عضویت در اعلانات

می‌خواهید از آخرین اعلانات و تخفیف ها آگاه شوید؟

prompt icon

خرید توکن کلوب ارزان، فروش توکن کلوب TCT، قیمت توکن کلوب

ارسال فوری به کیف پول شما

cryptocurrancy exchange

خرید و فروش توکن کلوب تا اطلاع ثانویه انجام نمیپذیرد.

برای مشاهده قیمت لحظه ای ارز کلیک نمایید

مشاهده قیمت لحظه ای ارز
با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.

خرید و فروش توکن کلوب تا اطلاع ثانویه انجام نمیپذیرد.

خرید توکن کلوب ارزان، فروش توکن کلوب TCT، قیمت توکن کلوب

رمز ارزها برای خودشون در دنیای پیشرفته و دیجیتالی امروزی، جای ویژه ای باز کردن و با بوجود اومدن ارزهای جدید هر روز خانوادشون بزرگتر و بزرگتر میشه. افرادی که می خوان از این دنیا به نفع خودشون استفاده کنن و از راه سرمایه گذاری در این بازار به سود کلان برسن، باید اطلاعاتشون هم از رمز ارزها به روز باشه و هم در مورد ارزهای جدید و نحوه ی خرید و فروششون آگاهی کافی داشته باشن. ما در سری مقاله های ایران بایننس در خدمت شما هستیم تا با معرفی تمام ارزها و نحوه ی خرید و فروششون بتونیم در این راه کمک حالتون باشیم. صحبت امروز ما در مورد ارز توکن کلوب هستش. اگه میخواین در مورد این ارز و خرید TokenClub و فروش TCT و قیمت  کلوب بدونین پس با ما همراه باشین.

رمز ارز توکن کلوب با نام لاتین TokenClub Token  و علامت انحصاری TCT بلاکچینی بر پایه ی اتریم هستش که در سال 1396/10/21 لانچ شده و آخرین بار در سال 1400/04/06 به روز رسانی شده. این رمز ارز از جمله آخرین سیستم عامل هایی که برای کاربران یه چارچوبی ارائه میده برای اینکه بتونن در بازار رمز نگاری سرمایه گذاری کنن. هدف توکن کلوب اینه که بتونه راهنمایی، مشاوره و یه جریان خبری ارائه بده. از طرف دیگر این ارز خود نیز بستر خوبی برای سرمایه گذاریست. این ارز رتبه ی 656 بارزار قرار دارد و ارزش کل اون حدود 16146419 هستش. به توجه به اینکه توکن کلوب در پایه ی اتریومه، پتلفرمه امنی برای سرمایه گذاری و رسیدن به سود در بلند مدت به نظر میرسه. تحلیلگران بازار رمز ارزها آینده ی خوبی برای توکن کلوب پیش بینی میکنن. اگه شمام دوشت دارین با خرید  کلوب و بعد با فروش  کلوب با قیمت مناسب، سود کنین با ما همراه باشین.

نحوه ی خرید و فروش TokenClub

برای اینکه در بازار رمز ارزها موفق باشین و به درآمد مالی ایده آل برسین، حتما باید در مورد نحوه ی خرید و فروش اون ارز آشنا باشین. برای خرید توکن کلاب، دونستن قیمت کلوب و بعد فروش  کلاب چند راه وجود داره. یکی خرید TCT و فروش TCT به صورت معامله سنتی با افراد حقیقی یا مجازی با قیمت tct که خودشون مشخص میکنن و دومی خرید توکن کلوب و فروش کلوب  در صرافی های ارز دیجیتال آنلاین با قیمت TokenClub که در صرافی تعیین میکنه. در ادمه به توضیح هر کدوم پرداخته شده.

