خرید BOME ارزان، فروش BOME ( ، قیمت BOME) با بهترین قیمت

ارز BOME از لیست معاملاتی حذف شده است
و خرید و فروش BOME انجام نمی پذیرد.

لطفا در این خصوص تماس و سوال نفرمایید

با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.

خرید BOME ارزان و سریع ، فروش BOME با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید BOME بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش BOME به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "BOME | BOOK OF MEME | bome" و درج آدرس کیف پول BOME و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش BOME
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت BOME یا ریال

فرآیند خرید BOME یا فروش BOME در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول BOME شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید bome کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال BOOK OF MEME را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید BOME - چطور BOME بخرم؟


برای خرید BOME از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید BOME | BOOK OF MEME از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "BOME | BOOK OF MEME | bome"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول BOME
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار BOME درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید bome و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید BOME در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال BOME را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید BOME احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره BOOK OF MEME خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال bome به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید BOOK OF MEME در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش BOME - چطور BOME بفروشم؟


فروش BOME در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش BOME در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "BOME | BOOK OF MEME | bome"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول BOME اینانس و انتقال میزان فروش bomeبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار BOME انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول bomeخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت BOOK OF MEME توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال BOME به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال BOME و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش bome شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش BOOK OF MEME میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول BOME خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز bome می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت BOME را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال bome نمایید.

کیف پول BOME (چگونه BOME را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری BOME یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید BOME از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای BOOK OF MEME را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید BOME ارزان


برای خرید BOME ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید BOME این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید BOME ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید BOME ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید BOME


با خرید BOME اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید BOME کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش BOME رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت BOME ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید BOME و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید BOME و فروش آن

صرافی اینانس بستر مناسب خرید BOME و فروش BOME است.


کیف پول هایی مثل تراست ولت، لدجر و ...