خرید SQR ارزان | قیمت SQR | فروش SQR SQR

قیمت خرید SQR

قیمت خرید SQR
0.30 $ = 17,760 تومان

قیمت فروش SQR

قیمت فروش SQR
0.30 $ = 17,316 تومان

نمودار قیمت لحظه ای SQR

خرید SQR ارزان و سریع ، فروش SQR با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید SQR بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش SQR به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "SQR | Magic Square | sqr" و درج آدرس کیف پول SQR و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش SQR
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت SQR یا ریال

فرآیند خرید SQR یا فروش SQR در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول SQR شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید sqr کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال Magic Square را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید SQR - چطور SQR بخرم؟


برای خرید SQR از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید SQR | Magic Square از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "SQR | Magic Square | sqr"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول SQR
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار SQR درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید sqr و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید SQR در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال SQR را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید SQR احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره Magic Square خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال sqr به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید Magic Square در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش SQR - چطور SQR بفروشم؟


فروش SQR در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش SQR در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "SQR | Magic Square | sqr"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول SQR اینانس و انتقال میزان فروش sqrبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار SQR انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول sqrخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت Magic Square توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال SQR به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال SQR و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش sqr شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش Magic Square میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول SQR خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز sqr می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت SQR را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال sqr نمایید.

کیف پول SQR (چگونه SQR را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری SQR یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید SQR از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای Magic Square را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید SQR ارزان


برای خرید SQR ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید SQR این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید SQR ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید SQR ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید SQR


با خرید SQR اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید SQR کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش SQR رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت SQR ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید SQR و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید SQR و فروش آن

صرافی اینانس بستر مناسب خرید SQR و فروش SQR است.


کیف پول هایی مثل تراست ولت، لدجر و ...