خرید TIA ارزان، فروش TIA ( ، قیمت TIA) با بهترین قیمت

خرید TIA

379,381تومان

قیمت لحظه ای TIA

قیمت خرید TIA
7.39 $ = 379,381 تومان

فروش TIA

372,090 تومان

قیمت روز TIA

قیمت فروش TIA
7.39 $ = 372,090 تومان
با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.

خرید TIA ارزان و سریع ، فروش TIA با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید TIA بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش TIA به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "TIA | Celestia | tia" و درج آدرس کیف پول TIA و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش TIA
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت TIA یا ریال

فرآیند خرید TIA یا فروش TIA در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول TIA شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید tia کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال Celestia را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید TIA - چطور TIA بخرم؟


برای خرید TIA از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید TIA | Celestia از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "TIA | Celestia | tia"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول TIA
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار TIA درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید tia و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید TIA در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال TIA را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید TIA احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره Celestia خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال tia به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید Celestia در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش TIA - چطور TIA بفروشم؟


فروش TIA در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش TIA در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "TIA | Celestia | tia"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول TIA اینانس و انتقال میزان فروش tiaبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار TIA انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول tiaخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت Celestia توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال TIA به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال TIA و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش tia شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش Celestia میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول TIA خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز tia می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت TIA را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال tia نمایید.

کیف پول TIA (چگونه TIA را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری TIA یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید TIA از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای Celestia را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید TIA ارزان


برای خرید TIA ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید TIA این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید TIA ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید TIA ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید TIA


با خرید TIA اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید TIA کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش TIA رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت TIA ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید TIA و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید TIA و فروش آن

صرافی اینانس بستر مناسب خرید TIA و فروش TIA است.


کیف پول هایی مثل تراست ولت، لدجر و ...