عضویت در اعلانات

می‌خواهید از آخرین اعلانات و تخفیف ها آگاه شوید؟

prompt icon

خرید توموچین | فروش توموچین | قیمت Tomochain TOMO

ارسال فوری به کیف پول شما

cryptocurrancy exchange
ریت تبادل
تومان
با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.

نمودار قیمت لحظه ای توموچین به دلار و تومان

خرید توموچین | فروش توموچین | قیمت Tomochain TOMO

توموچین | تومو | tomo | tomochain | ارز دیجیتال

حالا که بحث رمز ارز ها بحث داغ محافل شده و همه از کوچیک و بزرگ از ارز دیجیتال صحبت می کنن، پس باید کم و بیش از چند و چون این بازار سردر بیاریم. اگه بگم که اطلاعات ما از رمز ارز ها کمه و بیشتر مون به جز نام ارز دیجیتال چیز دیگه ای ازش نمی دونیم ، زیاد بی راه نگفتم. اینکه با چند نوع ارز در دنیای رمز ارز ها سر و کار داریم ؟ برای وارد شدن در این بازار چیکار کنیم ؟ و خیلی از سوالات دیگه که جوابشو  دقیق نمی دونیم.  ما اینجا در صرافی ایران باینس با مقاله های مختلف در کنار شما هستیم  تا جایی که می تونیم شما رو با همه ی رمز ارز ها آشنا کنیم.

در این مقاله نوبت رمز ارز توموچین(Tomochain)  هست. در این مقاله در مورد اینکه ارز توموچین چیه؟ و چطور می تونیم توموچین بخریم ؟ چطور توموچین بفروشیم؟ و یا اصلا کجا از قیمت توموچین مطلع بشیم؟ چیزهای جالبی یاد می گیریم.

توموچین یا تومو (TOMO)  یک بلاکچین هست از الگوریتم اجماع، بهره می گیره و از سوی سازمان جهانی برای تجارت بکار میره. هدف توموچین اینکه در فناوری امروزی، اپلیکیشن ها رو توانمند کنه که از اون استفاده کنه و با این کارش بتونه میلیون ها کاربر رو جذب خودش کنه. همچنین بتونه مسائل مقیاس پذیر رو که مشکل اکثر بلاک چین ها هست رو حل کنه. فناوری توموچین مزایایی مثل تراکنش های سریع و کارمزد  نزدیک به صفر دلار داره. در حال حاضر توموچین سریعترین زنجیره ی سازگار با اتریوم رو داره البته با هزینه های بسیار کم.

الان با کلیت توموچین آشنا شدید که البته در  خرید و فروش اون تاثیری نداره. اگه می پرسین که آیا ارز توموچین ارزش سرمایه گذاری داره یا نه؟ باید بگم که بهترین کار قبل از سرمایه گذاری در هر ارز دیجیتال اینه که قبلش حتما تحقیق کنید و ریسک هایی که در این بازار هست رو بررسی کنید و بشناسید. این مسئله در مورد توموچین هم صدق می کنه.

اما در حال حاضر توموچین تقاضای زیادی در بازار داره. درآمد زیاد حاصل از سهام توموچین و یا سود حاصل از فروش ارز توموچین، این ارز رو برای بیشتر سرمایه گذاران جذاب کرده. توموچین تا به امروز موفقیت های زیادی داشته و راه اندازی شبکه ی اصلی این ارز یک موفقیت بزرگ وچشمگیره!

البته لازمه بگم که زمانی این بلاکچین به موفقیت واقعی می رسه که بتونه sharding رو اجرا کنه. اگه بتونه به این هدفش برسه اونوقته که به راحتی می تونه خودشو از دیگران متمایز کنه.

خوب حالا که شما  ارز توموچین رو شناختید و فرضا تحقیقات هم انجام دادین وتصمیم گرفتید در این ارز سرمایه گذاری کنید، سوالای زیادی در مورد اینکه توموچین رو از کجا بخرم؟ اگه خریدم چطوری بفروشم؟ و.... دور سرتون پروانه وار می چرخه! ناراحت نباشید، نفس عمیق بکشید و مقاله ی ما رو دنبال کنید.

چطور توموچین بخریم؟ از کجا توموچین بخریم؟

برای خرید توموچین (tomo) راهکار های متفاوتی هست. معامله با افراد حقیقی به صورت حضوری یا مجازی و خرید از صرافی های آنلاین. در ادامه در مورد هر دو روش صحبت می کنیم.

