خرید ایکاکس ارزان، فروش ایکاکس ECOX، قیمت ایکاکس

خرید ایکاکس

9,406تومان

قیمت لحظه ای ایکاکس

قیمت خرید ایکاکس
0.18 $ = 9,406 تومان

فروش ایکاکس

9,266 تومان

قیمت روز ایکاکس

قیمت فروش ایکاکس
0.18 $ = 9,266 تومان
با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.

خرید ایکاکس ارزان و سریع ، فروش ایکاکس با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید ایکاکس بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش ایکاکس به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "ایکاکس | Eco | ecox" و درج آدرس کیف پول ایکاکس و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش ایکاکس
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت ایکاکس یا ریال

فرآیند خرید ایکاکس یا فروش ایکاکس در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول ایکاکس شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید ecox کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال Eco را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید ایکاکس - چطور ایکاکس بخرم؟


برای خرید ایکاکس از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید ایکاکس | Eco از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "ایکاکس | Eco | ecox"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول ایکاکس
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار ایکاکس درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید ecox و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید ایکاکس در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال ایکاکس را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید ایکاکس احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره Eco خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال ecox به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید Eco در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش ایکاکس - چطور ایکاکس بفروشم؟


فروش ایکاکس در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش ایکاکس در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "ایکاکس | Eco | ecox"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول ایکاکس اینانس و انتقال میزان فروش ecoxبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار ایکاکس انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول ecoxخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت Eco توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال ایکاکس به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال ایکاکس و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش ecox شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش Eco میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول ایکاکس خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز ecox می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت ایکاکس را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال ecox نمایید.

کیف پول ایکاکس (چگونه ایکاکس را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری ایکاکس یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید ایکاکس از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای Eco را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید ایکاکس ارزان


برای خرید ایکاکس ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید ایکاکس این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید ایکاکس ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید ایکاکس ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید ایکاکس


با خرید ایکاکس اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید ایکاکس کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش ایکاکس رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت ایکاکس ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید ایکاکس و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید ایکاکس و فروش آن

صرافی اینانس بستر مناسب خرید ایکاکس و فروش ایکاکس است.


کیف پول هایی مثل تراست ولت، لدجر و ...