خرید فلوکی ارزان & قیمت فلوکی & فروش فلوکی FLOKI

قیمت خرید فلوکی

قیمت خرید فلوکی
0.00 $ = 10 تومان

قیمت فروش فلوکی

قیمت فروش فلوکی
0.00 $ = 10 تومان

نمودار قیمت لحظه ای فلوکی

خرید فلوکی ارزان و سریع ، فروش فلوکی با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید فلوکی بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش فلوکی به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "فلوکی | FLOKI | floki" و درج آدرس کیف پول فلوکی و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش فلوکی
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت فلوکی یا ریال

فرآیند خرید فلوکی یا فروش فلوکی در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول فلوکی شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید floki کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال FLOKI را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید فلوکی - چطور فلوکی بخرم؟


برای خرید فلوکی از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید فلوکی | FLOKI از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "فلوکی | FLOKI | floki"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول فلوکی
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار فلوکی درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید floki و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید فلوکی در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال فلوکی را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید فلوکی احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره FLOKI خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال floki به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید FLOKI در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش فلوکی - چطور فلوکی بفروشم؟


فروش فلوکی در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش فلوکی در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "فلوکی | FLOKI | floki"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول فلوکی اینانس و انتقال میزان فروش flokiبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار فلوکی انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول flokiخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت FLOKI توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال فلوکی به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال فلوکی و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش floki شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش FLOKI میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول فلوکی خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز floki می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت فلوکی را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال floki نمایید.

کیف پول فلوکی (چگونه فلوکی را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری فلوکی یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید فلوکی از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای FLOKI را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید فلوکی ارزان


برای خرید فلوکی ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید فلوکی این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید فلوکی ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید فلوکی ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید فلوکی


با خرید فلوکی اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید فلوکی کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش فلوکی رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت فلوکی ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید فلوکی و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید فلوکی و فروش آن

صرافی اینانس بستر مناسب خرید فلوکی و فروش فلوکی است.


کیف پول هایی مثل تراست ولت، لدجر و ...