معامله توموچین با افراد حقیقی : روش سنتی اما پر دردسر

البته این روش، روشی آشنا وسنتی معامله های ماست که مطمئنا هممون تا حالا از این روش استفاده کردیم و می کنیم. اما وقتی پای خرید و فروش ارز دیجیتال وسط میاد قضیه فرق می کنه و این روش به روشی پر درد سر تبدیل میشه. حتما می پرسید: چرا؟

آخه در این روش باید با طرف معامله قرار بزاری و هر دو سر قرار حاضر بشید که در این شلوغی و مشکلات روزمره ی امروزی کلی دردسره. بعد وقتی سر قرار اومدید و سر قیمت توموچین به توافق رسیدید و سنگاتونو واکندید نوبت می رسه به دادن پولو گرفتن ارز. حالا کی باید قدم اول معامله رو برداره؟آیا به طرف معامله اعتماد کامل دارین؟ اگه پولو دادین و طرف ارز رو به کیف پولتون نزد چی؟ یا اگه این یه تله بود و به زور پول شما رو دزدیدن چی؟ هم پولتون رفته و هم جونتون به خطر افتاده.

شاید بگین خوب اصلا حضوری نمیریم و این کار و در فضای مجازی انجام می دیم. آخه دنیا، دنیای فضای مجازی و اینترنته! شایدم حق با شما باشه. ولی اگه تو همون فضای مجازی که می گید  اخبار رو دنبال کنید، داستان افراد زیادی رو می شنوید که چطور از اعتماد و ناآگاهیشون سوء استفاده کردن و سرشونو کلاه گذاشتن. که تعدادشونم کم نیست. داستان کسایی که پولو در ازای مقدار مشخصی توموچین زدن به حساب طرف معامله ولی ارز رو دریافت نکردن و در کمال نا باوری دیدن که طرف، اون ها رو مسدود کرده و دسترسی بهش ندارن. که در این صورت برگردوندن این پول خیلی خیلی مشکله وصریحتر بگم محاله!

در یک جمع بندی باید بگم که این نوع معاملات خیلی ریسک پذیره و اصلا و ابدا توصیه نمیشه. خوب راهکار چیه؟ برای خرید توموچین به کجا مراجعه کنیم؟ در ادامه همین مقاله بهتون میگیم که بهترین روش خرید توموچین چیه و از کجا توموچین بخریم.

خرید تومو | خرید توموچین | فروش tomo

خرید توموچین از صرافی آنلاین

بهترین روش خرید توموچین، خرید از صرافی های ارز دیجیتال هست. صرافی ارز دیجیتال یه بستری هست که افراد می تونن ارز دیجیتال خودشونو معامله کنن و به ارز دیجیتال دیگه و یا به پول ملی خودشون تبدیل کنن. این صرافی می تونه یه سایت باشه یا یه اپلیکیشن موبایل که روی تلفن همراهتون نصبه یا هر دوتاش. می تونید در این صرافی ها ثبت نام کنید و با دادن پول ملی ارز توموچین بخرین.

قبل از هر کاری تحقیق و بررسی حرف اولو میزنه پس قبل از کار با صرافی تحقیق کنید و بعد شروع به معامله کنید.

چطور توموچین بفروشیم؟ فروش توموچین چگونه است؟

خوب الان شما توموچین را خریدین و ارز رو در اختیار دارین. اگه قصد فروش اونو دارین یا دوست دارین با یه ارز دیگه معاوضه کنید چیکار باید بکنین؟ فروش tomo هم مثل خرید توموچین روشهای مختلفی داره. مثل فروش اون به افراد حقیقی یا مجازی و فروش ارز به صرافی های ارز آنلاین. با حوصله این دو روش ه بررسی می کنیم. 

فروش توموچین به افراد حقیقی | خطرناکه و توصیه نمیشه

در این روش چون ارز دست شماست از درد سر هایی که در قسمت خرید گفتیم خبری نیست. می تونید قیمت ارز رو خودتون مشخص کنید و بعد از دریافت وجه، توموچین رو به کیف پول طرف معامله انتقال بدید. اما جونم براتون بگه از مشکلات و درد سر های این روش:

