خرید پیاس ارزان، فروش پیاس PIAS، قیمت پیاس

خرید پیاس

2تومان

قیمت لحظه ای پیاس

قیمت خرید پیاس
0.00 $ = 2 تومان

فروش پیاس

2 تومان

قیمت روز پیاس

قیمت فروش پیاس
0.00 $ = 2 تومان
با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.

خرید پیاس ارزان و سریع ، فروش پیاس با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید پیاس بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش پیاس به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "پیاس | PIAS | pias" و درج آدرس کیف پول پیاس و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش پیاس
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت پیاس یا ریال

فرآیند خرید پیاس یا فروش پیاس در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول پیاس شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید pias کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال PIAS را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید پیاس - چطور پیاس بخرم؟


برای خرید پیاس از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید پیاس | PIAS از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "پیاس | PIAS | pias"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول پیاس
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار پیاس درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید pias و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید پیاس در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال پیاس را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید پیاس احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره PIAS خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال pias به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید PIAS در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش پیاس - چطور پیاس بفروشم؟


فروش پیاس در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش پیاس در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "پیاس | PIAS | pias"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول پیاس اینانس و انتقال میزان فروش piasبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار پیاس انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول piasخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت PIAS توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال پیاس به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال پیاس و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش pias شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش PIAS میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول پیاس خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز pias می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت پیاس را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال pias نمایید.

کیف پول پیاس (چگونه پیاس را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری پیاس یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید پیاس از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای PIAS را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید پیاس ارزان


برای خرید پیاس ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید پیاس این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید پیاس ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید پیاس ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید پیاس


با خرید پیاس اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید پیاس کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش پیاس رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت پیاس ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید پیاس و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید پیاس و فروش آن

صرافی اینانس بستر مناسب خرید پیاس و فروش پیاس است.


کیف پول هایی مثل تراست ولت، لدجر و ...