خرید نومرایر ارزان، فروش نومرایر NMR، قیمت نومرایر

خرید نومرایر

632,517تومان

قیمت لحظه ای نومرایر

قیمت خرید نومرایر
12.55 $ = 632,517 تومان

فروش نومرایر

626,550 تومان

قیمت روز نومرایر

قیمت فروش نومرایر
12.53 $ = 626,550 تومان
با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.

خرید نومرایر ارزان و سریع ، فروش نومرایر با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید نومرایر بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش نومرایر به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "نومرایر | Numeraire | nmr" و درج آدرس کیف پول نومرایر و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش نومرایر
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت نومرایر یا ریال

فرآیند خرید نومرایر یا فروش نومرایر در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول نومرایر شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید nmr کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال Numeraire را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید نومرایر - چطور نومرایر بخرم؟


برای خرید نومرایر از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید نومرایر | Numeraire از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "نومرایر | Numeraire | nmr"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول نومرایر
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار نومرایر درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید nmr و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید نومرایر در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال نومرایر را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید نومرایر احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره Numeraire خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال nmr به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید Numeraire در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش نومرایر - چطور نومرایر بفروشم؟


فروش نومرایر در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش نومرایر در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "نومرایر | Numeraire | nmr"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول نومرایر اینانس و انتقال میزان فروش nmrبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار نومرایر انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول nmrخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت Numeraire توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال نومرایر به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال نومرایر و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش nmr شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش Numeraire میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول نومرایر خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز nmr می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت نومرایر را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال nmr نمایید.

کیف پول نومرایر (چگونه نومرایر را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری نومرایر یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید نومرایر از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای Numeraire را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید نومرایر ارزان


برای خرید نومرایر ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید نومرایر این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید نومرایر ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید نومرایر ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید نومرایر


با خرید نومرایر اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید نومرایر کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش نومرایر رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت نومرایر ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید نومرایر و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید نومرایر و فروش آن