خرید الین وردز ارزان، فروش الین وردز TLM، قیمت الین وردز

خرید الین وردز

510تومان

قیمت لحظه ای الین وردز

قیمت خرید الین وردز
0.01 $ = 510 تومان

فروش الین وردز

505 تومان

قیمت روز الین وردز

قیمت فروش الین وردز
0.01 $ = 505 تومان
با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.
خرید الین وردز ارزان، فروش الین وردز TLM، قیمت الین وردز

وقتی وارد دنیای رمز ها میشی و به کوچه پس کوچه های اون سرک می کشی، با ارز های متنوع روبرو می شی. با بعضیا شون قبلا آشنا شدی و درباره شون یه چیز هایی می دونی. بعضی از ارز ها هم هستن که فقط اسمشونو شنیدی ولی هیچ اطلاعی در مورد شون نداری. اما نهایتا با گروهی برخورد می کنی که نه اسمشونو تا بحال شنیدی  نه چیزی در مورد شون می دونی. مثل ارز دیجیتال TLM. صرافی ایران بایننس با مقاله های متنوع در مورد اکثر رمز ارز ها در کنار شماست تا آگاهانه و با اعتماد بنفس به گردشتون در این دنیا ادامه بدید . در زیر در مورد رمزارز TLM ، خرید تریلیوم، فروش تریلیوم، قیمت تریلیوم توضیحات جامعی دادیم.

تا حالا اسم دنیای بیگانه Alien Worlds رو شنیدید؟

 دنیای بیگانه یه بازیه که کاربران می تونن ارز دیجیتال تریلیوم Trilium با نماد TLM را استخراج کنن. اون ها هر وقت که این ارز رو استخراج می کنن، یه کارت بازی NFT دریافت می کنن. البته نوع NFT که به دست میارن بستگی به سبک بازی و استراتژی اون ها داره. تریلیوم برای کنترل سازمانهای خود مختار غیر متمرکز رقابتی  (Planet DAOs) و دسترسی به بازی بیشتر مورد نیاز هستش. خوب همینطور که می بینید پایه و اساس این رمز ارز بر رقابت استواره. بازیکنان برای این که TLM بیشتری بدست بیارن، رقابت می کنن و این سبب رقابت شدید و البته همکاری بین سهام دارار ها میشه. در تاریخ 13 آوریل 2021 بازی Alien Worlds رمز ارز خودش که همون تریلیوم هست رو در صرافی بایننس لیست کرد و شروع به قیمت گزاری در این پتلفرم کرد که باعث ثبت رکورد های قیمتی این رمز ارز شد. ارز تریلیوم بر بستر اتریوم قرار داشت که بعد از لیست شدن در صرافی بایننس به بستر اسمارت چاین بایننس انتقال یافت. میشه گفت که لیست شدن این رمز ارز در صرافی بایننس تاثیر مثبتی روی این توکن خواهد گذاشت. در مورد قیمت تریلیوم هم باید بگم که این رمز ارز در زمان نوشتن این مقاله با ارزش بازار حدود ۹۹.۴۶ میلیون دلار، در رتبه ۲۷۱ بازار قرار داشته و سهم ۰.۰۰۷ درصدی از کل بازار را در اختیار داره . بالاترین قیمت این ارز تا این تاریخ ،  در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ (11 April 2021)  معادل ۷.۱۸ دلار بوده است. حالا که در مورد TLM چیزای کلی می دونید واین رمز ارز هم جزء لیست اول شما شد، بریم  سر اصل مطلب یعنی نحوه ی خرید و فروش TLM.

سیر تا پیاز خرید تریلیوم و فروش TLM

چطور تریلیوم بخرم | کجا تریلیوم بخرم؟

به روشهای مختلف می تونید تریلیوم بخرید. خرید TLM از افراد حقیقی مثل فامیل، دوست، آشنا و ... خرید از اشخاص مجازی در فضای مجازی، خرید از صرافی های آنلاین ارز های دیجیتال. در در ادامه مفصل در مورد هر کدام پرداخته شده لطفا با ما همراه باشید.

