عضویت در اعلانات

می‌خواهید از آخرین اعلانات و تخفیف ها آگاه شوید؟

prompt icon

خرید استاندارد توکنزیشن پروتکل | فروش Standard Tokenization Protocol | قیمت STPT

ارسال فوری به کیف پول شما

cryptocurrancy exchange
ریت تبادل
تومان
با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.

خرید استاندارد توکنزیشن پروتکل و فروش آن امروز 1401/04/15

امروز 1401/04/15 خرید استاندارد توکنزیشن پروتکل با نرخ جهانی 0.04 دلار معادل 1,350 تومان در صرافی اینانس انجام می پذیرد.

شبکه هایی که برای خرید استاندارد توکنزیشن پروتکل و انتقال آن به کیف پول ها در دسترس هستند و قابلست جابجایی ارز در آن وجود دارد عبارتند از Ethereum (ERC20)، که کارمزد انتقال هرکدام متفاوت هستند. کارمزد انتقال شبکه ها بر حسب مقدار استاندارد توکنزیشن پروتکل عبارتند از:

لیست شبکه های فعال برای خرید و فروش استاندارد توکنزیشن پروتکل در صرافی اینانس

نام شبکه کارمزد انتقال(STPT) کارمزد انتقال STPT به تومان
Ethereum (ERC20) 220 297,000

انتخاب شبکه انتقال ارز در تبادلات ارز دیجیتال بسیار مهم است. هنگام خرید و فروش استاندارد توکنزیشن پروتکل لازم است که به این نکته توجه شود و شبکه ای انتخاب شود که کیف پول شما آن را پشتبانی میکند.


خرید استاندارد توکنزیشن پروتکل | فروش Standard Tokenization Protocol | قیمت STPT

خرید استاندارد توکنزیشن پروتکل ، فروش استاندارد توکنزیشن پروتکل در اینانس


برای خرید استاندارد توکنزیشن پروتکل از سایت اینانس یا فروش استاندارد توکنزیشن پروتکل باید مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس به آدرس (ثبت نام در بایننس) و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به بخش فروش یا خرید ارز دیجیتال
انتخاب "استاندارد توکنزیشن پروتکل | Standard Tokenization Protocol | STPT" و ورود آدرس کیف پول استاندارد توکنزیشن پروتکل و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش استاندارد توکنزیشن پروتکل
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت استاندارد توکنزیشن پروتکل یا ریال

فرآیند خرید ارز استاندارد توکنزیشن پروتکل یا فروش ارز استاندارد توکنزیشن پروتکل در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول استاندارد توکنزیشن پروتکل شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید STPT کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال Standard Tokenization Protocol را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

خرید استاندارد توکنزیشن پروتکل (آموزش خرید استاندارد توکنزیشن پروتکل)


برای خرید ارز دیجیتال استاندارد توکنزیشن پروتکل از صرافی ارز دیجیتال ایران بایننس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید ارز دیجیتال از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "استاندارد توکنزیشن پروتکل | Standard Tokenization Protocol | STPT"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول استاندارد توکنزیشن پروتکل
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار استاندارد توکنزیشن پروتکل درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید STPT و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید ارز دیجیتال استاندارد توکنزیشن پروتکل در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال استاندارد توکنزیشن پروتکل را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید استاندارد توکنزیشن پروتکل احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره Standard Tokenization Protocol خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال STPT به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید Standard Tokenization Protocol در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

سیگنال ارز دیجیتال ارزسنج

فروش استاندارد توکنزیشن پروتکل (آموزش فروش استاندارد توکنزیشن پروتکل)


فروش استاندارد توکنزیشن پروتکل در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش استاندارد توکنزیشن پروتکل در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "استاندارد توکنزیشن پروتکل | Standard Tokenization Protocol | STPT"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول استاندارد توکنزیشن پروتکل اینانس و انتقال میزان فروش STPTبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار استاندارد توکنزیشن پروتکل انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول STPTخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت Standard Tokenization Protocol توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال استاندارد توکنزیشن پروتکل به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال استاندارد توکنزیشن پروتکل و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش STPT شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال ایران بایننس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش Standard Tokenization Protocol میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول استاندارد توکنزیشن پروتکل خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز STPT می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت استاندارد توکنزیشن پروتکل را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال STPT نمایید.

کیف پول استاندارد توکنزیشن پروتکل (چگونه استاندارد توکنزیشن پروتکل را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری استاندارد توکنزیشن پروتکل یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید استاندارد توکنزیشن پروتکل از ایران بایننس میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای Standard Tokenization Protocol را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید استاندارد توکنزیشن پروتکل ارزان


برای خرید استاندارد توکنزیشن پروتکل ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید استاندارد توکنزیشن پروتکل این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید استاندارد توکنزیشن پروتکل ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید استاندارد توکنزیشن پروتکل ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.