آسیس نتورک

آسیس نتورک (ROSE)

خرید از ما : 9,773 تومان

فروش به ما : 9,672 تومان

نرخ جهانی : 0.34 دلار

خرید آسیس نتورک | فروش Oasis Network | قیمت ROSE

اگر تصمیم به مطالعه این مقاله گرفتین، به احتمال زیاد قصد خرید ROSE رو دارین و می خواین روی ارز دیجیتال آسیس نتورک سرمایه گذاری کنین. دنیای ارزهای دیجیتال دنیای جدیدی هست که امکان سود بردن از این بازار، از روش های مختلف برای شما فراهم شده. در این مقاله ما سعی داریم تا به صورت قدم به قدم و خیلی ساده، نحوه خرید و فروش Oasis networke رو برای شما آموزش بدیم.
در این مقاله قصد داریم تا نحوه خرید و فروش آسیس نتورک و قیمت Oasis Networke رو بررسی بکنیم. اما به سراغ مبحث اصلی این مقاله یعنی خرید آسیس نتورک بریم. برای خرید ROSE ممکنه چندین راه پیش پای شما قرار بگیره که نباید روش های نامتعارف رو انتخاب بکنین. مثلا یکی از این روش ها خرید و فروش ارزهای دیجیتال تو شبکه های مجازی است که به هیچ عنوان توصیه نمیشه. بهترین جایی که می تونین ارز دیجیتال مورد نظرتون رو بخرین، صرافی ارز دیجیتال هست. چون با پشتیبانی 24 ساعتی که دارن، اگر دچار مشکل هم بشین پاسخگوی سوال های شما هستن.

ارز دیجیتال ROSE چیست؟

ارز دیجیتال ROSE چیست؟

بهتره قبل از اینکه نحوه خرید Oasis Networke و فروش این ارز دیجیتال رو بررسی کنیم، توضیحی مختصر در مورد ارز دیجیتال آسیس نتورک بهتون بدیم. آسیس نتورک با نماد اختصاری ROSE نوعی ارز دیجیتال هست که در زمان نگارش این مقاله با داشتن ارزش بازار حدود 1.9 میلیارد دلار، رتبه 93 و سهم 0.04 درصدی از کل بازار رو در اختیار داره. این ارز دیجیتال، شبکه اختصاصی خودش رو با اسم Oasis داره.
شبکه آسیس، یه بلاکچین لایه اول متمرکز بر حریم خصوصی هست که برای امور مالی و اقتصاد داده مسئولانه با استفاده از Cosmos SDK ساخته شده. این شبکه در ماه نوامبر سال 2020 از طریق شبکه اصلی فعال شد. این توکن جدید پتانسیل قابل توجهی رو برای رشد داره. همچنین این شبکه ارز اثبات سهام هست که بلوک های بلاکچین شبکه آسیس با استفاده از الگوریتم های هش مانند BTC استخراج نمیشن، بلکه با سهام گذاری ارزهایی که در شبکه قرار گرفتن، به وجود میان.

قیمت Oasis Networke:

در این بخش از مقاله، قیمت ROSE رو برای شما مورد بررسی قرار می دیم. در زمان نوشتن این مقاله قیمت ROSE، 0.34 دلار است که با احتساب نرخ تتر 29.827 تومان، هر واحد از این ارز معادل 10.154 قیمت داره. همچنین حجم معاملات روزانه ROSE، 247 میلیون دلار هست. این ارز دیجیتال پتانسیل بسیار زیادی رو برای رشد داره و میتونه به سطوح بالاتری برسه.

نحوه خرید و فروش آسیس نتورک:

نحوه خرید و فروش آسیس نتورک:

احتمالا بعد از اینکه با ارز دیجیتال ROSE و قیمت ROSE آشنا شدین، قصد خرید آسیس نتورک و سرمایه گذاری روی این ارز دیجیتال رو داشته باشین. همونطور که گفتیم قیمت آسیس نتورک در زمان نوشتن این مقاله، 0.34 دلار هست که 26.59 درصد پایین تر از اوج قیمتی خودش قرار داره. همچنین طبق قانون نانوشته ارزهای دیجیتال بعد از هر افت قیمتی، صعود قیمتی رخ میده، به این نتیجه می رسیم که اینده ارز دیجیتال آسیس نتورک خوبه و برای خرید گزینه مناسبی هست. در این بخش از مقاله، نحوه خرید و فروش Oasis networke و روش های مختلف اون رو باهاتون در میون میذاریم.
برای خرید ROSE و فروش این ارز دیجیتال میتونین از دو روش استفاده کنین. روش اول، خرید و فروش ROSE در فضای مجازی با افرادی که هویت نامشخصی دارن هست؛ این روش تو سال های اخیر در فضاهای مجازی روز به روز افزایش پیدا کرده و خبرهای زیادی از کلاهبرداری و به سرقت رفتن سرمایه های مردم به گوش میرسه. روش دوم نیز خرید و فروش ROSE در صرافی های ارز دیجیتال هست. در این روش شما ابتدا با پیدا کردن صرافی های ایرانی و خارجی که ارز دیجیتال آسیس نتورک رو در لیست خریدشون دارن، اقدام به خرید و فروش ROSE میکنین.

