خرید BEAT ارزان & قیمت BEAT & فروش BEAT BEAT

قیمت خرید BEAT

قیمت خرید BEAT
0.01 $ = 374 تومان

قیمت فروش BEAT

قیمت فروش BEAT
0.01 $ = 366 تومان

نمودار قیمت لحظه ای BEAT

خرید BEAT ارزان و سریع ، فروش BEAT با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید BEAT بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش BEAT به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "BEAT | MetaBeat | beat" و درج آدرس کیف پول BEAT و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش BEAT
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت BEAT یا ریال

فرآیند خرید BEAT یا فروش BEAT در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول BEAT شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید beat کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال MetaBeat را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید BEAT - چطور BEAT بخرم؟


برای خرید BEAT از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید BEAT | MetaBeat از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "BEAT | MetaBeat | beat"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول BEAT
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار BEAT درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید beat و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید BEAT در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال BEAT را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید BEAT احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره MetaBeat خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال beat به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید MetaBeat در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش BEAT - چطور BEAT بفروشم؟


فروش BEAT در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش BEAT در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "BEAT | MetaBeat | beat"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول BEAT اینانس و انتقال میزان فروش beatبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار BEAT انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول beatخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت MetaBeat توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال BEAT به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال BEAT و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش beat شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش MetaBeat میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول BEAT خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز beat می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت BEAT را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال beat نمایید.

کیف پول BEAT (چگونه BEAT را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری BEAT یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید BEAT از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای MetaBeat را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید BEAT ارزان


برای خرید BEAT ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید BEAT این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید BEAT ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید BEAT ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید BEAT


با خرید BEAT اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید BEAT کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش BEAT رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت BEAT ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید BEAT و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید BEAT و فروش آن

صرافی اینانس بستر مناسب خرید BEAT و فروش BEAT است.


کیف پول هایی مثل تراست ولت، لدجر و ...