خرید MAVIA ارزان، فروش MAVIA ( ، قیمت MAVIA) با بهترین قیمت

خرید MAVIA

366,430تومان

قیمت لحظه ای MAVIA

قیمت خرید MAVIA
6.07 $ = 366,430 تومان

فروش MAVIA

359,411 تومان

قیمت روز MAVIA

قیمت فروش MAVIA
6.07 $ = 359,411 تومان
با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.

خرید MAVIA ارزان و سریع ، فروش MAVIA با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید MAVIA بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش MAVIA به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "MAVIA | Heroes of Mavia | mavia" و درج آدرس کیف پول MAVIA و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش MAVIA
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت MAVIA یا ریال

فرآیند خرید MAVIA یا فروش MAVIA در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول MAVIA شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید mavia کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال Heroes of Mavia را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید MAVIA - چطور MAVIA بخرم؟


برای خرید MAVIA از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید MAVIA | Heroes of Mavia از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "MAVIA | Heroes of Mavia | mavia"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول MAVIA
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار MAVIA درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید mavia و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید MAVIA در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال MAVIA را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید MAVIA احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره Heroes of Mavia خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال mavia به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید Heroes of Mavia در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش MAVIA - چطور MAVIA بفروشم؟


فروش MAVIA در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش MAVIA در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "MAVIA | Heroes of Mavia | mavia"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول MAVIA اینانس و انتقال میزان فروش maviaبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار MAVIA انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول maviaخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت Heroes of Mavia توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال MAVIA به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال MAVIA و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش mavia شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش Heroes of Mavia میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول MAVIA خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز mavia می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت MAVIA را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال mavia نمایید.

کیف پول MAVIA (چگونه MAVIA را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری MAVIA یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید MAVIA از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای Heroes of Mavia را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید MAVIA ارزان


برای خرید MAVIA ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید MAVIA این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید MAVIA ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید MAVIA ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید MAVIA


با خرید MAVIA اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید MAVIA کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش MAVIA رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت MAVIA ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید MAVIA و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید MAVIA و فروش آن

صرافی اینانس بستر مناسب خرید MAVIA و فروش MAVIA است.


کیف پول هایی مثل تراست ولت، لدجر و ...