خرید یونی سواپ ارزان، فروش یونی سواپ UNI، قیمت یونی سواپ

خرید یونی سواپ

311,534تومان

قیمت لحظه ای یونی سواپ

قیمت خرید یونی سواپ
6.11 $ = 311,534 تومان

فروش یونی سواپ

307,703 تومان

قیمت روز یونی سواپ

قیمت فروش یونی سواپ
6.11 $ = 307,703 تومان
با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.

خرید یونی سواپ ارزان و سریع ، فروش یونی سواپ با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید یونی سواپ بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش یونی سواپ به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "یونی سواپ | Uniswap | uni" و درج آدرس کیف پول یونی سواپ و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش یونی سواپ
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت یونی سواپ یا ریال

فرآیند خرید یونی سواپ یا فروش یونی سواپ در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول یونی سواپ شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید uni کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال Uniswap را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید یونی سواپ - چطور یونی سواپ بخرم؟


برای خرید یونی سواپ از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید یونی سواپ | Uniswap از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "یونی سواپ | Uniswap | uni"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول یونی سواپ
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار یونی سواپ درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید uni و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید یونی سواپ در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال یونی سواپ را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید یونی سواپ احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره Uniswap خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال uni به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید Uniswap در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش یونی سواپ - چطور یونی سواپ بفروشم؟


فروش یونی سواپ در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش یونی سواپ در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "یونی سواپ | Uniswap | uni"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول یونی سواپ اینانس و انتقال میزان فروش uniبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار یونی سواپ انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول uniخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت Uniswap توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال یونی سواپ به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال یونی سواپ و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش uni شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش Uniswap میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول یونی سواپ خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز uni می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت یونی سواپ را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال uni نمایید.

کیف پول یونی سواپ (چگونه یونی سواپ را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری یونی سواپ یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید یونی سواپ از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای Uniswap را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید یونی سواپ ارزان


برای خرید یونی سواپ ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید یونی سواپ این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید یونی سواپ ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید یونی سواپ ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید یونی سواپ


با خرید یونی سواپ اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید یونی سواپ کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش یونی سواپ رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت یونی سواپ ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید یونی سواپ و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید یونی سواپ و فروش آن