اسموس لاو پوشن

اسموس لاو پوشن (SLP)

قیمت به تومان : 2142.5019954674 تومان
نرخ جهانی : 0.07 دلار
خرید SLP و فروش و قیمت اس ال پی با کمترین کارمزد

حتماً شما هم این روزا اینور اونور راجع به بازار ارز دیجیتال و خرید و فروش رمز ارزها زیاد شنیدین. کلاً بعد از ماجراهایی که تو بورس پیش اومد بازار داغ ارزهای دیجیتال داغ تر شد. خلاصه تو این دوره زمونه که پول حرف اول و آخرو می زنه، همه سعی می کنن به نحوی از این بازار شلوغ پول در بیارن. اما خب بیشتر این آدما نمی دونن که واقعاً بازار رمزارزها چقدر فرصت آفرینه! مثلاً 2 سال پیش من رفتم سر کار و دوستم هم تو یه دوره تخصصی شرکت کرد تا پول در بیاریم. تو اردیبهشت سال 1400 من و دوستم هنوز دنبال پول بودیم، ولی برادر دوستم به لطف بازی کردن هاش الان یه پووووول داره!

می پرسین چطوری؟ فعلاً همینقدر بگم که اگر می خواید عین برادر دوستم پول در بیارین، بهتره هر چه سریعتر با مراحل فروش اسمال لاو پوشن آشنا بشین و صد البته که با توجه به نمودار رشد قیمت SLP ، خرید اسمال لاو پوشن تو زمان درست هم می تونه پولتونو چندین برابر کنه.

Small Love Potion چیست؟

Small Love Potion که معنی لغوی اون معجون کوچک عشقِ و احتمال داره بعد آشنایی با این رمز ارز واقعاً عاشقش بشین، با علامت اختصاری SLP ارز دیجیتالیه که روی بلاکچین اتریوم ساخته شده. شما می تونین با بازی کردنِ بازی محبوب Axie Infinity این توکنو  بدست بیارین. درسته که این توکن جایزه بازیه، ولی تو صرافی های معتبر ارز دیجیتال لیست شده و شما می تونین بعد از مطالعه این مقاله به راحتی اقدام به خرید و فروش SLP های خودتون بکنین. این یعنی SLP واقعاً یک ارز دیجیتال معتبر و آینده داره، قیمت اسمال لاو پوشن هم که ماشالله داره می تازونه ...!

اگه می خوای بیشتر در مورد پول دراوردن با خرید اسمال لاو پوشن و فروش Small Love Potion بدونی، بقیه این مقاله رو بخون، ضرر نمی کنی؛)

خرید اسمال لاو پوشن | فروش slp | قیمت اسمال لاو پوشن

نحوه خرید و فروش SLP

مسلماً اولین مهارتی که برای پول دراوردن از بازار ارزهای دیجیتالی لازم دارید، یاد گرفتن بهترین راه خرید و فروش ارزهای دیجیتاله. اول باید سوار کردن جهاز شترو بلد باشی تا بتونی شتر سواری کنی! حالا تو این مقاله من می خوام شتر سواری، اوه نه ببخشید، خرید Small Love Potion ، فروش اسمال لاو پوشن و پول در اوردن از این توکن رو یادتون بدم، پس با من همراه باشین.

خرید SLP و فروش اسمال لاو پوشن به روش عهد عتیق

خب هممون با این شیوه معامله کردن آشناییم. همون معامله پایاپای، پول بده ارز بگیر. تو این شیوه خرید Smooth Love Potion و فروش اسمال لاو پوشن شما می تونید با طرف معامله خودتون قرار بذارین تا تو یه ملاقات حضوری پول و ارزتونو با هم مبادله کنین. ولی به نظرم بد نیست تو تصمیمتون تجدید نظر کنین، آخه این روش مشکلات و خطرات زیادی داره.

 تو معامله حضوری و پایاپای احتمال اینکه طرف معاملتون خفتتون کنه و حتی پولای تو جیبتون، گوشیتون و خلاصه هرچیزی پیشتون هست، بگیره و بپیچه به جاده، خیلی زیاده. اگرم مقاومت کنین، خب چاقو ضامن دار و اسلحه غیر مجازُ و... دقیقاً برای اینجور مواقع ساخته شدن!

اگر با خودتون فکر می کنین «من زرنگتر از این حرفام که کسی خفتم کنه». خب بیایین احتمالاتو بررسی کنیم.

تو این معامله شما کسی هستید که اقدام به فروش SLPکرده و خوشحالی که قراره قیمت Small Love Potion رو هم خودت تعیین کنی. پس با خودتون میگین، به طرف می گم اول پول بریزه به حسابم بعد میرم سر قرار، خب فیشینگُ برا اینجور مواقع ساختن عزیز! شاید طرف پول دزدی بزنه به حسابت، بعدش تو باید راهرو های دادگاه و پاسگاه متر کنی تا شاید بتونی به پلیس ثابت کنی که بی گناه و مال باخته هستی. البته پلیس فتا حواسش به همه چی هست ولی عاقل چرا کُند کاری که؟

اگر شما کسی هستی که تو این معامله اقدام به خرید اسمال لاو پوشن کرده با خودت میگی: «من پول براش کارت به کارت می کنم، سر قرارم هیچی نمی برم تا نتونه خفتم کنه» اما کی تضمین می کنه طرف رمز ارزه مورد معامله رو بهت بده؟!