خرید از افراد حقیقی یا مجازی به سبک سنتی

در این روش  شما به روش معامله های سنتی مستقیم وارد معامله ی میشین. به این صورت که با کسی که قصد فروش کلاب داره وارد معامله میشین و با قیمت توکن کلوبی که اون فرد مشخص میکنه، خرید  کلوب رو انجام میدید. این فرد میتونه دوست، آشنا، فامیل یا هر شخص حقیقی دیگه و یا شخصی مجازی در فضای مجازی باشه. اینم روش دردسرهای زیادی داره: از کمترین مثل وقت جدا کردن برای رفتن سر قرار گرفته تا آخرین حدش که میتونه به خطر افتادن جونتون باشه. مثل یکی از آشناهای ما که با شخصی که ادعای فروش TCT با قیمت توکن کلوب کف بازار داشته، قرار خرید TokenClub میذاره به شرط پرداخت نقد. آشنای ما هم به آینده توکن کلوب در بلند مدت امیدوار بود تمام پولاشو جمع میکنه و سر قرار حاضر میشه، غافل از اینکه این یه نقشه ی کلاهبرداریه و به جای معامله گر یا افرادی شیاد روبرو خواهد شد. خلاصه در این راه نه تنها تمام سرمایشو بلکه جونشو هم از دست میده. این فقط یه نمونه از صدها روش کلاهبرداری در این روشه. لطفا و لطفا به هیچ وجه وارد چنین معامله هایی نشین. اما راه حل:

خرید از صرافی های آنلاین راهی مدرن و مطمئن

اگه قبول دارین که برای خرید هر چیزی باید به مکان مخصوصش رفت، در مورد ارزهای دیجیتال باید بگم که این مکان مخصوص همون صرافی ها هستش. صرافی های ارز دیجیتال آنلاین، مکان امن برای خرید تورن کلوب هستش. شما با ثبت نام و احراز هویت میتونید خرید TCT یا هر ارز دیگه ای که اون صرافی پشتیبانی میکنه داشته باشین. البته ممکنه که احراز هویتش سختگیرانه و کمی دردسر ساز باشه اما در عوض مطمئنه . در ضمن در سایت این صرافی ها قیمت توکن کلوب به صورت لحظه ای قابل مشاهدست که این خود کمک خوبی برای شماست تا زمان مناسب برای فروش توکن کلوب و دیگر ارزها رو بدنین و به سود دلخواهتون برسین.

فروش به روش سنتی : روشی دردسرساز

بعد از اینکه خرید  کلوب انجام دادین در زمانی که قیمت TCT مناسب بود، نوبت فروش توکن کلوب میرسه. میتونین این فروش رو به صورت مستقیم با افراد حقیقی یا مجازی انجام بدید. اما این کار رو نکنین. حتما میپرسین چرا؟ باید بگم که وقتی دنیای ما دیجیتالی شده، خوب دور از انتظار نیست که دزدی های ما هم به صورت دیجیتالی و پیشرفته باشه! پول فیشینگی یکی از این روشهای مدرنه. اگه شخصی که در ازای خرید  کلوب، پول دزدی یا فیشینگی به حساب شما واریز کنه اون وقت شما میمونین و قانون! آخر این ماجرا هم به برگردوندن اون پول به حساب مالباخته ختم میشه. اگه اخبار رو دنبال کنین متوجه میشین که مثل این نوع کلاهبرداریا الان مد روز شده و دادگاه ها پر از پرونده ها یی در این زمینه. پس هرگز وارد چنین معامله هایی نشین حتی با دوست و آشنا که از دردسرهاش دور بمونین.

فروش به صرافی های ارز  آنلاین

همینطور که در قسمت خرید توکن کلوب اشاره شد، بهترین مکان برای معامله ی ارز دیجیتال صرافی های ارز آنلاینه. شما در صرافی های ارز آنلاین میتونین علاوه بر خرید توکن کلاب، فروش توکن کلوب هم داشته باشین. بدون اینکه نگران این باشین که پول واریزی به حساب شما پول دزدی باشه. چون صرافی ها با سختگیری هایی که د رقسمت احراز هویت  دارن از وارد شدن چنین پول هایی به حسابشون جلوگیری میکنن و در صورت بروز مشکلی این صرافی ها هستن که جوابگوی قانونن نه شما!

