چرا نهنگ های بیت کوین 3 میلیارد دلار به دارایی های خود افزودند؟

نوشته شده در : 1402/11/09

با توجه به بررسی های انجام شده، نهنگ های بیت کوین 3 میلیارد دلار به دارایی های خود اضافی کردند. آیا می خواهید اطلاعاتی در این زمینه کسب کنید؟ نهنگ ها چه تاثیری بر قیمت بیت کوین می گذارند؟ چرا باید رفتار نهنگ های بازار را زیر نظر بگیریم؟ افزایش موجودی نهنگ های بیت کوین چه تاثیری بر بازار می گذارد؟
بازار کریپتو شامل ارزهای دیجیتال زیادی است که بیت کوین نیز یکی از آنها است. بیت کوین نوسانات زیادی دارد و شما می توانید از این نوسانات قیمتی سود زیادی به دست آورید. اگر قصد خرید بیت کوین را دارید، باید بهترین زمان خرید آن را تشخیص دهید تا بتوانید یک معامله پرسود انجام دهید. اخیرا نهنگ های بیت کوین به میزان دارایی های خودشان اضافی کردند. به همین دلیل ما می خواهیم در این مطلب، توضیحاتی در مورد تاثیر نهنگ ها بر قیمت بیت کوین(BTC) برای شما ارائه کنیم و به بررسی اضافی شدن 3 میلیارد دلار به دارایی های نهنگ های بیت کوین بپردازیم.

تاثیر نهنگ ها بر قیمت بیت کوین(BTC)

نهنگ به افراد و سرمایه گذارانی گفته می شود که میزان بیت کوین(BTC) های آنها به قدری زیاد است که می توانند بازار کریپتو را تحت تاثیر قرار دهند. در حقیقت، دارایی نهنگ بیت کوین نسبت به کل بیت کوین های موجود مقدار قابل توجهی است. با توجه به اینکه بازار رمز ارزها و بیت کوین نسبت به بازارهای جهانی دیگر از حجم مارکت کمتری برخوردار است، بنابراین نهنگ های بازار بیت کوین به راحتی می توانند با روش های مختلفی قیمت بیت کوین را تحت تاثیر قرار دهند و آن را بالا و پایین کنند.
از آنجایی که نهنگ ها مقدار زیادی بیت کوین در اختیار دارند، خرید و فروش بیت کوین(BTC) توسط نهنگ ها باعث نوسانات قیمتی در بازار می شود. فروش مقدار زیادی بیت کوین توسط نهنگ ها باعث ریزش شدید قیمت و خرید مقدار زیادی بیت کوین توسط نهنگ ها می شود. نهنگ ها معمولا زمانی که قیمت بیت کوین در پایین ترین ناحیه خود است، اقدام به خرید می کنند. همچنین نهنگ ها معمولا آرام آرام بیت کوین را از بازار جمع می کنند. این کار باعث کاهش بیت کوین در حال گردش می شود.

اضافی شدن 3 میلیارد دلار به دارایی های نهنگ های بیت کوین

توجه داشته باشید که تنها یک ماه از سال 2024 گذشته است و بیت کوین در حال حاضر طوفانی از فعالیت را تجربه کرده است. این رویدادها از تایید SEC از ETFهای بیت کوین گرفته تا عملکرد ضعیف قیمت ارز دیجیتال با کاهش طی ماه گذشته و فروش از Grayscale BTC Trust را شامل می شود. در میان تمامی اینها، داده های زنجیره ای احساسات جالبی از انباشت استراتژیک در میان نهنگ های بازار نشان داده است.
طبق داده های منتشر شده، نهنگ های بیت کوین از ابتدای سال تا الان بیش از 76000 بیت کوین به ارزش تقریبا 3 میلیارد دلار به دارایی های خود اضافی کردند. داده های آنچین نشان می دهند که فروش بیشتر از سمت دارندگان کوتاه مدت و چند نهنگ بزرگ حاصل می شود، چون بیشتر نهنگ ها از کاهش قیمت سود می برند تا بیت کوین بیشتری را به کیف پول خودشان واریز کنند. موجودی کل در میان نهنگ های بیت کوین در ژانویه 76000 جهش کرده است که در حال حاضر تعداد آن به 7.8 میلیون بیت کوین نزدیک شده است. به طور کلی، آدرس هایی که بیش از 1000 واحد بیت کوین(BTC) دارند، اکنون به بالاترین حد خود رسیده است. یکی از مسائل مهم در مورد بیت کوین بررسی عوامل تاثیر گذار بر قیمت بیت کوین است.

جمع بندی و نتیجه:
ما خواستیم در این مطلب، توضیحاتی در مورد تاثیر نهنگ ها بر قیمت بیت کوین(BTC) برای شما ارائه کنیم و به بررسی اضافی شدن 3 میلیارد دلار به دارایی های نهنگ های بیت کوین بپردازیم. همانطور که گفته شد، بیت کوین نوسانات شدیدی دارد، با این حال نهنگ ها به میزان دارایی های خودشان اضافی کردند و اکنون میزان بیت کوین های این افراد به عدد قابل توجهی رسیده است. خرید مجدد بیت کوین توسط نهنگ ها می تواند نشانه افزایش قیمت بیت کوین باشد.

 


نظرات کاربران در مورد چرا نهنگ های بیت کوین 3 میلیارد دلار به دارایی های خود افزودند؟
سوال امنیتی :4+38 = ?