خرید ZBCN ارزان & قیمت ZBCN & فروش ZBCN ZBCN

قیمت خرید ZBCN

قیمت خرید ZBCN
0.00 $ = 77 تومان

قیمت فروش ZBCN

قیمت فروش ZBCN
0.00 $ = 76 تومان

نمودار قیمت لحظه ای ZBCN

خرید ZBCN ارزان و سریع ، فروش ZBCN با کارمزد کم در صرافی اینانس


برای خرید ZBCN بصورت ارزان از سایت اینانس یا فروش ZBCN به بهترین قیمت،لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به اتمام رسانید:

ورود به صفحه ثبت نام در سایت اینانس و ثبت نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
ورود به منو فروش یا خرید ارز
انتخاب "ZBCN | Zebec Network | zbcn" و درج آدرس کیف پول ZBCN و انتخاب شبکه انتقال ارز
وارد کردن میزان خرید یا فروش ZBCN
تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
تسویه خودکار و دریافت ZBCN یا ریال

فرآیند خرید ZBCN یا فروش ZBCN در اینانس کاملا خودکار و سیستمیک انجام گرفته و کل میزان فاکتور شده به کیف پول ZBCN شما بلافاصه پس از پرداخت منتقل خواهد شد. قبل از خرید zbcn کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال Zebec Network را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

آموزش خرید ZBCN - چطور ZBCN بخرم؟


برای خرید ZBCN از صرافی ارز دیجیتال اینانس بعد از ثبت نام و احراز هویت مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ورود به پنل کاربری اینانس
ورود به خرید ZBCN | Zebec Network از منو سمت راست پنل
انتخاب ارز دیجیتال "ZBCN | Zebec Network | zbcn"  از لیست ارزها
وارد کردن آدرس کیف پول ZBCN
انتخاب شبکه انتقال با کمترین کارمزد (توجه کنید که کیف پول شما شبکه انتخابی را پشتیبانی کند)
وارد کردن مقدار ZBCN درخواستی یا مبلغ سفارش
کلیک بر روی تکمیل خرید و بررسی فاکتور
انتخاب کارت بانکی جهت پرداخت مبلغ سفارش خرید zbcn و ثبت کد تخفیف در صورت وجود
کلیک بر روی پرداخت و ورود به صفحه درگاه پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت و ثبت سفارش خرید ZBCN در اینانس پس از حداکثر 5 دقیقه ارز دیجیتال ZBCN را در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. اینانس برای کاربران خود سطوح مختلف کاربری تعریف کرده است و با افزایش سطح کاربری شما در اینانس امکانات و مزایای بیشتری برای شما فعال خواهد شد. توجه کنید که قبل از خرید ZBCN احراز هویت فقط یک بار انجام گرفته و در صورتیکه بخواهید دوباره Zebec Network خرید کنید نیاز به احراز هویت مجدد نیست. انتقال zbcn به کیف پول شما 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل بصورت آنی انجام میپذیرد. علاوه بر امکان خرید Zebec Network در اینانس بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر نیز امکان خرید دارن که با مراجعه به خرید ارز دیجیتال میتوانید لیست این ارز ها را مشاهده نمایید.

آموزش فروش ZBCN - چطور ZBCN بفروشم؟


فروش ZBCN در اینانس به سادگی هر چه تمام انجام گرفته و در کمتر از چند دقیقه انجام میپذیرد. برای فروش ZBCN در صرافی اینانس مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت نام، احراز هویت و ورود به پنل کاربری
انتخاب فروش ارز دیجیتال از منو کاربری
انتخاب ارز دیجیتال "ZBCN | Zebec Network | zbcn"  از لیست ارزها
کپی کردن آدرس کیف پول ZBCN اینانس و انتقال میزان فروش zbcnبه این کیف پول
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود مقدار دقیق همراه با اعشار ZBCN انتقال داده شده
انتخاب کارت بانکی برای تسویه مبلغ
ورود آدرس کیف پول zbcnخودتان
کلیک بر روی "ثبت و ادامه"
ورود TxId یا هش تراکنش در صورت وجود و کلیک بر روی بررسی انتقال

