عضویت در اعلانات

می‌خواهید از آخرین اعلانات و تخفیف ها آگاه شوید؟

prompt icon

خرید تورچین ارزان، فروش تورچین RUNE، قیمت تورچین

ارسال فوری به کیف پول شما

cryptocurrancy exchange

برای مشاهده قیمت لحظه ای ارز کلیک نمایید

مشاهده قیمت لحظه ای ارز
با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.

خرید تورچین ارزان و سریع ، فروش تورچین با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید تورچین بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش تورچین به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "تورچین | THORChain | rune" و درج آدرس کیف پول تورچین و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش تورچین
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت تورچین یا ریال

فرآیند خرید تورچین یا فروش تورچین در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول تورچین شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید rune کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال THORChain را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید تورچین - چطور تورچین بخرم؟


برای خرید تورچین از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید ارز دیجیتال از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "تورچین | THORChain | rune"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول تورچین
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار تورچین درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید rune و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید ارز دیجیتال تورچین در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال تورچین را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید تورچین احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره THORChain خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال rune به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید THORChain در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش تورچین - چطور تورچین بفروشم؟


سیگنال ارز دیجیتال ارزسنج فروش تورچین در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش تورچین در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "تورچین | THORChain | rune"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول تورچین اینانس و انتقال میزان فروش runeبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار تورچین انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول runeخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت THORChain توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال تورچین به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال تورچین و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش rune شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش THORChain میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول تورچین خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز rune می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت تورچین را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال rune نمایید.

کیف پول تورچین (چگونه تورچین را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری تورچین یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید تورچین از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای THORChain را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید تورچین ارزان


برای خرید تورچین ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید تورچین این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید تورچین ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید تورچین ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید تورچین


با خرید تورچین اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید تورچین کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش تورچین رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت تورچین ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید تورچین و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید تورچین و فروش آن

صرافی اینانس بستر مناسب خرید تورچین و فروش تورچین است.


کیف پول هایی مثل تراست ولت، لدجر و ...