خرید آربیتریوم ارزان & قیمت آربیتریوم & فروش آربیتریوم ARB

قیمت خرید آربیتریوم

قیمت خرید آربیتریوم
0.81 $ = 48,692 تومان

قیمت فروش آربیتریوم

قیمت فروش آربیتریوم
0.81 $ = 47,806 تومان

نمودار قیمت لحظه ای آربیتریوم

خرید آربیتریوم ارزان و سریع ، فروش آربیتریوم با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید آربیتریوم بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش آربیتریوم به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "آربیتریوم | Arbitrum | arb" و درج آدرس کیف پول آربیتریوم و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش آربیتریوم
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت آربیتریوم یا ریال

فرآیند خرید آربیتریوم یا فروش آربیتریوم در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول آربیتریوم شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید arb کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال Arbitrum را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید آربیتریوم - چطور آربیتریوم بخرم؟


برای خرید آربیتریوم از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید آربیتریوم | Arbitrum از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "آربیتریوم | Arbitrum | arb"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول آربیتریوم
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار آربیتریوم درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید arb و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید آربیتریوم در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال آربیتریوم را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید آربیتریوم احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره Arbitrum خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال arb به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید Arbitrum در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش آربیتریوم - چطور آربیتریوم بفروشم؟


فروش آربیتریوم در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش آربیتریوم در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "آربیتریوم | Arbitrum | arb"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول آربیتریوم اینانس و انتقال میزان فروش arbبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار آربیتریوم انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول arbخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت Arbitrum توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال آربیتریوم به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال آربیتریوم و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش arb شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش Arbitrum میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول آربیتریوم خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز arb می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت آربیتریوم را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال arb نمایید.

کیف پول آربیتریوم (چگونه آربیتریوم را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری آربیتریوم یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید آربیتریوم از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای Arbitrum را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید آربیتریوم ارزان


برای خرید آربیتریوم ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید آربیتریوم این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید آربیتریوم ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید آربیتریوم ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید آربیتریوم


با خرید آربیتریوم اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید آربیتریوم کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش آربیتریوم رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت آربیتریوم ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید آربیتریوم و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید آربیتریوم و فروش آن

صرافی اینانس بستر مناسب خرید آربیتریوم و فروش آربیتریوم است.


کیف پول هایی مثل تراست ولت، لدجر و ...