سخنی کوتاه در مورد صرافی های ارز دیجیتال

 

خرید TCT | فروش توکن کلوب | قیمت توکن کلاب

 

در قسمت های قبل در مورد صرافی ها با هم صحبت کردیم. صرافی ها مکانی امن برای معامله ی رمز ارزهاست و مشاهده ی قیمت توکن کلوب یا دیگر ارزهاست. صرافی ها قابلیت پیگیری قانونی رو داره. اما صحبت ما در مورد صرافی های ایرانیه. درسته که در جهان صرافی های معتبر و مشهور زیادی در حال فعالیت هستن، اما متاسفانه ایرانیا در تحریمن و از طرف این صرافی ها پشتیبانی نمیشن. اگه شما در سایت این صرافی ها وارد معامله بشین ممکنه با مسدود شدن اکانتتون مواجه بشین. در این صورت دسترسی به سایت صرافی براتون غیرممکنه و برگردوندن پول یا ارزتون غیر ممکنتر. در ایران صرافی های زیادی مشغول کارن اما در انتخاب اون ها دقت کنین و تا از معتبر بودن اون مطمئن نشدین وارد معامله در سایت اون صرافی نشین. یکی از صرافی های معتبر که چند ساله در این حوزه فعالیت داره، صرافی ایران بایننس هستش. این صرافی با کادری مجرب در خدمت کاربرانش هست تا خاطرات خوبی از این بازار در ذهن اون ها به جا بذاه.

سخن آخر

با توجه به تحلیل تحلیلگران بازار رمز ارزها، آینده ی روشنی برای توکن کلوب پیش بینی شده. با خرید توکن کلوب و فروش توکن کلوب در بلند مدت امکان سود زیاد وجود داره. ولی با این وجود شما به مقاله ی ما بسنده نکنین و با تحقیق و مطالعه و با آگاهی کامل از نوسانات قیمت توکن کلوب و دیگر ارزها، وارد معامله بشین. آگاهانه قدم بردارین و به قله های موفقیت برسین. در این راه ایران بایننس در کنار شماست و آرزوی موفقیت روز افزون براتون داره.

خرید توکن کلوب ارزان و سریع ، فروش توکن کلوب با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید توکن کلوب بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش توکن کلوب به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "توکن کلوب | TokenClub | tct" و درج آدرس کیف پول توکن کلوب و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش توکن کلوب
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت توکن کلوب یا ریال

فرآیند خرید توکن کلوب یا فروش توکن کلوب در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول توکن کلوب شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید tct کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال TokenClub را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید توکن کلوب - چطور توکن کلوب بخرم؟


برای خرید توکن کلوب از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید ارز دیجیتال از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "توکن کلوب | TokenClub | tct"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول توکن کلوب
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار توکن کلوب درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید tct و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید ارز دیجیتال توکن کلوب در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال توکن کلوب را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید توکن کلوب احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره TokenClub خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال tct به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید TokenClub در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش توکن کلوب - چطور توکن کلوب بفروشم؟


سیگنال ارز دیجیتال ارزسنج فروش توکن کلوب در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش توکن کلوب در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "توکن کلوب | TokenClub | tct"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول توکن کلوب اینانس و انتقال میزان فروش tctبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار توکن کلوب انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول tctخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت TokenClub توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال توکن کلوب به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال توکن کلوب و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش tct شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش TokenClub میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول توکن کلوب خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز tct می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت توکن کلوب را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال tct نمایید.

کیف پول توکن کلوب (چگونه توکن کلوب را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری توکن کلوب یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید توکن کلوب از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای TokenClub را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید توکن کلوب ارزان


برای خرید توکن کلوب ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید توکن کلوب این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید توکن کلوب ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید توکن کلوب ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید توکن کلوب


با خرید توکن کلوب اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید توکن کلوب کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش توکن کلوب رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت توکن کلوب ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید توکن کلوب و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید توکن کلوب و فروش آن

صرافی اینانس بستر مناسب خرید توکن کلوب و فروش توکن کلوب است.


کیف پول هایی مثل تراست ولت، لدجر و ...