیادی دریافت می کنند که باعث افزایش ارزش و قیمت لونا میشه. این پروتکل سابقه توسعه چند پروژه رمز ارزی موفق داره که از بین اون ها میشه به پروتکل های میرور پروتکل و انکر پروتکل اشاره کرد.

ارز دیجیتال لونا در بازار کریپتوکارنسی ها همانند بیت کوین و اتریوم معروف نیست، ولی بهتره بدونین ارز دیجیتال لونا توکنی هست که به وسیله بایننس سرمایه گذاری شده. همچنین یه سکه دیفای محسوب میشه و البته توجه بسیاری از سرمایه گذاران رو به خودش جلب کرده. اقبال عمومی نسبت به این ارز دیجیتال زمانی افزایش پیدا کرد که توکن لونا به عنوان ارز دیجیتال به بیشترین قیمت بازار در گردش سکه الگوریتمی پایدار خودش رو معرفی کرد، ولی با این وجود تنها تعداد کمی از سرمایه گذاران از ارز دیجیتال لونا اطلاع داشتن. گفتنی هست که لونا دومین ارز دیجیتالی هست که به وسیله اکوسیستم ترا ارائه شده.

بررسی قیمت لونا

بررسی قیمت لونا

نوبت این رسیده تا در این قسمت از راهنمای خرید و فروش لونا، قیمت لونا رو برای شما مورد بررسی قرار بدیم. بهتره بدونین ارز دیجیتال ترا با نماد اختصاری LUNA نوعی ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال هست که در زمان نوشتن این مطلب با ارزش بازار حدود 333.49 میلیون دلار و سهم 0.03 درصدی از کل بازار در رتبه 110 بازار کریپتوکارنسی ها قرار داره. هر واحد از ارز دیجیتال ترا در این لحظه با قیمت 2.51 دلار با احتساب نرخ تتر 35.387 تومان معادل 88.932 تومان معامله میشه و حجم مبادلات روزانه اون 234.17 میلیون دلار هست. 

قیمت لونا در 24 ساعت اخیر 9.52 درصد افزایش پیدا کرده. بالاترین قیمت LUNA در تاریخ 7 خرداد 1401 معادل 16.48 دلار بود که هم اکنون 84.75 درصد پایین تر از اون زمان قرار داره. تعداد واحدهای در گردش ترا نیز حدود 127.48 میلیون و تعداد کل واحدهای اون 1 میلیارد میشه.

صرافی های معروف بازار مثل بایننس، اوکی اکسچنج و هیوبی به عنوان اصلی ترین سرمایه گذاران در عرضه اولیه ارز لونا محسوب میشن. در جریان این عرضه اولیه در سال 2018 میلادی، 32 میلیون دلار تامین نقدینگی صورت گرفت. نکته قابل توجه این هست که عرضه اولیه این توکن به صورت خصوصی برگزار شد. در زمان عرضه اولیه قیمت LUNA برابر با 0.1 دلار بود.

ارز دیجیتال ترا در وسطای سال 2019 با قیمت 1.7 دلار به بازار عرضه شد. در ابتدا روندش نزولی بود و تا اواخر سال 2021 به قیمت 0.6 دلار رسید. سال 2021 برای این ارز دیجیتال سال بسیار خوبی بود. تا همین جا نیز رشد قیمتی زیادی رو تجربه کرده. این میزان رشد قیمت در سال 2021 باعث شد تا ارز دیجیتال ترا ارزش بازار بی نظیری رو در اختیار بگیره و رتبه 12 رو در بین بازار به دست بیاره. ولی در سال 2022 با شکست قیمتی بزرگی روبرو شد و باعث شد تا قیمت LUNA بیشتر از 99.99 درصد ریزش کنه.

پیش بینی آینده لونا:

پیش بینی آینده لونا:

پیش بینی های انجام شده در مورد آینده لونا بیشتر نشون دهنده امیدواری نسبت به رشد قیمت LUNA هست. با توجه به اینکه بلااک چین ترا حرف های تازه و خوبی برای گفتن داره، به نظر میرسه که باید زمان بگذره تا بتونه رتبه و جایگاه خوبی در بین سایر ارزهای دیجیتال برای خودش به دست بیاره. ارز دیجیتال ترا به عنوان توکن بومی این شبکه می تونه در بازه زمانی 5 ساله به قیمت بالای 100 دلار دست پیدا کنه؛ البته مشروط به اینکه پلتفرم های فعال روی بلاک چین ترا و همچنین جامعه این شبکه روند افزایشی خودش رو حفظ کنه.

