خرید نات کوین ارزان & قیمت نات کوین & فروش نات کوین NOT

قیمت خرید نات کوین

قیمت خرید نات کوین
0.01 $ = 890 تومان

قیمت فروش نات کوین

قیمت فروش نات کوین
0.01 $ = 875 تومان

نمودار قیمت لحظه ای نات کوین

خرید نات کوین و فروش not با بهترین قیمت notcoin

خرید نات کوین ارزان و سریع ، فروش نات کوین با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید نات کوین بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش نات کوین به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "نات کوین | NOTcoin | not" و درج آدرس کیف پول نات کوین و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش نات کوین
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت نات کوین یا ریال

فرآیند خرید نات کوین یا فروش نات کوین در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول نات کوین شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید not کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال NOTcoin را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید نات کوین - چطور نات کوین بخرم؟


برای خرید نات کوین از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید نات کوین | NOTcoin از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "نات کوین | NOTcoin | not"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول نات کوین
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار نات کوین درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید not و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید نات کوین در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال نات کوین را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید نات کوین احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره NOTcoin خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال not به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید NOTcoin در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش نات کوین - چطور نات کوین بفروشم؟


فروش نات کوین در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش نات کوین در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "نات کوین | NOTcoin | not"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول نات کوین اینانس و انتقال میزان فروش notبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار نات کوین انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول notخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت NOTcoin توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال نات کوین به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال نات کوین و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش not شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش NOTcoin میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول نات کوین خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز not می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت نات کوین را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال not نمایید.

کیف پول نات کوین (چگونه نات کوین را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری نات کوین یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید نات کوین از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای NOTcoin را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید نات کوین ارزان


برای خرید نات کوین ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید نات کوین این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید نات کوین ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید نات کوین ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید نات کوین


با خرید نات کوین اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید نات کوین کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش نات کوین رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت نات کوین ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید نات کوین و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید نات کوین و فروش آن