خرید وینگ ارزان، فروش وینگ WING، قیمت وینگ

خرید و فروش وینگ تا اطلاع ثانویه انجام نمیپذیرد.

خرید وینگ

0تومان

قیمت لحظه ای وینگ

قیمت خرید وینگ
0.00 $ = 0 تومان

فروش وینگ

0 تومان

قیمت روز وینگ

قیمت فروش وینگ
0.00 $ = 0 تومان
با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.

خرید و فروش وینگ تا اطلاع ثانویه انجام نمیپذیرد.

خرید وینگ ارزان و سریع ، فروش وینگ با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید وینگ بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش وینگ به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "وینگ | Wing | wing" و درج آدرس کیف پول وینگ و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش وینگ
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت وینگ یا ریال

فرآیند خرید وینگ یا فروش وینگ در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول وینگ شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید wing کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال Wing را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید وینگ - چطور وینگ بخرم؟


برای خرید وینگ از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید وینگ | Wing از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "وینگ | Wing | wing"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول وینگ
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار وینگ درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید wing و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید وینگ در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال وینگ را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید وینگ احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره Wing خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال wing به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید Wing در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش وینگ - چطور وینگ بفروشم؟


فروش وینگ در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش وینگ در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "وینگ | Wing | wing"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول وینگ اینانس و انتقال میزان فروش wingبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار وینگ انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول wingخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت Wing توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال وینگ به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال وینگ و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش wing شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش Wing میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول وینگ خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز wing می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت وینگ را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال wing نمایید.

کیف پول وینگ (چگونه وینگ را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری وینگ یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید وینگ از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای Wing را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید وینگ ارزان


برای خرید وینگ ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید وینگ این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید وینگ ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید وینگ ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید وینگ


با خرید وینگ اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید وینگ کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش وینگ رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت وینگ ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید وینگ و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید وینگ و فروش آن