تا حالا اسم فیشینگ به گوشتون خورده؟! فیشینگ یه راهیه که تبهکاران، اطلاعات مثل کلمه ی کاربری، رمز عبور، شماره ی عابر بانک و.... به سرقت می برند و از پول موجود در کارت استفاده می کنن. به این پول، پول فیشینگی می گن. حالا چرا از فیشینگ و پوله فیشینگی صحبت کردیم؟ برای اینکه اگه در بحث فروش Tomochain، پولی که به حساب شما واریز میشه پول فیشینگی یا پول دزدی باشه، اون وقت شما می مونید و ارز از دست رفتتونو و قانون! که در نهایت به برگردوندن اون پول به حساب مال باخته ختم میشه. پس تا جایی می تونید با افراد غریبه معامله نکنید. البته معامله با آشنا و فامیل هم درد سرهای خاص خودشو داره که فکر نکنم از اون بی اطلاع باشید! پس چیکار باید کرد؟ راهکار چیه؟ چطور توموچین بفرشیم که از این مشکلات دور بمونیم؟

فروش توموچین | فروش تومو | فروش tomochain tomo

فروش توموچین به صرافی های آنلاین ارز دیجیتال

همینطور که در بحث خرید اشاره شد و در مورد صرافی های ارز آنلاین صحبت شد، در مورد فروش تومو (Tomochain) هم این گفته صادقه. یعنی بهترین جا برای فروش توموچین، صرافی ها هستن. البته با توجه به تحریم ها، بهترین گزینه صرافی های ایرانیه. که مطمئن و با خیال آسوده و بدون دغدغه ی ذهنی می تونید به خرید و فروش توموچین بپردازید.

صرافی ایران باینس خرید و فروش ارز های دیجیتال

صرافی های زیادی در دنیا مشغول فعالیت در این حوضه هستند توصیه ی من به شما صرافی ایران بایننس هست.  (صرافی بایننس ایرانیان) این صرافی با سابقه ی چند ساله در این زمینه آماده خدمت رسانی به کاربرانش هست. بعداز ثبت نام و احراز هویت در این صرافی با خیال راحت می تونید به خرید و فروش توموچین بپردازید. گروه های پشتیبانی این صرافی با پاسخ دادن به سوالات شما در مورد احراز هویت و نحوه ی خرید و فروش، مشکلات شما رو حل میکنه و شما می تونید به راحتی مشغول معامله در این سایت باشید.

ختم کلام خرید و فروش توموچین

ارز دیجیتال پولی هوشمند و قابل برنامه ریزی هست و کم کم جزء لاینفک زندگی بشر خواهد شد . پس از وارد شدن در این دنیا نترسید اما با مطالعه و تحقیق شروع کنید. بازار ارز های دیجیتالی دائم در حال نوسان هست اگر بدون بررسی وارد این بازار بشید ممکنه تجربه های دردناکی داشته باشید. پس سنجیده و با آگاهی قدم بردارید تا بتوانید سرمایه گذاری مناسبی داشته و سود کنید.

خرید توموچین ، فروش توموچین در اینانس


برای خرید توموچین از سایت اینانس یا فروش توموچین باید مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس به آدرس (ثبت نام در اینانس) و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به بخش فروش یا خرید ارز دیجیتال
انتخاب "توموچین | TomoChain | tomo" و ورود آدرس کیف پول توموچین و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش توموچین
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت توموچین یا ریال

فرآیند خرید ارز توموچین یا فروش ارز توموچین در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول توموچین شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید tomo کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال TomoChain را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید توموچین - چطور توموچین بخرم؟


برای خرید توموچین از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید ارز دیجیتال از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "توموچین | TomoChain | tomo"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول توموچین
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار توموچین درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید tomo و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید ارز دیجیتال توموچین در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال توموچین را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید توموچین احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره TomoChain خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال tomo به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید TomoChain در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

سیگنال ارز دیجیتال ارزسنج

آموزش فروش توموچین - چطور توموچین بفروشم؟


فروش توموچین در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش توموچین در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "توموچین | TomoChain | tomo"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول توموچین اینانس و انتقال میزان فروش tomoبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار توموچین انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول tomoخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت TomoChain توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال توموچین به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال توموچین و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش tomo شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش TomoChain میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول توموچین خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز tomo می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت توموچین را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال tomo نمایید.

کیف پول توموچین (چگونه توموچین را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری توموچین یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید توموچین از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای TomoChain را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید توموچین ارزان


برای خرید توموچین ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید توموچین این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید توموچین ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید توموچین ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید توموچین


با خرید توموچین اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید توموچین کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش توموچین رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت توموچین ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید توموچین و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید و فروش توموچین

صرافی ایران بایننس تمامی ارزهایی که در صرافی بایننس موجود است را برای عموم مردم ایران ارائه می نماید. از جمله این ارزها، ارز دییجیتال توموچین است