خرید رزرو رایتز ارزان، فروش رزرو رایتز RSR، قیمت رزرو رایتز

خرید رزرو رایتز

386 تومان

قیمت لحظه ای رزرو رایتز

قیمت خرید رزرو رایتز
0.01 $ = 386 تومان

فروش رزرو رایتز

377 تومان

قیمت روز رزرو رایتز

قیمت فروش رزرو رایتز
0.01 $ = 377 تومان
با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.

خرید رزرو رایتز ارزان و سریع ، فروش رزرو رایتز با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید رزرو رایتز بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش رزرو رایتز به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "رزرو رایتز | Reserve Rights | rsr" و درج آدرس کیف پول رزرو رایتز و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش رزرو رایتز
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت رزرو رایتز یا ریال

فرآیند خرید رزرو رایتز یا فروش رزرو رایتز در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول رزرو رایتز شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید rsr کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال Reserve Rights را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید رزرو رایتز - چطور رزرو رایتز بخرم؟


برای خرید رزرو رایتز از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید رزرو رایتز | Reserve Rights از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "رزرو رایتز | Reserve Rights | rsr"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول رزرو رایتز
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار رزرو رایتز درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید rsr و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید رزرو رایتز در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال رزرو رایتز را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید رزرو رایتز احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره Reserve Rights خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال rsr به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید Reserve Rights در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش رزرو رایتز - چطور رزرو رایتز بفروشم؟


فروش رزرو رایتز در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش رزرو رایتز در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "رزرو رایتز | Reserve Rights | rsr"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول رزرو رایتز اینانس و انتقال میزان فروش rsrبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار رزرو رایتز انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول rsrخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت Reserve Rights توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال رزرو رایتز به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال رزرو رایتز و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش rsr شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش Reserve Rights میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول رزرو رایتز خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز rsr می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت رزرو رایتز را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال rsr نمایید.

کیف پول رزرو رایتز (چگونه رزرو رایتز را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری رزرو رایتز یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید رزرو رایتز از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای Reserve Rights را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید رزرو رایتز ارزان


برای خرید رزرو رایتز ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید رزرو رایتز این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید رزرو رایتز ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید رزرو رایتز ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید رزرو رایتز


با خرید رزرو رایتز اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید رزرو رایتز کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش رزرو رایتز رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت رزرو رایتز ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید رزرو رایتز و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید رزرو رایتز و فروش آن