کیف پول ارز دیجیتال لونا چیست؟

کیف پول رو میشه به عنوان یکی از مهم ترین مولفه هایی دونست که باید قبل از خرید یه ارز دیجیتال بهش توجه داشته باشین. بدون شک هرچقدر یه ارز دیجیتال توسط کیف پول های بیشتری پشتیبانی بشه، میزان محبوبیت و البته مقبولیت اون در بین عامه مردم بیشتر هست. ارز دیجیتال لونا یا ارزهای خانوادهترا از این لحاظ در بهترین حالت ممکن قرار دارن. این ارزها توسط تعداد زیادی از کیف پول ها پشتیبانی میشن. این نوع خودش یه مزیت بسیار خوب برای ارز دیجیتال لونا محسوب میشه. از جمله از کیف پول های لونا می تونیم به موارد زیر اشاره کنیم:

• کیف پول رسمی ترا(Terra Station)

• کیف پول کوینومی(Coinomi)

• کیف پول ترزور(Trezor)

• کیف پول کیپ کی(KeepKey)

• کیف پول لجر(Ledger)

• کیف پول تراست ولت(Trust Walllet)

نحوه خرید لونا چگونه است؟

نحوه خرید لونا

شاید بعد از به دست آوردن اطلاعاتی در مورد ارز دیجیتال لونا و بررسی کیف پول ارز دیجیتال لونا، دوست داشته باشین تا اقدام به سرمایه گذاری و خرید LUNA کنین. برای این کار ابتدا باید آموزش های لازم رو فرا بگیرین و نحوه خرید لونا رو یاد بگیرین. بهتره بدونین روش های مختلفی برای خرید و فروش LUNA وجود داره که از جمله از این روش ها می تونیم به خرید و فروش حضوری، خرید و فروش در شبکه های اجتماعی و خرید و فروش در صرافی های آنلاین ارز دیجیتال اشاره کنیم که هر کدوم از این روش ها مزایا و معایب خاص خودشون رو دارن.

جالب اینجاست که بدونین خرید و فروش حضوری و شبکه های اجتماعی معایب زیادی دارن و توصیه میشه تا در صورت امکان از طریق صرافی های آنلاین ارز دیجیتال اقدام به خرید و فروش لونا کنین. صرافی ارز دیجیتال بستری برای معامله ارزهای دیجیتال هست که به کاربران این امکان رو میده تا به راحتی و با طی کردن چند مرحله رمز ارزهای مورد نظر خودشون رو بخرن. برای خرید لونا نیز باید دنبال صرافی هایی بگردین که از لونا پشتیبانی می کنند. صرافی اینانس یکی از بهترین و معتبرترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی هست که ارز دیجیتال لونا رو در لیست خرید و فروش خودش قرار داده و می تونین با استفاده از این صرافی اقدام به خرید LUNA کنین.

خرید لونا از صرافی ارز دیجیتال اینانس مزایای زیادی به همراه داره. بهتره بدونین صرافی اینانس کمترین کارمزد رو نسبت به سایر صرافی های ارز دیجیتال از کاربران دریافت می کنه و شما می تونین با پرداخت کمترین میزان کارمزد خرید و فروش های خودتون رو انجام بدین. همچنین برای استفاده از صرافی اینانس، ابتدا باید ثبت نام کرده و مراحل احراز هویت خودتون رو تکمیل کنین.

خرید لونا - ترا ارزان و سریع ، فروش لونا - ترا با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید لونا - ترا بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش لونا - ترا به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "لونا - ترا | Terra | luna" و درج آدرس کیف پول لونا - ترا و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش لونا - ترا
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت لونا - ترا یا ریال

فرآیند خرید لونا - ترا یا فروش لونا - ترا در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول لونا - ترا شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید luna کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال Terra را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید لونا - ترا - چطور لونا - ترا بخرم؟


برای خرید لونا - ترا از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید لونا - ترا | Terra از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "لونا - ترا | Terra | luna"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول لونا - ترا
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار لونا - ترا درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید luna و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید لونا - ترا در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال لونا - ترا را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید لونا - ترا احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره Terra خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال luna به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید Terra در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش لونا - ترا - چطور لونا - ترا بفروشم؟


فروش لونا - ترا در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش لونا - ترا در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "لونا - ترا | Terra | luna"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول لونا - ترا اینانس و انتقال میزان فروش lunaبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار لونا - ترا انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول lunaخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت Terra توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال لونا - ترا به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال لونا - ترا و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش luna شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش Terra میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول لونا - ترا خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز luna می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت لونا - ترا را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال luna نمایید.

کیف پول لونا - ترا (چگونه لونا - ترا را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری لونا - ترا یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید لونا - ترا از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای Terra را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید لونا - ترا ارزان


برای خرید لونا - ترا ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید لونا - ترا این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید لونا - ترا ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید لونا - ترا ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید لونا - ترا


با خرید لونا - ترا اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید لونا - ترا کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش لونا - ترا رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت لونا - ترا ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید لونا - ترا و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید لونا - ترا و فروش آن