خرید IO ارزان & قیمت IO & فروش IO IO

قیمت خرید IO

قیمت خرید IO
2.77 $ = 164,200 تومان

قیمت فروش IO

قیمت فروش IO
2.77 $ = 160,701 تومان

نمودار قیمت لحظه ای IO

خرید IO ارزان و سریع ، فروش IO با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید IO بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش IO به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "IO | IO.NET | io" و درج آدرس کیف پول IO و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش IO
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت IO یا ریال

فرآیند خرید IO یا فروش IO در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول IO شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید io کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال IO.NET را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید IO - چطور IO بخرم؟


برای خرید IO از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید IO | IO.NET از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "IO | IO.NET | io"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول IO
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار IO درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید io و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید IO در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال IO را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید IO احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره IO.NET خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال io به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید IO.NET در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش IO - چطور IO بفروشم؟


فروش IO در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش IO در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "IO | IO.NET | io"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول IO اینانس و انتقال میزان فروش ioبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار IO انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول ioخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت IO.NET توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال IO به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال IO و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش io شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش IO.NET میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول IO خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز io می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت IO را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال io نمایید.

کیف پول IO (چگونه IO را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری IO یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید IO از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای IO.NET را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید IO ارزان


برای خرید IO ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید IO این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید IO ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید IO ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید IO


با خرید IO اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید IO کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش IO رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت IO ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید IO و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید IO و فروش آن

صرافی اینانس بستر مناسب خرید IO و فروش IO است.


کیف پول هایی مثل تراست ولت، لدجر و ...