خرید دیجی بایت ارزان، فروش دیجی بایت DGB، قیمت دیجی بایت

خرید دیجی بایت

394تومان

قیمت لحظه ای دیجی بایت

قیمت خرید دیجی بایت
0.01 $ = 394 تومان

فروش دیجی بایت

389 تومان

قیمت روز دیجی بایت

قیمت فروش دیجی بایت
0.01 $ = 389 تومان
با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.

خرید دیجی بایت ارزان و سریع ، فروش دیجی بایت با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید دیجی بایت بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش دیجی بایت به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "دیجی بایت | DigiByte | dgb" و درج آدرس کیف پول دیجی بایت و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش دیجی بایت
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت دیجی بایت یا ریال

فرآیند خرید دیجی بایت یا فروش دیجی بایت در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول دیجی بایت شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید dgb کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال DigiByte را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید دیجی بایت - چطور دیجی بایت بخرم؟


برای خرید دیجی بایت از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید دیجی بایت | DigiByte از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "دیجی بایت | DigiByte | dgb"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول دیجی بایت
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار دیجی بایت درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید dgb و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید دیجی بایت در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال دیجی بایت را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید دیجی بایت احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره DigiByte خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال dgb به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید DigiByte در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش دیجی بایت - چطور دیجی بایت بفروشم؟


فروش دیجی بایت در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش دیجی بایت در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "دیجی بایت | DigiByte | dgb"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول دیجی بایت اینانس و انتقال میزان فروش dgbبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار دیجی بایت انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول dgbخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت DigiByte توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال دیجی بایت به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال دیجی بایت و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش dgb شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش DigiByte میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول دیجی بایت خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز dgb می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت دیجی بایت را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال dgb نمایید.

کیف پول دیجی بایت (چگونه دیجی بایت را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری دیجی بایت یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید دیجی بایت از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای DigiByte را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید دیجی بایت ارزان


برای خرید دیجی بایت ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید دیجی بایت این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید دیجی بایت ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید دیجی بایت ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید دیجی بایت


با خرید دیجی بایت اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید دیجی بایت کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش دیجی بایت رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت دیجی بایت ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید دیجی بایت و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید دیجی بایت و فروش آن