نحوه خرید و فروش آسیس نتورک در فضای مجازی (روش خطرناک):

نحوه خرید و فروش آسیس نتورک در فضای مجازی

یکی از روش های خرید و فروش ROSE، معامله در فضای مجازی است. با استفاده از برنامه های واتساپ و تلگرام و با کمی و گشت گذار در گروه ها و کانال های اجتماعی می¬تونین افرادی رو پیدا کنین که ارزهای دیجیتال رو در این فضاها معامله میکنن. این افراد با عنوان پیام هایی مثل فروش Rose با قیمت پایین و خرید آسیس نتورک به قیمت بالا! شما رو تشویق میکنن تا باهاشون معامله کنین. بیشتر افرادی که از این روش استفاده میکنن، قصد کلاهبرداری دارن.
اگه قصد خرید آسیس نتورک و فروش این ارز دیجیتال رو داشته باشین می¬تونین با این افراد که در فضاهای مجازی تبلیغ می¬کنن، معامله خودتون رو انجام بدین. این روش به این صورته که درخواست خرید یا فروش خودتون رو به این افراد بفرستین و در صورت قبول شرایط، نوبت به توافق در سر قیمت ROSE میرسه. چون در این روش از معامله قیمت آسیس نتورک طبق قیمت لحظه ای جهانی معامله نمیشه و براساس قیمت های پیشنهادی طرفین معامله تعیین میشه. امکان داره فروشنده قیمت بالایی رو برای ارز دیجیتال خود تعیین کنه و خریدار نیز قیمت بسیار پایین تری رو برای خرید ارز دیجیتال در نظر گرفته باشه.
بعد از اینکه سر قیمت آسیس نتورک به توافق رسیدین دادوستد خودتون رو انجام می¬دین. در این شرایط، شما باید ارز دیجیتال یا پول خودتون رو به حساب طرف مقابل انتقال بدین تا اون نیز پول یا ارز دیجیتال خریداری شدتون رو به حسابتون انتقال بده. بهتره قبل از اینکه پولی یا ارزی به حساب طرف مقابل انتقال بدین، ازش درخواست بکنین که اول ارز دیجیتال یا پول رو به حسابتون واریز بکنه و بعدا شما تسویه بکنین.

نحوه خرید و فروش Oasis Networke در صرافی های دیجیتال:

نحوه خرید و فروش Oasis Networke در صرافی های دیجیتال:

معامله در صرافی های آنلاین یکی دیگه از روش های خرید و فروش آسیس نتورک هست. برای اینکه بتونین از این روش اقدام به خرید Oasis Networke کنین، ابتدا باید با تحقیق و بررسی صرافی های معتبر و فعالی رو پیدا کنین که ارز دیجیتال آسیس نتورک رو در لیست خرید و فروش قرار دادن. هم اکنون می تونین از برخی صرافی های ایرانی و خارجی اقدام به خرید ROSE و فروش این ارز دیجیتال استفاده بکنین. مزیتی که این روش از خرید Oasis Networke و فروش ROSE داره اینه که قیمت آسیس نتورک طبق قیمت لحظه ای و جهانی معامله میشه و هیچ کس این وسط متضرر نمیشه.
صرافی هایی مثل بایننس، کوینکس و... از جمله صرافی های خارجی هستن که امکان خرید و فروش Oasis Networke رو برای کاربران خودشون فراهم کردن. برای استفاده از این صرافی ها شما ابتدا باید ثبت نام و احراز هویت خودتون رو انجام بدین. البته برای ما ایرانی ها که در داخل کشور ایران زندگی می کنیم، به دلیل تحریم های بین المللی امکان ثبت نام و احراز هویت تو این صرافی های خارجی وجود نداره. اگه هم تونستیم به نحوی وارد این صرافی ها بشیم، ایرانی بودن ما مشخص میشه و اکانت و حساب کاربریمون رو مسدود می¬کنن. پس بهتره برای خرید Oasis Networke و فروش این ارز، از صرافی های ایرانی استفاده بکنیم.
در مقابل صرافی های خارجی، صرافی های ایرانی نیز وجود دارن که می تونیم از طریق این ها اقدام به خرید ROSE و فروش این ارز دیجیتال بکنیم. برای این کار ابتدا باید صرافی های ایرانی و معتبری رو پیدا کنیم که ارز دیجیتال آسیس نتورک رو در لیست خرید و فروششون داشته باشن. سپس با ثبت نام و احراز هویت در این صرافی ها میتونیم خرید و فروش آسیس نتورک رو انجام بدیم. صرافی ایران بایننس یکی از صرافی های ایرانی و معتبری هست که با داشتن چند سال سابقه فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال، از بیش از 500 نوع ارز دیجیتال پشتیبانی می کنه و ارز دیجیتال ROSE رو هم در لیست خرید و فروشش قرار داده و میتونین از طریق این صرافی ارز دیجیتال اقدام به خرید و فروش ROSE بکنین.