در صورت تایید انتقال و دریافت Zebec Network توسط سیستم اینانس مبلغ فاکتور شده در بازه زمانی ده دقیقه تا 24 ساعت به کارت بانکی انتخاب شده واریز خواهد شد. از مزایای فروش ارز دیجیتال ZBCN به اینانس میتوان به دریافت کمترین کارمزد، به روز ترین قیمت دلار و تسویه در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. خرید و فروش ارز دیجیتال ZBCN و سایر رمز ارز ها در اینانس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش zbcn شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال اینانس به فروش برسانید. برای مشاهده لیست تراکنش های فروش Zebec Network میتوانید از پنل کاربری خود وارد بخش " لیست تراکنش های فروش" شوید و یا از قسمت تاریخچه انتقال کیف پول ZBCN خود تمامی نقل و انتقالات خود را رصد کنید. جهت فروش ارز zbcn می توانید با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال ، ابتدا قیمت ZBCN را بررسی و سپس اقدام به فروش ارز دیجیتال zbcn نمایید.

کیف پول ZBCN (چگونه ZBCN را نگهداری کنیم؟)


برای نگهداری ZBCN یا سایر ارز های دیجیتال دو روش کلی وجود دارد:
استفاده از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger)
استفاده از کیف پول های نرم افزاری آنلاین و آفلاین مانند تراست ولت (Trust Wallet)

اینانس سرویس کیف پول ارائه نمی دهد و شما برای خرید ZBCN از ما میتوانید از هر دو نوع این کیف پول ها استفاده نمایید و محدودیتی در نوع کیف پول انتخابی شما وجود ندارد.
در مقاله آموزش ساخت و انتخاب کیف پول بصورت مفصل به بررسی و مقایسه انواع کیف پول ها پرداخته و بهترین، امن ترین و سریع ترین کیف پول برای Zebec Network را معرفی کرده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

خرید ZBCN ارزان


برای خرید ZBCN ارزان و با قیمت مناسب کافی است با مقایسه قیمت ها و کارمزد های صرافی اینانس از پنل کاربری خود اقدام کنید. نکته مهم در خرید ZBCN این است که به شبکه های انتقال آن توجه کنیم. هر ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد و در صورت ایجاد توکن های آن در بلاکچین های دیگر امکان ارسال در آن شبکه وجود خواهد داشت.

آیا خرید ZBCN ارزش دارد؟


پاسخ به این شوال که خرید ZBCN ارزشمند است یا نه نیاز به این دارد که در مورد این ارز جستجو کنید و وایت پیپر و برنامه هایی که برای آن نوشته شده را مطالعه کنید و بر اساس زمان سپری شدن از پروژه و میزان پیشرفت آن اعتبار سنجی کنید.

مزایای خرید ZBCN


با خرید ZBCN اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید. برای این امر کافیه که یک ولت یا همون کیف پول ارز دیجیتال رو نصب کنین رو گوشیتون و اقدام به خرید ZBCN کنین. نگهداری ارزها در کیف پول این امکان رو میده که شما در هر جای دنیا بتونین فروش ZBCN رو انجام بدین و وجه رایج اون کشور رو دریافت کنین. قیمت ZBCN ممکنه تغییراتی داشته باشه که در صورت خرید ZBCN و افزایش قیمت سود خواهید برد و در صورت کاهش قیمت ممکن است خدای نکرده متضرر شوید. لذا با آگاهی از این موضوع وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

سوالات متداول خرید ZBCN و فروش آن

صرافی اینانس بستر مناسب خرید ZBCN و فروش ZBCN است.


کیف پول هایی مثل تراست ولت، لدجر و ...