خرید تریلیوم از افراد حقیقی یا مجازی: روش سنتی اما پر دردسر

در این روش به روال سنتی، با شخصی که ارز TLM داره و قصد فروش تریلیوم کرده، قرار می ذارید و بعد از تعیین قیمت tlm ، در ازای پرداخت مقدار پول مورد توافق، خرید تریلیوم انجام میدید. این قرار می تونه حضوری باشه یا در فضای مجازی باشه. پرداخت هم می تونه به صورت پول نقد باشه یا به صورت واریز به حساب طرف مقابل. این روشی متداول و سنتی در اکثر معامله های ماست، اما وقتی پای ارز های دیجیتال میاد وسط شرایط فرق می کنه و سر و کله ی کلاهبرداران با انواع روش های کلاهبرداری پیدا میشه و این روش رو به روشی پر درد سر با ریسک های مالی و حتی جانی تبدیل میکنه. دیروز در بخش خبری یه مجله می خوندم که یه آقایی که تازه وارد بازار رمز ارز ها شده، در فضای مجازی با گروهی که خودشونو معامله گر ارز دیجیتال معرفی کردن آشنا میشه. این آقا میبینه که قیمت Trilium اون ها خیلی ارزون تر از جاهای دیگه ست. با طمع رسیدن به سود زیاد با این گروه وارد معامله میشه. به هر نحوی (از فروش وسایلاش گرفته تا قرض کردن) پول زیادی جور می کنه و به حسابشون می زنه به امید دریافت TLM. اما هر چی منتظر میشه چیزی به کیف پولش نمیاد و بعد با حساب کاربری مسدود شده ی خودش مواجه میشه و متوجه میشه که معامله گری در کار نبوده و به گروهی کلاهبردار که از سادگی و نا آگاهی اون سوء استفاده کردن، اعتماد کرده. اما پشیمونی سودی نداره. آبی که به جوی رفته رو نمیشه برگردوند. این تنها یه مورد از صد ها نوع کلاهبرداری به این شیوه هستش. لطفا از معامله به روش سنتی دوری کنید و به هیچ وجه وارد این نوع معامله ها نشید. پس راهکار چیه؟

خرید TLM از صرافی های آنلاین

برای خرید هر چیزی باید به مکان مخصوصش رفت. مثلا برای خرید طلا به طلا فروشی، برای خرید سهام به بازار بورس و ... میریم. صرافی های معتبر آنلاین ارز دیجیتال هم مکانی امن و مطمئن برای خرید تریلیوم هستش. این صرافی ها با پشتیبانی 24 ساعته به کاربرانشون، امکان خرید و فروش مطمئن در بستری امن رو ایجاد می کنه. شمام اگه آرزوی معامه گر شدن دارین، توصیه ی ما خرید و فروش TLM در صرافی های آنلاین هست.

چطور TLM بفروشم | فروش  Trilium چگونه است؟

همه ی کسانی که معامله گر ارز های دیجیتال میشن، به امید کسب سود بیشتر و به اصطلاح پولدار شدن وارد این دنیا میشن. پس لازمه به موقع خرید تریلیوم داشته باشن و در وقت مناسب اقدام به فروش تریلیوم کنن. در بحث فروش هم روش های مختلفی داریم. فروش TLM به افراد حقیقی و یا مجازی در دنیای مجازی و فروش ارز به صرافی های آنلاین. در ادامه به آنالیز هر کدوم از این روش ها پرداخته شده.

فروش Trilium به افراد حقیقی و مجازی: روشی پر ریسک

در این روش کسی که ارز رو در اختیار داره و تعیین کننده ی قیمت تریلیوم هست، اقدام به فروش تریلیوم میکنه. به این صورت که در ازای دریافت مبلغ مورد توافق ارز رو به کیف پول طرف مقابل انتقال میده. ولی همانند بحث خرید تریلیوم، این روش به هیچ وجه توصیه نمیشه. اگه می پرسین چرا؟ باید خدمتتون عرض کنم در صورتی که طرف مقابل پول دزدی یا فیشینگی که مد این روزای دنیای ما شده، از بابت خرید TLM به حساب شما واریز کنه، اون وقت به بد درد سری می افتید. باید جوابگوی قانون باشید. آخر این ماجرا هم به برگردوندن این پول به صاحب اصلیش ختم میشه. در بازار ارز دیجیتال اصلا و اصلا وارد معامله با افراد حقیقی یا مجازی نشید.

