خرید STAMP ارزان، فروش STAMP ( ، قیمت STAMP) با بهترین قیمت

ارز STAMP از لیست معاملاتی حذف شده است
و خرید و فروش STAMP انجام نمی پذیرد.

لطفا در این خصوص تماس و سوال نفرمایید

با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.

خرید STAMP ارزان و سریع ، فروش STAMP با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید STAMP بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش STAMP به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "STAMP | Stamp | stamp" و درج آدرس کیف پول STAMP و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش STAMP
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت STAMP یا ریال

فرآیند خرید STAMP یا فروش STAMP در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول STAMP شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید stamp کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال Stamp را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید STAMP - چطور STAMP بخرم؟


برای خرید STAMP از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید STAMP | Stamp از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "STAMP | Stamp | stamp"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول STAMP
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار STAMP درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید stamp و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید STAMP در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال STAMP را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید STAMP احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره Stamp خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال stamp به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید Stamp در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش STAMP - چطور STAMP بفروشم؟


فروش STAMP در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش STAMP در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "STAMP | Stamp | stamp"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول STAMP اینانس و انتقال میزان فروش stampبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار STAMP انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول stampخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت Stamp توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال STAMP به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال STAMP و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش stamp شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش Stamp میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول STAMP خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز stamp می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت STAMP را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال stamp نمایید.

کیف پول STAMP (چگونه STAMP را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری STAMP یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید STAMP از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای Stamp را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید STAMP ارزان


برای خرید STAMP ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید STAMP این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید STAMP ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید STAMP ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید STAMP


با خرید STAMP اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید STAMP کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش STAMP رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت STAMP ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید STAMP و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید STAMP و فروش آن

صرافی اینانس بستر مناسب خرید STAMP و فروش STAMP است.


کیف پول هایی مثل تراست ولت، لدجر و ...