بیت کوین به زیر 60 هزار دلار و اتریوم به زیر 3 هزار دلار سقوط کرد

نوشته شده در : 1403/01/30
بیت کوین به زیر 60 هزار دلار و اتریوم به زیر 3 هزار دلار سقوط کرد

ارز دیجیتال بیت کوین به زیر 60 هزار دلار و اتریوم به زیر 3 هزار دلار سقوط کرد. یکی از تحلیلگران بازار کریپتو می گوید که اصلاح تمام شده است. اگر قصد خرید بیت کوین را دارید، باید وضعیت این ارز را تجزیه و تحلیل کرده و بهترین موقعیت های خرید و فروش این ارز را تشخیص دهید.
توجه داشته باشید، یک استراتژیست گروه LMAX خاطرنشان کرد که سرمایه گذاران و تریدرهای بزرگ بیت کوین هنوز شروع به خرید نزول نکرده اند و این نشان می دهد که این اصلاح ممکن است برای مدتی ادامه یابد. بیت کوین برای اولین بار از اوایل ماه مارس به 59900 دلار سقوط کرد، چون ارزهای دیجیتال در روز چهارشنبه کاهش پیدا کردند. داده های کتاب سفارش در مبادلات کلیدی نقطه ای، تقاضا را زیر 60 هزار دلار نشان می دهد که می تواند این کاهش قیمت را متوقف کند.
ارز بیت کوین تمام جهش خودش را از فروش وحشتناک روز شنبه رها کرد و در ساعات صبح روز چهارشنبه در ایالات متحده به زیر سطح 60 هزار دلار سقوط کرد. بعد از اینکه در اوایل چهارشنبه به بالای 64 هزار دلار بازگشت، بیت کوین به 59900 دلار سقوط کرد که بیش از 3 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافت و ضعیف ترین قیمت از اوایل ماه مارس تاکنون بود. در زمان نوشتن این مطلب، بیت کوین با قیمت 60200 دلار معامله می شود.
اتریوم دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار نیز به زیر 3 هزار دلار سقوط کرد و 2.5 درصد در مدت مشابه کاهش یافت. این ضعف در بسیاری از بازارهای مالی منعکس شد، همه بخش های CoinDesk و Market Index در قرمز بودند، در حالی که شاخص CoinDesk در بازار 1.8 درصد از دست داد.

 

مطالعه اخبار ارزهای دیجیتال در بروز بودن در این مارکت بسیار مهم است. با آپدیت بودن اطلاعات شما در این بازار فرایند خرید ارز دیجیتال را میتوانید هوشمندانه انجام بدهید. مثلا با خرید تتر و نگهداری آن میتوانید در زمان مناسب خرید بیت کوین را از صرافی های خارجی انجام دهید و یا اینکه بصورت مستقیم از صرافی ارز دیجیتال ایرانی اینانس انجام دهید.


نظرات کاربران در مورد بیت کوین به زیر 60 هزار دلار و اتریوم به زیر 3 هزار دلار سقوط کرد
سوال امنیتی :7+41 = ?