حالا طرف معامله شما آدم حسابی، خفتت نمی کنه، پول واقعی و درست بهت میده، سرتم کلاه نمی ذاره. آفرین، خوش به حالت! اما دقت کردی تو بازار ارزهای دیجیتالی قیمتا لحظه ای جابه جا میشه، قیمت اسمال لاو پوشن هم متغیره، پس مطمئنی طرف معاملت دبه نمی کنه؟! مطمئنی تو این معامله ضرر نمی کنی؟!

خلاصه داداش شاید دوره زمونه سخت شده باشه، ولی خب آدم عاقل همیشه از اینو اون می پرسه تا از بهترین و مطمئن ترین راه بره و گیر راهزنا نیوفته. تو هم اگه حوصله کنی تو همین مقاله بهترین راهو نشونت میدم، پس صبور باش.

خرید slp | قیمت اسمال لاو پوشن | فروش اسمال لاو پوشن

خرید SLP و فروش Small Love Potion به شیوه غیر حضوری

خرید Small Love Potion و فروش اسمال لاو پوشن به شیوه غیر حضوری یا همون مجازی. تکرار یه سناریوی تکراری؛ با یکی به صورت مجازی دوست میشی اعتماد می کنی، قرار میشه معامله کنین. طبق قرار شما ارزِتو به حسابش واریز می کنی اما اون به جاش تاریخچه چتو پاک می کنه، گوشیش خاموش میشه و پایان. منم یه جمله تکراری میگم و دیگه سرتو درد نمیارم، در معاملات مجازی از طریق پلتفرم های غیر معتبر بی نهایت راه برای کلاهبرداری وجود دارد. کلاً هردم از باغ بَری می رسد، تازه تر از تازه تری میرسد!

خرید اسمال لاو پوشن و فروش SLP از طریق صرافی های معتبر (راحت، بی خطر، بی دردسر!)

خب رسیدیم به همون جایی که قولشو داده بودم، همون راهی که راهزن نمی تونه بزنه، همون جاده اصلی که از رفتنش پشیمون نمیشی. صرافی های ارز دیجیتال معتبر اول از کاربرانشون احراز هویت می کنند، بعد بهشون اجازه معامله میدن. در ضمن صرافی های ارز دیجیتال معتبر و قانونی تو سایتشون تمام تدابیر امنیتی ممکنو برای محافظت کردن از اطلاعات کاربران، و نظارت بر درست انجام شدن معاملات لحاظ کردن که تونستند مجوز بگیرند! پس احتمال اینکه طرف معاملتون بتونه ازتون دزدی کنه صفر میشه. تازه در مورد فیشینگ هم اولاً این سایتا سازوکاری دارند که نذارند پول های مشکوک وارد چرخه معاملاتیشون بشه، تازه اگر هم بشه دیگه پلیس با شما کاری نداره، صرافی باید جواب پس بده. قیمت اسمال لاو پوشن هم که به صورت لحظه ای نمایش داده میشه، پس معامله خرید SLP و فروش اسمال لاو پوشن بدون مناقشه و به قیمت بسته میشه میره. به همین راحتی!

البته یه مشکل کوچیکه غیر جدی اینجا داریم. اونم اینه که تقریبا تمام صرافی های معتبرِ بین المللی ایرانو تحریم کردن و با ایرانی ها معامله نمی کنن. تازه اگه بفهمن شما ایرانی هستین حسابتون بلوکه می کنن و پول ها و ارزهای دیجیتالتون بهتون نمیدن. ولی خب مهم نیست چون ما تو ایران صرافی های معتبر و خوبی داریم که شمام با استفاده از اون ها می تونین به راحتی و در امنیت کامل خرید اسمال لاو پوشن یا فروش Small Love Potion انجام بدین و پول در بیارین، برادرِ دوست من هم با کمک یکی از همین سایت ها پول دار شد؛)

حالا من می خوام شما رو با یکی از معتبرترین سایت های صرافی ارز دیجیتال ایران آشنا کنم. صرافی ارزدیجیتال ایران بایننس یکی از همین سایت های معتبره. این سایت تمام تمهیدات لازم برای انجام یه معامله سالم، سریع و امنُ تو سیستم خودش پیاده کرده، تازه اگه هنگام کار با این سایت به مشکل برخوردین، راحته، پشتیبان های آموزش دیده این سایت به صورت 24 ساعته آمادن تا به شما مشاوره بدن. خیالتونم از بابت به روز و درست بودن قیمت Small Love Potion  و اینکه حتماً ارزتونو می گیرین راحته. پس پیشنهاد ویژه من به شما اینه که حداقل یه بار از صرافی ایران بایننس برای معاملاتتون استفاده کنین، شک نکنین بعد دیدن کیفیت خدمات و اعتبار این سایت، به کاربر دائمی این صرافی تبدیل میشین.