فروش تریلیوم به صرافی های آنلاین

بهترین جا برای فروش ارز تون، صرافی های آنلاینه. این صرافی ها که قانونی هستن، با سختگیری هایی که موقع ثبت نام افراد در بخش احراز هویت دارن، اجازه نمیدن پول فیشینگی وارد حسابشون بشه. اگه هم به فرض محال این اتفاق افتاد، این صرافی هست که جوابگوی قانون هست و هیچ درد سری متوجه شما نیستش.

البته این صحبتا در مورد صرافی های ایرانی صدق میکنه. درسته که صرافی های معتبر و مشهور خارجی فراونه، ولی این صرافی ها ایرانیا رو پشتیبانی نمی کنن. اگه در این صرافی ها خرید تریلیوم یا فروش تریلیوم داشته باشین، خطر مسدود شدن اکانتتون وجود داره و در این صورت دسترسی به سایتشون براتون غیر ممکنه. ما توصیه می کنیم از صرافی های معتبر ایرانی برای خرید و فروش ارز استفاده کنید. یکی از این صرافی ها صرافی ایران بایننس هستش.

صرافی ایران بایننس | بایننس ایرانیان

صرافی ایران بایننس از اول شروع بازار رمز ارز ها در این حوزه فعالیت خودشو شروع کرده. صرافی ارز دیجیتال ایران بایننس  بر دانش بومی و نیروی جوان با انگیزه تکیه داره تا بتونه راهکار های مناسب برای سرمایه گذاری در بازار های جهانی ارائه بده. در این راه هم تونسته اعتماد جمع کثیری از مخاطباشو در حوزه ی ارز دیجیتال بدست بیاره و با ارائه ی بهترین پشتیبانی موفق شده رضایت کاربراشو جلب کنه. با ثبت نام در سایت ما به خانواده ی بزرگ ایران بایننس ملحق بشین و با آگاهی از قیمت تریلیوم در هر ساعت از شبانه روز و خرید TLM و فروش تریلیوم و دیگر ارز های دیجیتال، موفقیت روز افزون کسب کنین.

توصیه ی آخر

با توجه به تحلیل صاحب نظران، آینده متعلق به ارز های دیجیتال هست. پس از وارد شدن به این دنیا نترسید اما هرگز بدون مطالعه و کسب آگاهی قدم از قدم بر ندارید. برای موفقیت در هر کاری مطالعه وتحقیق لازمه. بازار ارز های دیجیتال هم از این قاعده مستثنا نیست. مجموعه ی ایران بایننس امیدواره که در این راستا موفقیت های روز افزون کسب کنید و از گردش در دنیای رمز ارز ها لذت ببرید.

خرید الین وردز ارزان و سریع ، فروش الین وردز با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید الین وردز بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش الین وردز به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "الین وردز | Alien Worlds | tlm" و درج آدرس کیف پول الین وردز و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش الین وردز
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت الین وردز یا ریال

فرآیند خرید الین وردز یا فروش الین وردز در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول الین وردز شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید tlm کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال Alien Worlds را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید الین وردز - چطور الین وردز بخرم؟


برای خرید الین وردز از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید الین وردز | Alien Worlds از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "الین وردز | Alien Worlds | tlm"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول الین وردز
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار الین وردز درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید tlm و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید الین وردز در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال الین وردز را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید الین وردز احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره Alien Worlds خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال tlm به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید Alien Worlds در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش الین وردز - چطور الین وردز بفروشم؟


فروش الین وردز در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش الین وردز در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "الین وردز | Alien Worlds | tlm"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول الین وردز اینانس و انتقال میزان فروش tlmبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار الین وردز انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول tlmخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت Alien Worlds توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال الین وردز به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال الین وردز و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش tlm شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش Alien Worlds میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول الین وردز خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز tlm می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت الین وردز را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال tlm نمایید.

کیف پول الین وردز (چگونه الین وردز را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری الین وردز یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید الین وردز از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای Alien Worlds را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید الین وردز ارزان


برای خرید الین وردز ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید الین وردز این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید الین وردز ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید الین وردز ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید الین وردز


با خرید الین وردز اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید الین وردز کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش الین وردز رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت الین وردز ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید الین وردز و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید الین وردز و فروش آن