جمع بندی و نتیجه:

ما در این مقاله شما رو با ارز دیجیتال آسیس نتورک، نحوه خرید و فروش این ارز دیجیتال و استعلام قیمت ROSE آشنا کردیم. احتمالا بعد از خوندن این مقاله اطلاع پیدا کردین که می تونین برای خرید آسیس نتورک و فروش Oasis Networke از دو روش سنتی و مدرن استفاده بکنین. روش سنتی یکی از روش های خطرناکی هست که برای خرید و فروش ROSE مورد استفاده قرار میگیره و روش مدرن نیز همون استفاده از صرافی های آنلاین دیجیتال هستش که راهی مطمئن برای خرید و فروش Oasis Networke پیش پای شما قرار میده. صرافی ایران بایننس که یکی از پلتفرم های ایرانی و معتبر در بازار ارزهای دیجیتال است، برای خرید و فروش آسیس نتورک میتونه بهتون کمک کنه.

برای خرید آسیس نتورک با قیمت مناسب کلیک کنید.

خرید آسیس نتورک فروش آسیس نتورک

خرید و فروش آسیس نتورک در ایران بایننس


برای خرید آسیس نتورک از سایت ایران بایننس یا فروش آسیس نتورک باید مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت ایران بایننس به آدرس (ثبت نام در بایننس) و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به بخش فروش یا خرید ارز دیجیتال
انتخاب "آسیس نتورک | Oasis Network | ROSE" و ورود آدرس کیف پول آسیس نتورک و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش آسیس نتورک
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت آسیس نتورک یا ریال

فرآیند خرید ارز آسیس نتورک یا فروش ارز آسیس نتورک در ایران بایننس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول آسیس نتورک شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید ROSE کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال Oasis Network را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

خرید آسیس نتورک (آموزش خرید آسیس نتورک)


برای خرید آسیس نتورک از صرافی ارز دیجیتال ایران بایننس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری ایران بایننس
ورود به خرید ارز دیجیتال از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "آسیس نتورک | Oasis Network | ROSE"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول آسیس نتورک
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار آسیس نتورک درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید ROSE و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید ارز دیجیتال آسیس نتورک در ایران بایننس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال آسیس نتورک را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. ایران بایننس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در ایران بایننس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید آسیس نتورک احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره Oasis Network خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال ROSE به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید Oasis Network در ایران بایننس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

فروش آسیس نتورک (آموزش فروش آسیس نتورک)


فروش آسیس نتورک در ایران بایننس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش آسیس نتورک در صرافی ایران بایننس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "آسیس نتورک | Oasis Network | ROSE"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول آسیس نتورک ایران بایننس و انتقال میزان فروش ROSEبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار آسیس نتورک انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول ROSEخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت Oasis Network توسط سیستم ایران بایننس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال آسیس نتورک به ایران بایننس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال آسیس نتورک و سایر رمز ارز ها در ایران بایننس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش ROSE شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال ایران بایننس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش Oasis Network میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول آسیس نتورک خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز ROSE می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت آسیس نتورک را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال ROSE نمایید.

کیف پول آسیس نتورک (چگونه آسیس نتورک را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری آسیس نتورک یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

ایران بایننس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید آسیس نتورک از ایران بایننس میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای Oasis Network را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

برای خرید آسیس نتورک با قیمت مناسب کلیک کنید.

خرید آسیس نتورک فروش آسیس نتورک