خرید small love potion |فروش اسمال لاو پوشن | قیمت slp

قیمت اسمال لاو پوشن

تنها راه داشتن توکن Small Love Potion ، خرید اسمال لاو پوشن  از صرافی ها نیست، بلکه SLP رمز ارزیه که شما با انجام بازی معروف Axie Infinity  هم می تونین این ارزُ به دست بیارین. این ارز دیجیتالی که برای ارتقاء لِول های بازی آکزی اینفینیتی طراحی و منتشر شده. طبق گفته Nguyen (طراح این توکن و بازی) توکن اسمال لاو پوشن غیر قابل سرقت منحصر به فرد و متفاوت از سایر  توکن هاست. شاید به دلیل همین منحصر بفرد بودنشه که این توکن جزو معدود توکن های بازیه که تو صرافی های بزرگ بین المللی مثله Binance لیست شده. قیمت اسمال لاو پوشن از زمانی که عرضه شده (18/04/1400) تا حالا رشد قابل توجهی رو از خودش نشون داده و می شه گفت همیشه یه روند صعودی جالب و دور از انتظاری داشته. درحال حاضرم با توجه به اینکه محبوبیت بازی Axie Infinity  روز به روز داره بیشتر میشه، همه احتمال میدن که روند افزایش قیمت اسمال لاو پوشن همینطور ادامه داشته باشه. به خاطر همینم هست که بازار خرید SLP و فروش اسمال لاو پوشن توی صرافی های داخلی و خارجی خیلی داغه، پس مواظب باشین فرصت سوار شدن روی موجِ نمودار نشانگر قیمت Small Love Potion رو از دست ندین.

خرید اسمال لاو پوشن | قیمت slp | فروش small love potion

حرف آخر:

توکن اسمال لاو پوشن رمز ارزیه که شما با خرید SLP  ، فروش اسمال لاو پوشن یا حتی بازی کردن Axie Infinity می تونین ازش پول در بیارین. ولی نباید فراموش کنین که بازار ارزهای دیجیتالی یه بازار جدیده و قیمت SLP هم مثل بقیه رمز ارزها متغیره. برای همین شمام نباید تو انجام معاملاتش خیلی هیجانزده و بی فکر عمل کنین. فکر کنین معامله ارزهای دیجیتالم یه جور شطرنج بازی کردنه. پس اول هر چقدر می تونین در موردش یاد بگیرین و قبل از انجام هر حرکتی، حرکات بعدیتونو بررسی کنین. خلاصه عاقلانه و هوشمندانه عمل کنین، ولی حتماً عمل کنین. چون کسایی که وارد این بازار نشدن تو آینده خیلی خیلی پشیمون میشن.

عاقل و موفق باشین!

خرید و فروش اسموس لاو پوشن در ایران بایننس


برای خرید اسموس لاو پوشن از سایت ایران بایننس یا فروش اسموس لاو پوشن باید مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت ایران بایننس به آدرس (ثبت نام در بایننس) و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به بخش فروش یا خرید ارز دیجیتال
انتخاب "اسموس لاو پوشن | Smooth Love Potion | SLP" و ورود آدرس کیف پول اسموس لاو پوشن و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش اسموس لاو پوشن
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت اسموس لاو پوشن یا ریال

فرآیند خرید ارز اسموس لاو پوشن یا فروش ارز اسموس لاو پوشن در ایران بایننس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول اسموس لاو پوشن شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید SLP کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال Smooth Love Potion را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

خرید اسموس لاو پوشن (آموزش خرید اسموس لاو پوشن)


برای خرید ارز دیجیتال اسموس لاو پوشن از صرافی ارز دیجیتال ایران بایننس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری ایران بایننس
ورود به خرید ارز دیجیتال از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "اسموس لاو پوشن | Smooth Love Potion | SLP"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول اسموس لاو پوشن
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار اسموس لاو پوشن درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید SLP و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید ارز دیجیتال اسموس لاو پوشن در ایران بایننس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال اسموس لاو پوشن را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. ایران بایننس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در ایران بایننس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید اسموس لاو پوشن احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره Smooth Love Potion خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال SLP به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید Smooth Love Potion در ایران بایننس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

فروش اسموس لاو پوشن (آموزش فروش اسموس لاو پوشن)


فروش اسموس لاو پوشن در ایران بایننس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش اسموس لاو پوشن در صرافی ایران بایننس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "اسموس لاو پوشن | Smooth Love Potion | SLP"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول اسموس لاو پوشن ایران بایننس و انتقال میزان فروش SLPبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار اسموس لاو پوشن انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول SLPخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت Smooth Love Potion توسط سیستم ایران بایننس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال اسموس لاو پوشن به ایران بایننس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال اسموس لاو پوشن و سایر رمز ارز ها در ایران بایننس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش SLP شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال ایران بایننس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش Smooth Love Potion میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول اسموس لاو پوشن خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز SLP می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت اسموس لاو پوشن را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال SLP نمایید.

کیف پول اسموس لاو پوشن (چگونه اسموس لاو پوشن را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری اسموس لاو پوشن یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

ایران بایننس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید اسموس لاو پوشن از ایران بایننس میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای Smooth Love Potion را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.