خرید لینیر ارزان، فروش لینیر LINA، قیمت لینیر

خرید لینیر

535تومان

قیمت لحظه ای لینیر

قیمت خرید لینیر
0.01 $ = 535 تومان

فروش لینیر

528 تومان

قیمت روز لینیر

قیمت فروش لینیر
0.01 $ = 528 تومان
با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.

خرید لینیر ارزان و سریع ، فروش لینیر با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید لینیر بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش لینیر به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "لینیر | Linear | lina" و درج آدرس کیف پول لینیر و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش لینیر
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت لینیر یا ریال

فرآیند خرید لینیر یا فروش لینیر در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول لینیر شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید lina کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال Linear را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید لینیر - چطور لینیر بخرم؟


برای خرید لینیر از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید لینیر | Linear از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "لینیر | Linear | lina"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول لینیر
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار لینیر درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید lina و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید لینیر در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال لینیر را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید لینیر احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره Linear خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال lina به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید Linear در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش لینیر - چطور لینیر بفروشم؟


فروش لینیر در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش لینیر در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "لینیر | Linear | lina"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول لینیر اینانس و انتقال میزان فروش linaبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار لینیر انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول linaخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت Linear توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال لینیر به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال لینیر و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش lina شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش Linear میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول لینیر خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز lina می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت لینیر را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال lina نمایید.

کیف پول لینیر (چگونه لینیر را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری لینیر یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید لینیر از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای Linear را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید لینیر ارزان


برای خرید لینیر ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید لینیر این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید لینیر ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید لینیر ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید لینیر


با خرید لینیر اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید لینیر کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش لینیر رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت لینیر ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید لینیر و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید لینیر و فروش آن

صرافی اینانس بستر مناسب خرید لینیر و فروش لینیر است.


کیف پول هایی مثل تراست ولت، لدجر و ...