خرید سوشی سواپ ارزان، فروش سوشی سواپ SUSHI، قیمت سوشی سواپ

خرید سوشی سواپ

29,889تومان

قیمت لحظه ای سوشی سواپ

قیمت خرید سوشی سواپ
0.59 $ = 29,889 تومان

فروش سوشی سواپ

29,610 تومان

قیمت روز سوشی سواپ

قیمت فروش سوشی سواپ
0.59 $ = 29,610 تومان
با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.

خرید سوشی سواپ ارزان و سریع ، فروش سوشی سواپ با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید سوشی سواپ بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش سوشی سواپ به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "سوشی سواپ | SushiSwap | sushi" و درج آدرس کیف پول سوشی سواپ و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش سوشی سواپ
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت سوشی سواپ یا ریال

فرآیند خرید سوشی سواپ یا فروش سوشی سواپ در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول سوشی سواپ شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید sushi کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال SushiSwap را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید سوشی سواپ - چطور سوشی سواپ بخرم؟


برای خرید سوشی سواپ از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید سوشی سواپ | SushiSwap از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "سوشی سواپ | SushiSwap | sushi"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول سوشی سواپ
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار سوشی سواپ درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید sushi و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید سوشی سواپ در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال سوشی سواپ را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید سوشی سواپ احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره SushiSwap خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال sushi به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید SushiSwap در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش سوشی سواپ - چطور سوشی سواپ بفروشم؟


فروش سوشی سواپ در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش سوشی سواپ در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "سوشی سواپ | SushiSwap | sushi"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول سوشی سواپ اینانس و انتقال میزان فروش sushiبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار سوشی سواپ انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول sushiخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت SushiSwap توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال سوشی سواپ به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال سوشی سواپ و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش sushi شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش SushiSwap میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول سوشی سواپ خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز sushi می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت سوشی سواپ را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال sushi نمایید.

کیف پول سوشی سواپ (چگونه سوشی سواپ را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری سوشی سواپ یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید سوشی سواپ از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای SushiSwap را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید سوشی سواپ ارزان


برای خرید سوشی سواپ ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید سوشی سواپ این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید سوشی سواپ ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید سوشی سواپ ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید سوشی سواپ


با خرید سوشی سواپ اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید سوشی سواپ کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش سوشی سواپ رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت سوشی سواپ ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید سوشی سواپ و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید سوشی سواپ و فروش آن