خرید تزوس ارزان، فروش تزوس XTZ، قیمت تزوس

خرید تزوس

66,627 تومان

قیمت لحظه ای تزوس

قیمت خرید تزوس
0.99 $ = 66,627 تومان

فروش تزوس

65,109 تومان

قیمت روز تزوس

قیمت فروش تزوس
0.99 $ = 65,109 تومان
با دعوت از دوستان خود، از تراکنش های آنها کارمزد دریافت کنید.

خرید تزوس ارزان و سریع ، فروش تزوس با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید تزوس بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش تزوس به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "تزوس | Tezos | xtz" و درج آدرس کیف پول تزوس و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش تزوس
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت تزوس یا ریال

فرآیند خرید تزوس یا فروش تزوس در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول تزوس شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید xtz کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال Tezos را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید تزوس - چطور تزوس بخرم؟


برای خرید تزوس از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید تزوس | Tezos از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "تزوس | Tezos | xtz"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول تزوس
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار تزوس درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید xtz و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید تزوس در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال تزوس را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید تزوس احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره Tezos خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال xtz به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید Tezos در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش تزوس - چطور تزوس بفروشم؟


فروش تزوس در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش تزوس در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "تزوس | Tezos | xtz"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول تزوس اینانس و انتقال میزان فروش xtzبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار تزوس انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول xtzخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت Tezos توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال تزوس به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال تزوس و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش xtz شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش Tezos میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول تزوس خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز xtz می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت تزوس را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال xtz نمایید.

کیف پول تزوس (چگونه تزوس را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری تزوس یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید تزوس از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای Tezos را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید تزوس ارزان


برای خرید تزوس ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید تزوس این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید تزوس ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید تزوس ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید تزوس


با خرید تزوس اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید تزوس کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش تزوس رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت تزوس ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید تزوس و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید تزوس و فروش آن