خرید گالا ارزان & قیمت گالا & فروش گالا GALA

خرید و فروش گالا تا اطلاع ثانویه انجام نمیپذیرد.

خرید گالا ارزان و سریع ، فروش گالا با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید گالا بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش گالا به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "گالا | GALA | gala" و درج آدرس کیف پول گالا و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش گالا
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت گالا یا ریال

فرآیند خرید گالا یا فروش گالا در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول گالا شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید gala کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال GALA را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید گالا - چطور گالا بخرم؟


برای خرید گالا از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید گالا | GALA از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "گالا | GALA | gala"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول گالا
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار گالا درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید gala و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید گالا در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال گالا را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید گالا احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره GALA خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال gala به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید GALA در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش گالا - چطور گالا بفروشم؟


فروش گالا در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش گالا در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "گالا | GALA | gala"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول گالا اینانس و انتقال میزان فروش galaبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار گالا انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول galaخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت GALA توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال گالا به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال گالا و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش gala شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش GALA میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول گالا خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز gala می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت گالا را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال gala نمایید.

کیف پول گالا (چگونه گالا را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری گالا یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید گالا از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای GALA را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید گالا ارزان


برای خرید گالا ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید گالا این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید گالا ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید گالا ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید گالا


با خرید گالا اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید گالا کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش گالا رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت گالا ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید گالا و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید گالا و فروش آن