خرید دلار بایننس ارزان | قیمت دلار بایننس | فروش دلار بایننس BUSD

قیمت خرید دلار بایننس

قیمت خرید دلار بایننس
1.00 $ = 50,265 تومان

قیمت فروش دلار بایننس

قیمت فروش دلار بایننس
1.00 $ = 49,783 تومان

خرید و فروش دلار بایننس تا اطلاع ثانویه انجام نمیپذیرد.

نمودار قیمت لحظه ای دلار بایننس

خرید دلار بایننس ارزان و سریع ، فروش دلار بایننس با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید دلار بایننس بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش دلار بایننس به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "دلار بایننس | Binance USD | busd" و درج آدرس کیف پول دلار بایننس و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش دلار بایننس
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت دلار بایننس یا ریال

فرآیند خرید دلار بایننس یا فروش دلار بایننس در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول دلار بایننس شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید busd کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال Binance USD را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید دلار بایننس - چطور دلار بایننس بخرم؟


برای خرید دلار بایننس از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید دلار بایننس | Binance USD از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "دلار بایننس | Binance USD | busd"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول دلار بایننس
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار دلار بایننس درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید busd و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید دلار بایننس در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال دلار بایننس را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید دلار بایننس احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره Binance USD خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال busd به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید Binance USD در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش دلار بایننس - چطور دلار بایننس بفروشم؟


فروش دلار بایننس در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش دلار بایننس در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "دلار بایننس | Binance USD | busd"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول دلار بایننس اینانس و انتقال میزان فروش busdبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار دلار بایننس انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول busdخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت Binance USD توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال دلار بایننس به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال دلار بایننس و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش busd شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش Binance USD میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول دلار بایننس خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز busd می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت دلار بایننس را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال busd نمایید.

کیف پول دلار بایننس (چگونه دلار بایننس را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری دلار بایننس یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید دلار بایننس از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای Binance USD را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید دلار بایننس ارزان


برای خرید دلار بایننس ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید دلار بایننس این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید دلار بایننس ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید دلار بایننس ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید دلار بایننس


با خرید دلار بایننس اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید دلار بایننس کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش دلار بایننس رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت دلار بایننس ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید دلار بایننس و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید دلار بایننس و فروش آن