خرید ID3S ارزان، فروش ID3S ID3S، قیمت ID3S

خرید ID3S

19,015تومان

قیمت لحظه ای ID3S

قیمت خرید ID3S
0.32 $ = 19,015 تومان

فروش ID3S

12,443 تومان

قیمت روز ID3S

قیمت فروش ID3S
0.21 $ = 12,443 تومان
با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.

خرید ID3S ارزان و سریع ، فروش ID3S با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید ID3S بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش ID3S به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "ID3S | ID 3x Short | id3s" و درج آدرس کیف پول ID3S و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش ID3S
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت ID3S یا ریال

فرآیند خرید ID3S یا فروش ID3S در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول ID3S شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید id3s کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال ID 3x Short را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید ID3S - چطور ID3S بخرم؟


برای خرید ID3S از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید ID3S | ID 3x Short از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "ID3S | ID 3x Short | id3s"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول ID3S
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار ID3S درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید id3s و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید ID3S در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال ID3S را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید ID3S احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره ID 3x Short خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال id3s به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید ID 3x Short در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش ID3S - چطور ID3S بفروشم؟


فروش ID3S در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش ID3S در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "ID3S | ID 3x Short | id3s"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول ID3S اینانس و انتقال میزان فروش id3sبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار ID3S انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول id3sخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت ID 3x Short توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال ID3S به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال ID3S و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش id3s شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش ID 3x Short میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول ID3S خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز id3s می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت ID3S را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال id3s نمایید.

کیف پول ID3S (چگونه ID3S را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری ID3S یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید ID3S از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای ID 3x Short را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید ID3S ارزان


برای خرید ID3S ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید ID3S این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید ID3S ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید ID3S ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید ID3S


با خرید ID3S اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید ID3S کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش ID3S رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت ID3S ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید ID3S و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید ID3S و فروش آن

صرافی اینانس بستر مناسب خرید ID3S و فروش ID3S است.


کیف پول هایی مثل تراست ولت، لدجر و ...