خرید NAVX ارزان، فروش NAVX ( ، قیمت NAVX) با بهترین قیمت

خرید NAVX

6,834تومان

قیمت لحظه ای NAVX

قیمت خرید NAVX
0.11 $ = 6,834 تومان

فروش NAVX

6,699 تومان

قیمت روز NAVX

قیمت فروش NAVX
0.11 $ = 6,699 تومان
با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.

خرید NAVX ارزان و سریع ، فروش NAVX با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید NAVX بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش NAVX به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "NAVX | NAVI Protocol | navx" و درج آدرس کیف پول NAVX و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش NAVX
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت NAVX یا ریال

فرآیند خرید NAVX یا فروش NAVX در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول NAVX شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید navx کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال NAVI Protocol را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید NAVX - چطور NAVX بخرم؟


برای خرید NAVX از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید NAVX | NAVI Protocol از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "NAVX | NAVI Protocol | navx"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول NAVX
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار NAVX درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید navx و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید NAVX در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال NAVX را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید NAVX احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره NAVI Protocol خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال navx به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید NAVI Protocol در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش NAVX - چطور NAVX بفروشم؟


فروش NAVX در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش NAVX در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "NAVX | NAVI Protocol | navx"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول NAVX اینانس و انتقال میزان فروش navxبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار NAVX انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول navxخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت NAVI Protocol توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال NAVX به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال NAVX و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش navx شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش NAVI Protocol میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول NAVX خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز navx می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت NAVX را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال navx نمایید.

کیف پول NAVX (چگونه NAVX را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری NAVX یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید NAVX از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای NAVI Protocol را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید NAVX ارزان


برای خرید NAVX ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید NAVX این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید NAVX ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید NAVX ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید NAVX


با خرید NAVX اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید NAVX کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش NAVX رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت NAVX ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید NAVX و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید NAVX و فروش آن

صرافی اینانس بستر مناسب خرید NAVX و فروش NAVX است.


کیف پول هایی مثل تراست ولت، لدجر و ...